Купувам сайт (ове)

tovidebne

New Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
-възраст на домейна над 6 месеца
-сайта да е "работил" мин. 3 месеца
-трафик от търсачки над 60 %
-да има приход, макар и минимален

*не се интересувам от нелегални продукти(музика,кракове....), PPC програми
** максимален бюджет за един сайт - 3 000 BGN
 
От: Купувам сайт (ове)

parketi.bg - 3 годишен, на първа страница в гугъл по думи свързани с паркет. Трафика е само от гърсачки, тъй като не ми се занимаваше да го популяризирам. Идеален за портал за паркетни услуги и съответно продажби на директна реклама или пък на фона на кризата ще даде идеално предимство на фирма за паркети. Цена точно 3000.
 
От: Купувам сайт (ове)

маму стара... неможе да не вляза тук и да ме ядоса някой... що ме караш сега да направя сайт като твоя и за три седмици да мине твоя в търсачките?
АБЕ НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ ДА КАЖЕШ 3 000 ЛЕВА БЕ ЧОВЕК ?
Ти осъзнаваш ли колко пари са 3 000 лева?
Ще ми писне налрая и ще спра да ви чета глупостите за да не се ядосвам...
Имам чуството че тея цени ги пишете или след бутилка евтина водка или след половин часово третиране на Г-точката поред огледалото !
Ъордпрес с безплатен темплейт и работа за 2 дни по него и ще ми кажеш 3 000 лева?

Около 50 резултата (0.20 секунди сайта ти струва 100 лева без домейна и то за фирма с паркетобизнес
а задомейна можеш да искаш 300-500 лв и то само защото е .бг
Сори че се прая на оценител ама ДРАЗНИТЕ С НАГЛОСТА СИ БРЕ !
 
От: Купувам сайт (ове)

Ами tovidebne понеже си и писал колко му е бюджета и сега секи се мета да му го усвои целия :)
 
От: Купувам сайт (ове)

маму стара... неможе да не вляза тук и да ме ядоса някой... що ме караш сега да направя сайт като твоя и за три седмици да мине твоя в търсачките?
АБЕ НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ ДА КАЖЕШ 3 000 ЛЕВА БЕ ЧОВЕК ?
Ти осъзнаваш ли колко пари са 3 000 лева?
Ще ми писне налрая и ще спра да ви чета глупостите за да не се ядосвам...
Имам чуството че тея цени ги пишете или след бутилка евтина водка или след половин часово третиране на Г-точката поред огледалото !
Ъордпрес с безплатен темплейт и работа за 2 дни по него и ще ми кажеш 3 000 лева?

Около 50 резултата (0.20 секунди сайта ти струва 100 лева без домейна и то за фирма с паркетобизнес
а задомейна можеш да искаш 300-500 лв и то само защото е .бг
Сори че се прая на оценител ама ДРАЗНИТЕ С НАГЛОСТА СИ БРЕ !

Ценното на сайта е домейна. Примерно намираш три фирми по 50 лева на месец и трима майстори паркетчии по 25 да рекламират и си готов. Второ не е уърдпрес, но щом не можеш да го различиш значи ти си на евтина водка от сутринта. Трето сайта не е довършен, всмисъл като се добавят още неща ще покачи още позициите. Четвърто дори без текст е отлично оптимизиран и мачка други сайтове в нишата. Пето и да, знам колко са три хиляди, защото ги изкарвам на седмица. И шесто последно ми писна от разбирачи, дето не знаят кво е уърдпрес, а дават акъл и не виждат по далече от утре. И когато направиш такъв сайт с десетина страници и само с онпейдж оптимизация ме минеш в гугъл, се обади да те почерпя.
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайт (ове)

Извинявай аз само да питам 2 неща. :)
Каква му е тази онпейдж оптимизация (без външна помощ) и без текст и да мачка другите сайтове?
Ако е така, както го казваш - може би проявявам интерес към сайта или към метода на оптимизиране.
И другият ми въпрос е @tovidebne, ако беше казал 2500лв. толкоз ли щеше да му искаш?

@AMOUN по-спокойно човек - всеки има право да си продава, купува, оценява всичко и както иска.
 
Последно редактирано:
Re: От: Купувам сайт (ове)

Ценното на сайта е домейна. Примерно намираш три фирми по 50 лева на месец и трима майстори паркетчии по 25 да рекламират и си готов. Второ не е уърдпрес, но щом не можеш да го различиш значи ти си на евтина водка от сутринта. Трето сайта не е довършен, всмисъл като се добавят още неща ще покачи още позициите. Четвърто дори без текст е отлично оптимизиран и мачка други сайтове в нишата. Пето и да, знам колко са три хиляди, защото ги изкарвам на седмица. И шесто последно ми писна от разбирачи, дето не знаят кво е уърдпрес, а дават акъл и не виждат по далече от утре. И когато направиш такъв сайт с десетина страници и само с онпейдж оптимизация ме минеш в гугъл, се обади да те почерпя.

Човек, спешно си смени дилъра.
 
От: Купувам сайт (ове)

Извинявай аз само да питам 2 неща. :)
Каква му е тази онпейдж оптимизация (без външна помощ) и без текст и да мачка другите сайтове?
Както сигурно си видял има текст на десетина страници. И само с тях излиза на първа страница. Ако се добавят още и малко събмит тук там със сигурност ще излезе на първи позиции. Но това няма отношение към темата. Сори за офтопика.
 
От: Купувам сайт (ове)

ок не е уордпрес но темата е безплатна аз лично съм я ползвал за един лайнян сайт преди 2 -3 години...
и я има и за уордпресс
 
От: Купувам сайт (ове)

ок не е уордпрес но темата е безплатна аз лично съм я ползвал за един лайнян сайт преди 2 -3 години...
и я има и за уордпресс

Йеп... това е безплатна тема и аз съм я ползвал,а може да погледнете и bgtemi(dot)info коя тема използва ;)
 
От: Купувам сайт (ове)

intmno.info - цена 180-200 лв . Приходите са минимални, отговаря на изискванията ти, ако имаш интерес може да ме намериш в скайп - talov042 или да драснеш едно ЛС.
 
От: Купувам сайт (ове)

intmno.info - цена 180-200 лв . Приходите са минимални, отговаря на изискванията ти, ако имаш интерес може да ме намериш в скайп - talov042 или да драснеш едно ЛС.
Talov, като гледам WHOIS-a този домейн ще да е на Павел Матеев. Ако е твой, защо още стои регистриран на чуждо име? Да не се опитваш да препродаваш като посредник на по-висока цена?
 
От: Купувам сайт (ове)

Talov, като гледам WHOIS-a този домейн ще да е на Павел Матеев. Ако е твой, защо още стои регистриран на чуждо име? Да не се опитваш да препродаваш като посредник на по-висока цена?

не, просто аз отговарям за продажбата му!
 
От: Купувам сайт (ове)

Какъв ти е максималния бюджет? Погледни [URL="http://tinyurl.com/2csfdzg"]ТОЗИ WEBSITE[/URL]. Ако случайно проявяваш интерес, пиши ЛС


-възраст на домейна над 6 месеца
-сайта да е "работил" мин. 3 месеца
-трафик от търсачки над 60 %
-да има приход, макар и минимален

*не се интересувам от нелегални продукти(музика,кракове....), PPC програми
** максимален бюджет за един сайт - 3 000 BGN
 
От: От: Купувам сайт (ове)

Кое не е Wordpress пич ти от колко време се занимавашс уеб Системата на на WP се познава само с един поглед. Опитал си да я скриеш ама не си се постарал достатъчно да знаеш.
 
От: Купувам сайт (ове)

благодаря на всички за предложенията.
тъй като получих доста оферти, съм отговорил само на тези, от които се интересувам. моля, всички на които не съм отговорил да ме извинят.

п.с. офертата за покупка е все още валидна
 
От: Купувам сайт (ове)

Здрасти,
предлагам ти напълно автомати4на търса4ка (Конкурира Гугъл) в търсенето на музика и клипове The best place for music повече инфо ТУК
 

Горе