Купувам сайт/ове с приходи

От: Купувам сайт/ове с приходи

никой не продава такива сайтове с приход над 200 кинта или им искат над 5000 лева.
 
От: Купувам сайт/ове с приходи

никой не продава такива сайтове с приход над 200 кинта или им искат над 5000 лева.

Нормално е да им искат над 5 000 лева, даже тази цена е занижена!
 
От: Купувам сайт/ове с приходи

Ако един сайт е печеливш цената му е средно печалбата за 4-5 години минимум
 
От: Купувам сайт/ове с приходи

Ако сайта носи 300лв за една година ще донесе около 3600лв, няма как цената му да е 1000-2000лв.
 
От: Купувам сайт/ове с приходи

Не съм съгласен. 1-во няма сайт който да носи идентични приходи всеки месец. Освен това всеки сам определя цената, за която ще продаде нещо. Например 1 сайт може да носи 2000+приходи за 1 година, но ако на мен ми трябват спешно пари, ще поискам по-ниска цена (колкото ме удовлетворява). От друга гледна точка, ако аз съм стартирал 1 сайт от началото, развил съм го и сега той носи приходи от по 100 лв на месец средно (и не ми е спешна продажбата му), бих поискал по-висока цена. Всичко е много динамично в тази сфера и е въпрос на ситуация и договорки.
 
От: Купувам сайт/ове с приходи

Сайта който предлагам е webcambg.com
при интерес пиши ми ако искаш да ти изпратя статистики за посещаемост или такива от google adwords.
Не пиша за лични, защото като нов потребител нямам право , а не ми се спами излишно заради това !
 

Горе