Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Добър ден.Купих си хостинг,домейн и тема за WordPress ,но се нуждая от помощ при настройките на сайта.Не мога и не мога да си оформя сайта като хората затова се нуждая от нечия помощ.Всички джаджи има Revo slider,Feature slider,bbpress и т.н но за първи път се сблъсквам с Wordpress и някой неща не мога да ги направя.За това ако някой има свободно време да помогне ще съм му много благодарен.

Темата е GoodNews.Сайта не мога да го публикувам тъй като нямам достатъчно постове.

Имам много идеи за статии и сайта да се развива с времето и да правя инвестиции в него и т.н.
 
Здравей и добре дошъл при нас. ;)

Ако е много работа, може някой девелопър да ти помогне. Иначе може да ти обясни на бързо. Я кажи до къде си стигнал с инсталацията? Генерира ли си база данни, върза ли я към config файла, и качена ли е темата? Кажи до къде си, за да те насочим или помогнем по някакъв начин.

Поздрави,
Б.
 
От: Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Каква ти е насоката? Искаш просто да го докараш до вид, в който само да си пишеш статиите или имаш желание да се научиш сам да си настройваш нещата когато ти е нужно за напред. Ако е първото, наеми някой колега от форума. Ако искаш сам да действаш, разгледай първо съпорт форума на темата. Доста от нещата са описани там.
 
От: Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Мерси,от доста време чета теми в тази общност.

Всичко е направено база данни,инсталирал съм WordPress темата ,също имам проблем с разбирането на Страница и Категория.

Така ли да го разбирам имам Page например България и трябва да направя категория Политика?След това в страница България я свързвам чрез Feature Slider да показва водещите новини от всички категории?

Сайта общо взето е за всичко което не го казват по Новините и остава скрито от нас.В момента има 2-3 човека които искат да пишат безплатно в сайта ,доста са начетени и имат голямо желание.
 
От: От: Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Мерси,от доста време чета теми в тази общност.

Всичко е направено база данни,инсталирал съм WordPress темата ,също имам проблем с разбирането на Страница и Категория.

Така ли да го разбирам имам Page например България и трябва да направя категория Политика?След това в страница България я свързвам чрез Feature Slider да показва водещите новини от всички категории?

Сайта общо взето е за всичко което не го казват по Новините и остава скрито от нас.В момента има 2-3 човека които искат да пишат безплатно в сайта ,доста са начетени и имат голямо желание.

Категория: тук слагаш новините/статиите, които пускаш. При публикуване избираш в коя категория да се показват в сайта. Не е нуждно да правиш друго за дасе показват на страницата на категорията.

Страница: тук правиш собствена страница, на която слагаш някаква информация например За контакти и си слагаш данните за контакти.
 
От: Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Ивайло Костов - абе ти случайно да не си uphero? Че ако не бъркам и той така се казва, като теб: Ивайло Костов?
 
От: Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Хехе не на някой съм познат като Allgasan,Allergosan,Allergosan360 и Slim313shady(Доста са знам).Мерси за документацията имаха проблем с сайта ,но явно са го отстранили и направих първите промени и експериментирам доста.
 
От: Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Ихаа, направо да не повярва човек как се събират хора с едни и същи имена, които се интересуват и занимават в една и съща област. Ако не бъркам след Полтъргайста и Уни това е трето съвпадение на имената. :)
 
От: Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Не са полтъргайста и уни. Полтъргайста е със специфично име. Унито и един друг потребител са със същите имена. Другият потребител си е написал името разделено с точка.
 
От: Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Не са полтъргайста и уни.

Щом казваш... макар, че не си прав. :)
 
От: Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Виж файлът 11296

Мнения и препоръки?Тепърва ще добавям още категории,widget-и и т.н.
 

Прикачени файлове

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    89.6 KB · Преглеждания: 46
Последно редактирано:
От: От: Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Мнения и препоръки?Тепърва ще добавям още категории,widget-и и т.н.

. .
vBulletin съобщение
Invalid Прикрепен файл specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
 
От: Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Красиво изглежда. Не съм влизал в сайта, ама май темата не тихе преведена.
 
От: Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Красиво изглежда. Не съм влизал в сайта, ама май темата не тихе преведена.

Превеждам я в момента.Има доста работа ,но се надявам с времето да изглежда все по красива има около 5-6 цвята които да се използват вместо бялото.

Сложих регистрация и Контакти.Ориентирах се за Страница и Категория и го схванах най-накрая (благодаря на колегаа по горе) Основната ми идея е да се разрасне този сайт и все повече хора да го видят и да видят истината вместо да вярват на новините ,защото не всико което казват в тях е истина.Например по Нова ТВ за фълшивото клипче за детето което спасява малко момиченце го нарекоха "Благотворителна кауза" ,а истината беше ,че САЩ спонсорираше екипа който засне този клип.И след това Джон Кери каза ,че това е проява на насилие и трябва да се спре това и почнаха "Бомбандировките".И хората които коментираха клипа казваха например ,че трябва да ги накажат и т.н.И много такива примери има няма да ми стигне времето да ги напиша.

Сайта които искам да създам не е за конспирации "Въпреки ,че така се казва" основната идея е да отвори очите на хората и да не вярват на сляпо ,а да ги кара да се замислят какво всъщност става по света и в нас,защото слепотата на повечето Българи ме натежава по накакъв начин.Просто искам Българина най-накрая да прогледне по надълеч от носа си.
 
От: Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Изглежда добре :) Помисли за лого и SEO friendly линкове ;)
 
От: Купих си хостинг и Тема моля за помощ

Здравейте.Постепенно развивам сайта.Вкарах AdSense ,но имам проблем.Два дена без никакъв проблем и влизам днес в Adsense и видях това

Забелязахме, че рекламният Ви код се показва на уебсайтове, които не сте упълномощили. За да избегнете загубата на приходи, не пропускайте да упълномощите чрез настройките на профила си всички притежавани от Вас сайтове да показват реклами.


Влизам в "Упълномощаване на сайтове" и имам графа неупълномощни цъкам на запазване "в полето ми е сайта" ,но ми се появява пак това съобщение.Някакви идеи?
 

Горе