Купувам блогове или сайтове..

Bigger

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Интересувам се от сайтчета или блогчета, с уникални посещения от 50-тина на ден до около 200-300 най-много според зависи от цената, US, UK traffic основен.. трафик от гугъл, не ми трябват разни дето се постват линкове тук там и имат моментен трафик дето утре няма да го има. Основно се интересувам от категориите - downloads, music, video, images.. може да са free блогчета, хостинг имам.. незнам все едно въпрос на договорки вече, предлагайте оферти тук или на ЛС.
 
От: Купувам блогове или сайтове..

Супер са сайтовете, нещо подобно ми трябва, обаче не ми върши работа БГ трафик.. имам сайт с БГ трафик с повече от 500 уникални на ден и съм го оставил еи така да си живее.. никакви пари не може да изкара и за нищо не става :)
 
От: Купувам блогове или сайтове..

Колко малко и от къде е трафика, като референций от къде и от къде като държави?
 
От: Купувам блогове или сайтове..

P.S. Моля Ви, не ми пращайте оферти за сайтове с БГ трафик, имам си няколко.. на моменти правя над 1к на ден и нищо не изкарват, а и за това, за което ми трябват въобще не ми вършат работа, не съм заинтересован от БГ трафик, благодаря :)
 
От: Купувам блогове или сайтове..

Ох не.. не ми се забърква, основно USA UK може и германия ама по-малък процент, а украйна въобще не ми трябва :) сори
 
От: Купувам блогове или сайтове..

Аз имам интерес за БГ трафик. Оферти на ЛС.

П.С. Поствам тук да не вдигам нова тема
 
От: Купувам блогове или сайтове..

Аз имам интерес за БГ трафик. Оферти на ЛС.

П.С. Поствам тук да не вдигам нова тема
 

Горе