Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Къде гледахте "Мисия Лондон"?

  • Гледах го на кино

    Votes: 23 50.0%
  • Купих си ДВД-то

    Votes: 1 2.2%
  • Гледах го по телевизията

    Votes: 8 17.4%
  • Смъкнах го от торент сайт

    Votes: 11 23.9%
  • Смъкнах го от торент сайт и след това го гледах на кино/купих ДВД-то

    Votes: 3 6.5%

  • Общо гласове
    46
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Гледах го на кино с приятели. Нито е много добър филм, нито е лош. Не съжалявам че дадох пари да го гледам, но втори път така и не го гледах.
Може някой ден в бъдеще да го сваля безплатно от някой трекер и да го гледам, но пари 2-ри път не бих дал за този филм.
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

На кино и не съжалявам. "Като за български" е екстра.... ако го нямаше и "като за български-то" щеше да бъде супер.
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Явно съм от малкото, които са го гледали от торент, а после и по телевизията :)
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

ТИЛТ горе долу ми хареса, можеше да се гледа и не беше пълна загуба на време. За сега не смея и нямам правото да храня никой БГ филм, защото реално на каквото съм си избрал и съм гледам, съм останал доволен. Чуждите коментари са ми много различни. Примерно за момента само една приятелска двойка не е харесала Мисля: Шменти капели, всички други са на мнение, че фима си е струвал парите, както и отделеното време. За Мисля Лондон не съм пък чувал никъде лош коментар (както и аз го харесах много), което се отнася и за Стъпки в пясъка - хубави коментари се леят и там. За Love.net пък от това, което се чува около мен е 50:50 и тук вече съм зарколебан да ви кача честно. Щом филмът не събира задължителните 60-70% положителнин коментари, значи минава на заден план докато се изгледат по-добре рейтнатите от хората.

Ако има повече хубави БГ филми, по-често ще ходя на кино. И определено бих стимулирал този вид отрасъл. Вече всеки си преценява какво точно ще гледа и кой жарн е най-подходящ за него и моментното му настроение.
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Гледах го на кино и ми хареса, после го свалих и не ми хареса.
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Някой го беше качил на 4 части в Vbox-a , отворих го в 4 прозореца , зареди се . след 5 мин вече го нямаше .. та така една вечер в леглото го скивах, после бях на гости при мой братовчед , той го бе свалил .. пак го гледахме ама пак заспах :D , и накрая нали го пускаха и в национален ефир .. другите бг филми съм ги глецкал по кината , като Love.net ми беше най забавен :D

P.S. моя вариант го нямаше в анкетата :D
 
Не ходя на кино некомпфртно ми е, обичам докато гледам филм да пуша, понеже имам вреден навик не съм нетолернатен към останалите както са някой от не пушачите и за каквото съм бил обвиняван просто не ходя на кино... за мен остава авто кино или някакво лятно ама незнам къде има такива

По изключени за последно като ходих ме замъкнаха на филм 2 часа и половина някъде Кървав Диаман (сматйте преди колко години е било) убиха всичко детско в мен след час и половина ми се пушеше и догледах филма с недоволство...
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Вчера гледах Шменди Капели на кино.. смея да твърдя, че нямаше едно свободно място в киното(като изключим няколко седалки на първия ред.. (бляк..ужас))

Във филма имаше ужасно много смях.. На моменти просто се изкъртих от смях..
Верно.. малко беше объркан и на моменти беше доста странен, но ОПРЕДЕЛЕНО си заслужаваше кинтите..

Доста хора са кофти настроени, към Българските филми, не защото не им харесват, а защото са БЪЛГАРСКИ..
Всички Български филми са ми харесали до сега които съм гледал на кино, и за това чакам с нетърпение следващият да излзе :)
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

И аз го препоръчвам на всеки, който ме пита за него. А по принцип съм си критичен, защото всеки е длъжен да направи нещо добро и качествено, за да заслужи не само парите на зрителя, но и неговото полужително мнение, което да се превърне и в добра реклама. Заслужава си не само парите, но аз бих го гледал отново. В интерес на истината и при мен беше много пълно когато го гледах, 1-вата седмица след примиерата му.

Ето и нещо интересно: Българските филми през 2011 г. - рекорден брой

Ако го толерираме и си струва най-вече, мисля, че с всяка година ще става по-силно и по-силно. :)

Радвам се, че така се развиват нещата. Не знам защо, но се кефя много на просперитета на бг киното, като гледам се отпуши и от към сериали. ;)
 
В общи линии анкетата е показателна, че цифрите на милицията не съответстват. Неотдавна бяха казали, че над 80% от българите били пирати и не си плащали. Е анкетата показва, че процента е далеч по-нисък. Според сегашните резултати той е около 24%
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

На кино го гледах и г/д ми хареса, а колкото до love.net и тилт ми се стори пълна бозичка и съжелявам че ги гледах... В момента като бг продукция най-много ми допада под прикритие.
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

В момента като бг продукция най-много ми допада под прикритие.
Е тва е истината, под прикритие ми е любим бг сериал от новите, Куката е уникалния персонаж, както и Иво и Джаро и т.н ама Куката изкъртва:D
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Куката просто показва страхотно актьорско майсторство. :) А колкото до самия сериал г/д описва случващото се в момента ....
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

В общи линии анкетата е показателна, че цифрите на милицията не съответстват. Неотдавна бяха казали, че над 80% от българите били пирати и не си плащали. Е анкетата показва, че процента е далеч по-нисък. Според сегашните резултати той е около 24%
Кога пък милицията, както я наричаш ( :) ) е имала реални статистики и цифри? Правят на база питал сольо и пульо. Ако са питали контингента, който задържат е най-вероятно да стигнат и до по-високи проценти. Там празно няма. :)

На кино го гледах и г/д ми хареса, а колкото до love.net и тилт ми се стори пълна бозичка и съжелявам че ги гледах... В момента като бг продукция най-много ми допада под прикритие.
Мда, и от към сериали има какво да се похвали. Ако държите ще пусна една статистика за гледаемостта им и малко цитати от хранилката. Страно беше, защото списанието, което ги нахрани след 2 страници имаше цяла А4 реклама на един от сериалите. Малко се изумих да си кажа честно.

Аз гледам само 2: Под Прекритие (най-негледаем, според списанието) и Столичани в повече (който по статистиката в списанието се водеше най-гледаем). И съм много доволен от тях. Даже това ми върна вярата към гледането на телевизия. Само да кажа - списанието е за големите батковци, ако ме разбирате. :)

Куката просто показва страхотно актьорско майсторство. :) А колкото до самия сериал г/д описва случващото се в момента ....

Аз харесвам много Косъма и Иво. :) А Куката може да ви изглежда статичен актьор, но реално има много БГ филми с него и е бая известен. Не го знаех, докато не гледах един, където го игра пак пич от тъмната страна. И там много разцепваше. :)
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Гледах го на кино за първи път.Трябва да подкрепяме бг филмите като ходим на кино и си купуваме билети!
 
Мен мие комфортно като гледам филм да съм си качил краката на една табуретка пред фотьоила и да си пуша циагри докато гледам като няма такива кина не ходя на кино... не съм гледал шменти капели още ако ми попадне ще го гледам
 
От: От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Готин филм, напоследък се обнадеждавам , че Бг киното се събужда
 

Горе