Купувам списък с училища и техни имейли

Ophelis

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!

Искам да закупя списък с училища и имейлите им, като ако има данни и за директори или пом. директори ще бъде супер.

Моля да ми пишете на лично, с какво разполагате и колко парички му търсите!

Нека предложенията да са разделени за София и останалите училища, като няма приоритети. Няма проблем, ако имате и актуален списък със всички уч-ща в БГ :)
 
От: Купувам списък с училища и техни имейли

имам списъци на училищата по области, с телефони, адреси и мейли
 
От: Купувам списък с училища и техни имейли

Здравей, мога да ти експортирам списък (например в ексел)
с пълната база с училища в България (над 2000)
като за всяко училище получаваш следната информация:
-Пълно наименование на училището
-Вид (на пример общообразователно, СОУ (І - ХІІ клас) )
-Вид финансиране (приемрно Държавно или частно)
-Област,Община, Град/село, Адрес
-E-mail
-Интернет страница
-Тел. директор, Тел. пом. дир, Тел. канцелария, Факс
-Директор

Ако си заинтересован ми пиши на лични.

:)
 
Ъммм ... извинявам се, че може да разваля рахатлъка, но това не е ли публична информация? Единственото, което е нужно е да се прочете този документ - http://www.mon.bg/?h=downloadFile&fileId=2088
 
От: Re: Купувам списък с училища и техни имейли

Ъммм ... извинявам се, че може да разваля рахатлъка, но това не е ли публична информация? Единственото, което е нужно е да се прочете този документ - http://www.mon.bg/?h=downloadFile&fileId=2088

Благодаря ти Томов, че си добронамерен и за интересния документ! Наистина интересно четиво, обаче не работят линковете към училищата.

Принципно аз имам линк с регистър със филтри и всичко, но трябва ръчно да се извади списъка. Ако бяха само имейли - окей да е - за един-два дни ще го направиш, но за да е читава работата ми трябват и имена на директори, училища и прочие. Благодаря ти все пак!

Колкото до файла - тоя файл, трябва да се прати на всички работодатели, да си проверяват достоверността на кандидатстващите за образованието им :D
 
От: Купувам списък с училища и техни имейли

-------------------------------
Благодаря на всички, които се отзоваха на лични толкова бързо! Вече имам идея, с кой ще работя!

Моля да се заключи темата, ако сметнете за нужно :)
 

Горе