Купувам реклама във facebook

danko6

Well-Known Member
Рейтинг - 95.5%
21   1   0
Имам клиент който и иска едно негово сайтче да достигне до възможно най-много хора от facebook. Сайта е за хазарт и спорт и за това не може да го рекламира с директна реклама.


Интересувам се най-вече от хора със софтуер който да обикаля facebook страници и групи и да пуска публикации в групите или съобщения на хората от страниците. Страниците и групите не са мой, а просто са на същата тематика и знам че хората имат интерес към това.

Ако имате някакви оферти, направо ми пишете на лично с цената и какво точно може да предложите :)
 
От: Купувам реклама във facebook

Пишете ми на ЛС за да обсъдим детайлите, можем да бъдем полезни
 
От: Купувам реклама във facebook

Здравейте,
И аз мога да свърша работата Ви, но по различен начин. За повече инфо, моля пишете ми ЛС.
Поздрави,
Приятен и успешен ден!
 
От: Купувам реклама във facebook

Който има какво да предложи направо да ми пише, както казах имам интерес към всичко което смятате че може да е полезно. Давате информация цена и за какви количества на трафик споделяние и такива неща говорим :)

Пишете направо на ЛС :)
 
От: Купувам реклама във facebook

Здравей , пиши какво те интересува и колко плащате, имаме групи до 2.5 милиона фена
 
От: Купувам реклама във facebook

Здравейте, извинявам се, че се бъркам в темата, но ми е интересно как вървят цените за такъв тип реклама и от какво се определят.
 

Горе