Купува ми се сайт.

От: Купува ми се сайт.

Правя го,не зная дали ще се изкарат и 5лв. , но според мен поне е уникално.Ако се чудиш какво е виж подписа ми и ако мислиш, че все още не е уникален това може би е защото не е завършен, все още.Към него има и програма която ако имаш много желание да видиш можеш да ми пратиш ЛС да ти я пратя (само за информация програмата не е само за windols а и за linux, андроид и т.н. ).
Ако мислиш че това не е уникално и си виждал някъде из нета нещо подобно ти давам право да ме плюеш на воля.

ПС.
user: organiser
pass: organiser
 
Последно редактирано:
От: Купува ми се сайт.

След като имаш този уникален проект, развивай го...
Защо ти е да купуваш нови и да се претрупваш?
В крайна сметка какво искаш, да имаш много не завършени проекти или един завършен и много успешен?
Ти като имаш уникална идея, браво, радвам се и ти стискам палци да успееш, но в бизнеса трудно се купуват уникални идеи за малко пари.
Ако имаш такава голяма нужда от помощ за този сайт и нямаш знанията да го довършиш, начини има и то не един и не само на едно място.
Вместо да купуваш и да търсиш лесни пари, вземи се потруди, това което повечето хора от форума правят.
И един отрицателен iTrader поне за мен не е от толкова голямо значение и не ти гледам трейдъра.
Това което направи впечатление и завлече темата към чат, е че ти искаш да купиш нещо, но не си задал критерии на каква цена и какво искаш да купиш.
Не е добре да пуснеш тема със съдържание искам да купя сайт, да ти дадат предложения и ти да откажеш всички, на 90% без отговор, тук значи нещо куца....
Или ти не знаеш какво искаш или явно има голяма доза некачествени сайтове за продан.
Поне сложи критерии по които да напътстваш продавачите за пример:
Сайт на Български език, може да е базиран на open source cms, с минимално 200-300 уникални на ден, парите които мога да отделя са максимално 500лв.
Това само за пример, така ще отсееш поне 60% от предложенията и нас ще ни улесниш....
 
От: Купува ми се сайт.

Здравей,
Искам да купя сайтове защото много харесвам да се занимавам с тях.Не че разбирам кой знае колко, но мога да си позволя да платя на хора да ги развиват, мисля че ще се намерят хора за това срещy заплащане. Колкото до труда повярвай ми в повече ми е, работя по 14 часа на ден като минимум.
Сега малко за обявата ми.
Цена съм определил в темата виж добре.
Колкото до сайтовете които ми бяха предложени, поне 80% от тях нямат никакво бъдеще и според мен не си струва да се къпят, другите 20% бяха що годе добре, но исканата цена беше много по-висока от самата им стойност.
Organisera все още не е завършен понеже човека на които платих има проблеми и незная точно кога ще го стартирам официално.

Извинявам се на всички, че превърнах темата в обществен чат и ако администраторите преценят може да я изтрият.

Поздрави.
 
От: Купува ми се сайт.

promociqta.com - 300 лв.

Малко повече информация ако може.
Посетители, приходи (ако има), домейна и хостинга до кога са платени от къде намирате офертите и т.н.
 
От: Купува ми се сайт.

Предлагам сайт plumber.saitbg.net Съдържанието може да се промени български. По Ваше желание мога да изработя сайт по ваш избор.
 

Горе