Купувам: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Все още търся, пишете на ЛС какво точно предлагате.
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Вдигам си темата за пореден път :)
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Темата е актуална
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Тези от подписа, приходите са минимални - 1/2 евро на ден от Адсенс, ако имаш късмет..
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Тези от подписа, приходите са минимални - 1/2 евро на ден от Адсенс, ако имаш късмет..

Бях ги видях колега в твоята тема, но просто не ме грабнаха - Успех с продажбата
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Честита Нова Година

Все още търся
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Вдигам темата

Пишете смело - на всеки ще отговоря
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Сайта който предлагам е webcambg.com
при интерес пиши ми ако искаш да ти изпратя статистики за посещаемост или такива от google adwords
Като нов потребител не мога да ти изпратя ЛС

Поздрави,
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Всеки проект ще го разгледам, бил той малък или голям. Имам и опция в която ставам собственик на сайта но Вие продължавате да си го поддържате, плащам всеки месец.

Пример 1 : Вашият сайт прави 50лв на месец, цената която ще получите веднага е 500лв ( приходите за 10 месеца )

Пример 2 : Вашият сайт прави много малко 1-2лв на месец, но вие сте вложили много труд и време и смятате, че това все пак струва нещо. ( Да, напълно сте прави - ще разгледам сайта и ако ми допадне ще споделя цената която давам )

Пример 3 : Имате един сайт които е на няколко човека 2-3-4-5 колкото толкова, всеки е работил и работи по-него и има дял. Нещо обаче работата не върви или просто не остава почти нищо, поради деленето на приходи между всеки един член на екипа. Помислете да ли не е добре да продадете проекта.

Пример 4 : Имате добър сайт или сайтове от които вадите минимални но сигурно ежемесечни приходи, това е супер - поздравления за добрата работа. Обаче имате нужда от спешни пари или просто сте се изчерпали и не Ви се занимава с проекта повече. Пишете ми, ще помогна с каквото мога.

Пример 5: Вие имате малки леко успешни сайтове за които обаче нямате нужното време да се занимавате, искате да се насочите към големите пари ( новият голям проект ) Защо да не продадете тези малки сайтове които отнемат от вашето време и не съберете малко капитал за големия проект?

Пример 6: Имате голям проект, докарва добре, има и доста разходи но е нещо голямо и стабилно. За жалост отнема повече време и внимание и пречи на нормалния живот - защо да не го продаде сега? Може да започните нещо която отнема по-малко време а ако не сте го измисли все още, с парите може да си почините няколко месеца и там да ви хрумне нещо.

Това което търся в един сайт е качествена изработка и поддръжка!!!
колега , погледни този сайт http://bigben-london.co.uk/ , уникално садържание ,писано специално за сайта, цена 180 лева.
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Вдигам темата нагоре, защото е актуална! Благодаря за вниманието!
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Вдигам темата нагоре
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Do V.Andreev

Здравейте,
Казвам се Теодора Петрова и желая да актуализирам сайт-а на наша фирма с prestashop. Архивирана е темата Ви не мога да пиша в нея - занимавате ли се още с това? Нямам право и на ЛС, в скайп съм teolita - писах на V.Andreev но не знам дали сте точно вие
Благодаря
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Do V.Andreev

Здравейте,
Казвам се Теодора Петрова и желая да актуализирам сайт-а на наша фирма с prestashop. Архивирана е темата Ви не мога да пиша в нея - занимавате ли се още с това? Нямам право и на ЛС, в скайп съм teolita - писах на V.Andreev но не знам дали сте точно вие
Благодаря

Аз съм, но не предлагам вече подобна услуга
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Вдигам темата
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Вдигам темата - Актуална е
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Здравейте, първо се извинявам на колегата V.Andreev ,ако по някакъв начин го ощетявам с поста си, и ако е така ще го разбера и няма да приемам оферти.
Та пиша относно същото и аз имам интерес от Уеб сайтове с каквито и да е било приходи и насока единственното изискване е да е трафика от гугъл с хубав домейн и да ме грабне самия сайт нямам определена тема. Моля да пишат на Лично съобщение само хора,които г-н V.Andreev не е проявил интерес , към сайтовете им не искам да взимам от неговия хляб. Пращайте линк на сайта , дневен/месечен трафик,от къде е , какви приходи прави месечно от къде и каква цена търсите на сайта си с радост ще прегледам всички оферти. Поздрави
 
От: Купувам сайтове с големи или минимални приходи от реклама

Продавам http://x-top100.com ако се интересуваш драсни на ЛС :)
 

Горе