Къстъм долари:)

Websolut

Well-Known Member
Преди време бях пускал подобна тема и тъй като тогава имаше голям интерес, реших да я пусна пак, но този път със значително по-добро качество на изпълнение, благодарение на много добре изработен темплейт.
Всеки който желае може да си го дръпне срещу 4$ и да се забавлява, а тези който не могат или нямат необходимите умения с фотошоп мога да им изработя безплатно при положение, че го постна в темата:).
Предполагам, че не нарушавам някакви закони, ако е така, моля админите да я изтрият.
Темата е единствено и само за забавление за пораснали деца на средна възраст:).
Приемам до 3 безплатни поръчки понеже нямам време за повече:)
Всичко може да се променя надписи, цифри, всичко.

front_dollar.jpg


back_dollar.jpg
 
От: Къстъм долари:)

Няма желаещи, по-миналата година за час имаше поне 10 човека:), да пробвам да махна постването, ок без постване в темата, първите трима които изявят желание ще им ги направя за спорта с къстъмизация по желание, не пишете на лични, а в темата.
Май си нямам работа и се занимавам с глупости:lol:
 
От: Къстъм долари:)

Изображението се получава доста реалистично не знам дали се забелязва, ето в близък план:

image.jpg


Офертата важи до утре включително, след това няма да имам време да се занимавам.
 
От: Къстъм долари:)

Направи 100 доларова банкнота с Милко Калайджиев ;-Д
 
От: Къстъм долари:)

Ай стига де, кой ще плашиш?
Вярно като идея не е лошо, разпечатваш 100-тина банкноти и отиваш на чалга клуб и почваш да мяташ по певиците вместо салфетки:D
 
От: Къстъм долари:)

Аз навит за едно безплатно доларче да ми направиш :D, но не искам да го поствам тук, ако не е проблем?, Ако е проблем да го вземе някой друг ;)
 
От: Къстъм долари:)

Аз навит за едно безплатно доларче да ми направиш :D, но не искам да го поствам тук, ако не е проблем?, Ако е проблем да го вземе някой друг ;)


Аз ти правих предишния път си спомням, няма проблем прати снимки на лични за предната и за задната част на банкнотата и надписите нещо ако искаш да се сменят.
С това приключих.

Боко утре, само се чудя как ще побера нулите и да не дойдат спец частите :lol:
 
От: Къстъм долари:)

Направи банкнота от 16 милиярда с образа на Боко

Ето и Бойко това са 100 бойкос, които се равняват на тази сума, иначе няма начин, не стига артията:mrgreen:

BOIKOS.jpg
 
От: Къстъм долари:)

Страхотно дъ юнайтед стейтс ъф Бойко
Разпечатвай и харчи со здраве:)

Между другото Монев все още не мие писал, така, че има още една модификация по желание, който иска да пише, който му трябват пари да заповяда, може и с аватарут на бластерут, тоя артист винаги главорези е играл представям си го в еротичен трилър, ама сигурно вече е много дърт и не играе, че не съм засичал филм с негово участие.
 
От: Къстъм долари:)

Нема начин шото нема начин дане мие по голем номеналут,,, шото има разлика поне ена глава пък и главата мие поголема кома разбираш
 
От: Къстъм долари:)

Винаги трудно ти разбирам ебавките с клавиатурата, ама горе долу вдевам, големината не винаги означава повече капацитет, особено при главите, с някой изключения, може би това се опитваш а ми рукаш:lol:
Кажи името на актьора дека си му зел тимберицата, че не се сещам как беше?
 

Горе