Къде да скрием нещо?

От: Къде да скрием нещо?

Най-логично е да си направиш тайна сметка и там да си ги спестяваш
 
От: Къде да скрием нещо?

под капака на колата, жена не съм виждал да вдига капак. тъй и трявба де, единствения капак дето трябва да вдига е на тенджерата хахахаха
 
От: Къде да скрием нещо?

под капака на колата, жена не съм виждал да вдига капак. тъй и трявба де, единствения капак дето трябва да вдига е на тенджерата хахахаха

Мииииии, аз не готвя, само от време на време си сипвам течност за чистачки, така че май варианта с капака отпада.
 
От: Къде да скрием нещо?

Къде да скрием нещо, така че никой да не го намери? ( примерно заплатата от жената :D )
иИдеи? :D

Преди всичко трябва да се ожениш :)

Ако беше женен, щеше и да знаеш къде не ходи и какво не прави жена ти, че да можеш да измислиш къде да я криеш заплатата :) :) :)
 
От: Къде да скрием нещо?

Ако е от жената не знам, ако е против крадци ги скрий в някой прашлясъл том на "Война и Мир" да речем. На дали някой би искал да ти "гепи" старите книги.
 
От: От: Къде да скрием нещо?

Един колега каза, че пари се държат само на тъмно и влажно място .. на руло :D :D :D


Това навика голяма работа
кога е излязъл от затвора колегата?

Аз си изпразних единия басейн миналата година и му бих една плоча отгоре, оставих си само процеп малък и ги мушкам там парите нощно време, ако няма пълнолуние! Нещо взеха трудно да влизат, май е пълен, ще трябва и другия да направя...
 
От: От: От: Къде да скрием нещо?

Това навика голяма работа
кога е излязъл от затвора колегата?

Аз си изпразних единия басейн миналата година и му бих една плоча отгоре, оставих си само процеп малък и ги мушкам там парите нощно време, ако няма пълнолуние! Нещо взеха трудно да влизат, май е пълен, ще трябва и другия да направя...

Ами той не е влизал просто е бил кръчмар и е с 30+ години над мен и винаги е криел пари даже ще го цитирам:
Кебапчето: "Пари се държат само на тъмно и влажно място на руло от мен да знаеш"

Поздрави
 
От: Къде да скрием нещо?

Да ви имам проблемите. Слагате ги парите в някоя тенджера и няма да ги намери жената (ако вече сте женени..). От личен опит ви го казвам това :D
 
От: Къде да скрием нещо?

Баси хората, на какви жени попадате...
Моята като хвърли лубриканта и се хваща за тенджерата и тигана, после пере чисти и мести гардероба даже...
нАСКОРО Я ХВАНАХ ДА БЛЪСКА С ЕДИН ЧУК плочата на басейна...

Стиска ли ми да я питам какво прави? - тц.
 

Горе