Купували/продавали ли сте сайт?

Купували/продавали ли сте уебсайт?

  • Да, многократно на обща стойност над 10 000 лева

    Votes: 12 7.9%
  • Няколко пъти за обща сума над 10 000 лева

    Votes: 0 0.0%
  • Веднъж, но за повече от 10 000 лева

    Votes: 4 2.6%
  • Многократно на обща стойност над 1 000 лева

    Votes: 7 4.6%
  • Няколко пъти за обща сума над 1 000 лева

    Votes: 6 4.0%
  • Веднъж, но за повече от 1 000 лева

    Votes: 7 4.6%
  • Многократно, но за малки суми

    Votes: 9 6.0%
  • Няколко пъти но за малки суми

    Votes: 23 15.2%
  • Само веднъж за малка сума

    Votes: 24 15.9%
  • Не, но имам мнение по въпроса

    Votes: 50 33.1%
  • Нямам идея за какво говориш, пич

    Votes: 9 6.0%

  • Общо гласове
    151
  • Poll closed .
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Аз продадох една система - много съм доволен!
А клиента доволен ли е?
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Някой да знае нещо за автора на темата (newebie)? От месеци го няма във форума.
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Чудех се дали да пусна тема: Къде да продаваме нашите сайтове и домейни ? Но сега реших да попитам тук. Ако някой иска може да пусне такава мисля, че ще е много полезна поне за мен.
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Все още не, но пък оглеждам сериозно един. Към момента е с PR0 и малко се колебая дали изобщо да влизам в контак с "корабособственик" :)
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Един път ми писаха по електронната поща дали искам да продам един сайт - не го продадох (обаче благодарение на това запитване се амбицирах да печеля повече от сайта и го направих!).

Мислил съм да правя сайтове за продажба... обаче като се сетя, че след като го продам, купувача вероятно ще спечели повече от мен, се отказвам :)
Не мога да ти разбера логиката. Ти нали ще си полуиш парите за изработката. ..?
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Продавал съм сайтове Многократно, но за малки суми, като цяло ги правех с цел продажба, но сега като си направя 1 сметка, ако тези сайтове все още си бяха мои щях да печеля ежемесечно доволна сума само от адсенс.. но каквото такова аз и от продажбата пак съм доволен, както и клиентите до сега няма някой който да се е оплакал :)
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Всеки с опит в онлайн маркетинга е купувал или продавал сайт, върпоса е в коя от опциите попада най-конкретно. Позледния вариат бе разби и все пак пак са се намерили хора да попаднат там. :) Това искам да кажа, че пак е опит - все едно купуваш или продаваш бизнес. Същото е на практика, никой не купува сайт, за да е назад, както и никой не продава сайт, който не носи ползи на следвашия собственик. ;)
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Същото е на практика, никой не купува сайт, за да е назад, както и никой не продава сайт, който не носи ползи на следвашия собственик. ;)
Напротив, много хора биха продали и продават сайтове, които не носят никакви ползи на следващия собственик. :)
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

продавал съм и продължавам да продавам... т.е. продавал съм е силно казано но съм правил по поръчка
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Купувал съм много пъти но не с пари
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Купувал съм много пъти но не с пари
Ами с какво??
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Продавал съм много сайтове за пари в PayPal ..
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Не го слушайте това е акаунта на FUZZ дето търгува с точки (rofl)
 

Горе