Купувам сайтове/Продавам системи/Продавам реклама

game_pleven

New Member
Рейтинг - 40%
2   3   0
Здравейте наскоро намерих този форум и сега реших да пусна една темичка.
Купувам сайтове който имат по минимум 1000 посещения дневно импресиите не ме интересуват.Интересува ме сайта домейна и посещенията, също и цената разбира се.
А продава системка за сайт за онлине флаш игрички.Системата няма демо понеже не съм я качил на хост.В системата си имате админ панел,може да добавяте и клипове,за клиповете е направена отделна категория също така и потребителите могат да добавят игри, но вие ги одобрявате и тогава чак ги пуска в сайта ви.
Също така предлагам и реклама от системата на garga.biz предлагате колко пари давате за колко кликове.Аз не продавам на същата цена като там а на сравнително по евтина.Пращайте колко клика искате и колко парички давате.Реклама мога да пусна в почти всеки сайт.
Надявам се това, че съм нов да не влияе на вашата преценка.Надявам се тепърва да се докажа като съвестен потребител.:)
 
От: Купувам сайтове/Продавам системи/Продавам реклама

какъв бюджет имате за сайт с минимум 1000 посещения на ден?
 
От: Купувам сайтове/Продавам системи/Продавам реклама

Еми не знам то не само посещенията са от значение предлагайте и ще видим правя и бартер за сайтове за реклама на други ваши сайтовете или за каквото се сетите.
 
От: Купувам сайтове/Продавам системи/Продавам реклама

На колко години си
 
От: Купувам сайтове/Продавам системи/Продавам реклама

Няма да лъжа на 17 съм.
 
От: Купувам сайтове/Продавам системи/Продавам реклама

Добре бе, каква е схемата с тея покупки на сайтове? Сайт с 1000 уникални в която и да е ниша вади минимум 50 лв. на месец. С цена 500 лв. грубо, колко сайта ще купиш? Или ако върже някой да си даде сайта за без пари...

Може ли да разясниш малко, ако не е някаква бизнес тайна, естествено.
 
От: Купувам сайтове/Продавам системи/Продавам реклама

Давай 500лв и ти давам търсачката. Има по 3000 посещения на ден

EDIT: Вече не я продавам.
 
Последно редактирано:

Горе