Купувам фейсбук страница с английски фенове

От: Купувам фейсбук страница с английски фенове

Здравей. Страницата може ли да бъде и с български фенове в нея? Разбира се има и английска част :)
 
От: Купувам фейсбук страница с английски фенове

Здравей. Страницата може ли да бъде и с български фенове в нея? Разбира се има и английска част :)

Зависи какво разбираш под английска част.
 
От: Купувам фейсбук страница с английски фенове

Пишеш ми на ЛС със скайпа ти. Аз искам конкретна информация преди да си правя труда да те добавям в скайп и т.н. Това е несериозно отношение. Все още търся.
 
От: Купувам фейсбук страница с английски фенове

Ами имам страница в която има 95 000 харесвания, но в нея има предимно български харесвания.
 
От: Купувам фейсбук страница с английски фенове

Ами имам страница в която има 95 000 харесвания, но в нея има предимно български харесвания.

Ок. Не се интересувам.
 
От: Купувам фейсбук страница с английски фенове

Още търся страница да закупя или да платя на колега с такава за публикуване на няколко линка на сайт за залагания.
 
От: Купувам фейсбук страница с английски фенове

Пиши ми на скайп: miro_6996 ;)
 
От: Купувам фейсбук страница с английски фенове

Страница с 326 000 американски граждани, живеещи в САЩ,активни потребители, 65% жени на възраст над 18 год. цена 3500 USD интересува ли те
седмично расте с над 4000 нови фена.... само с по 5 поста за 24 часа. ако увелича постовете ще стане бум. Стигал съм до 10 000 нови фена седмично. Има постове с по 30 000 харесвания.

Зарежи въпросите от рода дай да стана админ за един час или да видя вътре статистиката ☺
Пращам страницата на лично... да гледаш няколко дена.
Оставам на разположение
 

Горе