Купувам текстови линкове pr5^ - до 20 лева месечно

От: Купувам текстови линкове pr5^ - до 20 лева месечно

В този форум поне не мога да се сетя да съм свършил нещо полезно в тема - всичките се превръщат в говорилни. Единственият реален шанс да се работи тук е на ЛС

едните потребители, за които говориш, няма да ти предложат нищо
другите потребители, за които говориш, нямат какво да ти предложат.

за това "единствения реален шанс" е директен контакт със уебмастърите, повече играчка, но повече КПД!
Тук не очаквай кои знае кво..

А и тия оферти с ПР-то винаги имат една куца черта.

Как да ти дам линк за 20 лв от ПР5, които има nn-хиляди вътрешни страници
Кво правим със сайтове, който имат 3 страници общо и пак PR5 (който едва ли ше е 5 някой ден)
Кво правим със сайтове, който имат PR3 а са на 4-5 години и от който само като си линкна 2 пъти от тях и повече не мисля за класирания в SERP-а
Кво правим със сайтове, които са на 6-7 години. Там пак как да ти искам 20 лв.
Кво правим със сайтове с фейк PR. Там яко ли ще ти е да дадеш кинти.

Работата е, че сериозни оферти трябва да се правят сериозно. Трябва да са прайвът, на далеч от очите на разни,, и далеч от очите на Г.
Трябва да са конкретни, ясни, описани, да казваш за какво ти е, за да знае човека отсреща какво да ти предложи, да ти го опише добре, възраст на домейн, брой индексирани страници, контента как е и т.н. и т.н. и т.н.

Ако всичко е просто заради зелената чертичка на Тулбара на Г, и искате да се мушнете на места като TxtLinkAds и прочие.. ор сомшит от тия тип..
кажете си, и изобщо няма да се намисам и няма да ми чуете гласчето. Говорилни няма да има.

Да онова първото за ПР8-то беше шега, а сега си казах всичко ред по ред.
Но тия дрънканици не са за да си оплътнявам времето, а са заради всеобщото развитие на тъй наречения пазар. Развитие, за което никой не му е на кура, нито на админи, нито на мембъри.

Така че, радев още малко ще посере във форума, докато един ден съвсем ще спре да пее като латерна едни и същи неща, който са сеено за 99,99% от населението тук. После няма да се налага да изчитате подобни текстове (тия дето сега например го изчетоха това)

Лека нощ от мен!
 
От: От: От: От: Купувам текстови линкове pr5^ - до 20 лева месечно

Логично е. В този форум са повече учениците, съответно повече се набляга на ***омеренето (пардон) . При продажбите могат да се месят, да дават акъл, да се правят на познавачи и ценовици etc., докато размените не представляват интерес от гледна точка на съвети и затова минават спокойно без страничен шум, когато са взаимоизгодни и на двете страни


а ся видах, че си го написал секунда преди мене тва...
Решавам ви проблема!

айде със здраве на всички! и Успехи много!

се тая..
window.close()
 
От: Купувам текстови линкове pr5^ - до 20 лева месечно

едните потребители, за които говориш, няма да ти предложат нищо
другите потребители, за които говориш, нямат какво да ти предложат.

за това "единствения реален шанс" е директен контакт със уебмастърите, повече играчка, но повече КПД!
Тук не очаквай кои знае кво..

А и тия оферти с ПР-то винаги имат една куца черта.

Как да ти дам линк за 20 лв от ПР5, които има nn-хиляди вътрешни страници
Кво правим със сайтове, който имат 3 страници общо и пак pr5 (който едва ли ше е 5 някой ден)
Кво правим със сайтове, който имат pr3 а са на 4-5 години и от който само като си линкна 2 пъти от тях и повече не мисля за класирания в serp-а
Кво правим със сайтове, които са на 6-7 години. Там пак как да ти искам 20 лв.
Кво правим със сайтове с фейк pr. Там яко ли ще ти е да дадеш кинти.

Работата е, че сериозни оферти трябва да се правят сериозно. Трябва да са прайвът, на далеч от очите на разни,, и далеч от очите на Г.
Трябва да са конкретни, ясни, описани, да казваш за какво ти е, за да знае човека отсреща какво да ти предложи, да ти го опише добре, възраст на домейн, брой индексирани страници, контента как е и т.н. и т.н. и т.н.

Ако всичко е просто заради зелената чертичка на Тулбара на Г, и искате да се мушнете на места като txtlinkads и прочие.. ор сомшит от тия тип..
кажете си, и изобщо няма да се намисам и няма да ми чуете гласчето. Говорилни няма да има.

Да онова първото за ПР8-то беше шега, а сега си казах всичко ред по ред.
Но тия дрънканици не са за да си оплътнявам времето, а са заради всеобщото развитие на тъй наречения пазар. Развитие, за което никой не му е на кура, нито на админи, нито на мембъри.

Така че, радев още малко ще посере във форума, докато един ден съвсем ще спре да пее като латерна едни и същи неща, който са сеено за 99,99% от населението тук. После няма да се налага да изчитате подобни текстове (тия дето сега например го изчетоха това)

Лека нощ от мен!
:d
Много истина има в този пост.
Тук бих добавил и дали контента е уникален, колко входящи линка има сайта, дмоз листанат ли е ...
 
От: Купувам текстови линкове pr5^ - до 20 лева месечно

radev, хубави въпроси поставяш, но на всички тях отдавна има отговор.
За директните контакти си прав, но най-вероятно ги имам и създавам нови, как мислиш? В този форум трудно стават сделки, но все пак стават, защо да ги изпускам?
Сега погледнах за миналата седмица и видях, че дори съм си купил ПР5 за 5 лева месечно. И цената между другото е съвсем реална и добра както за мен, така и за продавача, колкото и да изглежда ниска. Затова няма точни критерии в нещо, което се определя от неясен алгоритъм, утре Гугъл ще прецени примерно, че това не е реклама, а купуване на масив от линкове, които влияят на правилното ранжиране и всичките пари за реклама ще отидат на вятъра..., така че нека оставим пазарът да си върши работата без излишни наши съвети при реални оферти за покупка или продажба. В другите теми - да, може да е интересно дори да си побъбрим, но "пазар" е вид борса, лошото е, че не всички имат ЛС.
 
От: От: Купувам текстови линкове pr5^ - до 20 лева месечно

:d
Много истина има в този пост.
Тук бих добавил и дали контента е уникален, колко входящи линка има сайта, дмоз листанат ли е ...


@netsurfer утре няма да има на кого да пляскаш защото Радев ни напуска не разбра ли :(

един купон по добре да направим отколкото да продължаваме да коментираме :)
 
От: Купувам текстови линкове pr5^ - до 20 лева месечно

Ей този @radev неспира да се кара...
Как така се използва раздела Пазар за пазар? Ужас!!!
Как така се използва форума - направо трябва да бъде затворен...

@strana извинявай, но не се сдържам да виждам едно и също нещо!
 
аз се радвам че макар и офтопик този път сте обсъдили нешата културно всикчи имате карма + от мен :) и сме опън маинд за съвети за подобряване на форума
в дижитал поин не е скрита секцията затова и при нас така..

и да допълня всички отново имат лс... от преди един ъпдеит позволява по голямо прецизиране и съм ги включил...
 

Горе