Купували/продавали ли сте сайт?

Купували/продавали ли сте уебсайт?

  • Да, многократно на обща стойност над 10 000 лева

    Votes: 12 7.9%
  • Няколко пъти за обща сума над 10 000 лева

    Votes: 0 0.0%
  • Веднъж, но за повече от 10 000 лева

    Votes: 4 2.6%
  • Многократно на обща стойност над 1 000 лева

    Votes: 7 4.6%
  • Няколко пъти за обща сума над 1 000 лева

    Votes: 6 4.0%
  • Веднъж, но за повече от 1 000 лева

    Votes: 7 4.6%
  • Многократно, но за малки суми

    Votes: 9 6.0%
  • Няколко пъти но за малки суми

    Votes: 23 15.2%
  • Само веднъж за малка сума

    Votes: 24 15.9%
  • Не, но имам мнение по въпроса

    Votes: 50 33.1%
  • Нямам идея за какво говориш, пич

    Votes: 9 6.0%

  • Общо гласове
    151
  • Poll closed .
От: Купували/продавали ли сте сайт?

продадох един преди време, доста добра сделка. малко над 3000 лева, за мен сайта беше много добър, но купувача му нямаше подход и голямо желание, мислеше си че дава 3 хилк ии почва да печели от нищото, накрая се препродаде още веднъж и после беше затворен
сега имам една друга идея, която обаче още не е готова и вече се каня да му тегля една майна, че ми писна, и да го продам готов до където е. идеята е добра, това че още няма реклами не е важно
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Преди време продадох един сайт за онлайн ТВ.Става дума преди 3-4 години, тогава нямаше толкова много такива.Сайта тръгна добре, но след това залезе доста бързо.
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Преди време продадох един сайт за онлайн ТВ.Става дума преди 3-4 години, тогава нямаше толкова много такива.Сайта тръгна добре, но след това залезе доста бързо.

аха, ама това преди или след като стана криейтив дизайнер?
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Сайт съм купувал, тоест платихме с един приятел за нещо скромно от 10лв, тоест просто, човека който ни прави сайта е наш човек и ни взимаше по 3лв на мод и общо всичко ни стъпи 50лв. Относно продажбата, в момента продавам сайт за запознанства, но безуспех.
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Продал съм един сайт за запознанства - svalki.info - на скромната цена от 250 лева. Сайта беше на около 2 месеца и доста добре се справяше, но новия собственик го напълни с реклами и след това го затвори.
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Много интересна диаграмка; От нея излиза че около 35% от предприемачите на този форум са правили сделки (някои няколко) на обща стойност 1000лв; 33% от участниците имат мнение (?),а близо 6% нямат идея защо са в този форум. Къде са предприемачите?? Мислех че този форум е за хора които имат предприемачески дух, споделят опит и изобщо, помагат за развитието на интернет бизнеса като цяло. Интересно как ще спомогнат за това, ако през "предприемаческата" си кариера са направили сделки за 1000лв или малко отгоре? Нищо чудно, че автора на анкетата изчезна...
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

подбиването на работата на хората които ценят труда си е лошо нещо ( :
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Продал съм 3 сайта. Първият през 2006 г. за 350 лв. Вторият през лятото на 2009 г. - 400 лв май беше и третият преди 4-5 месеца за 120 лв. Третият беше на изплащане 3 х 40 лв. Съобразих се с възможностите на купувача. Винаги е желателно да се съобразяваш и с клиента, а не само със собствените си представи за цената на един сайт. Все пак това е продукт на умствен труд, а неговата оценка е доста разтегливо понятие ;-)
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Аз познавам един, който преди години ми каза, че е продал Winner.bg за мноооого пари........ не знам дали ме е излъгал но в момента има ебати парите...
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Досега не съм купувал или продавал сайтове (не броя сайтовете правени по поръчка от мен), но винаги съм бил на мнение, че ако получа добро предложение, ще продам даден сайт ; >

Мислил съм няколко пъти да купя сайтове по за няколко хиляди, но така и не се реших. Предпочитам сам да си ги правя и парите да ги вложа в подходяща реклама.
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

аз искам да продам 1 сайт, но няма нерви да правя 10 поста :( така че ще го продавам другаде.... а администраторите да не се изхвърлят много
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

И аз искам да си продам сайтa ама като не мога да публикувам нова тема за сега няма как да стане и ще ми трябват още 8 поста.
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Лично, не съм продавал сайт все още, но обмислям варианта да пусна 1 от моите сайтове за продажба.
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Предпочитам да не продавам, по-добре да си ги държа.
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Честичко, но за малки суми. Някой от който са мой лични, други са правени по поръчка на клиент. :)
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Не съм постоянен в правенето на сайтове и изкарване на приходи от Интернет , но имам няколко удара като продадох третия си сайт за 150лв. с изтичащи домейн и без никакви приходи , но това беше преди 3-4 години когато имах време за програмиране .
 
От: Купували/продавали ли сте сайт?

Продал съм доста.
Най-ниската цена - $800
 

Горе