Линкове, банери, рекламни статии

ThinkFast

New Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
От два дена се чудя какво да правя с едно старо блогче, та реших да пусна малко реклама за продан и без това само си стои.

Блога е: dietichno.com (то скоро няма да прилича много на блог де)
Посещения: цък (150-200 дневно)
100% уникално съдържание в секция "Диети"

В момента няма никакви изходящи линкове.
Пускам на разположение
5 линка по 5 лева (във футъра, на мястото на последни коментари най вероятно)
1 банер 728х90 - 13 лева
2 банера 250х250 - по 10 лева
Общо 8 изходящи линка. Гарантирам, че това количество ще се запази и в бъдеще.

Цените са за 1 месец, предлагам отстъпки както следва:
3 месеца - 10% (линк: 13.50лв / банер 1: 35.10лв / банер 2: 27.00лв)
6 месеца - 20% (линк: 24.00лв / банер 1: 62.40лв / банер 2: 48.00лв)
9 месеца - 30% (линк: 31.50лв / банер 1: 81.90лв / банер 2: 63.00лв)
12 месеца - 40% (линк: 36.00лв / банер 1: 93.60лв / банер 2: 72.00лв)

Ротация: 100%
Приемам плащане единствено и само по банков път.
Поръчки само над 20 лева.

Предлагам до два изходящи линка срещу тематична статия. Ще бъдат публикувани в секция "Статии". Може да я преименувам тези дни. За вас линк, за мене статия :) Запазвам си правото да не публикувам статия ако я сметна за неподходяща.

Моля коментирайте как ви се струват цените. Имайте впредвид, че сайта е тематичен и потребителите са таргетирани в нишата.
 

Прикачени файлове

  • banner250x250.jpg
    banner250x250.jpg
    99.6 KB · Преглеждания: 37
  • visitors.jpg
    visitors.jpg
    88.5 KB · Преглеждания: 67
  • banner728x90.jpg
    banner728x90.jpg
    101.6 KB · Преглеждания: 31
Последно редактирано:
От: Линкове, банери, рекламни статии

Добре, предложете цена тогава. Прегледах няколко обяви как вървят линкове и банери, възможно е офертата ми да е с нереални цени.

Мога да предложа следната оферта:
линк: 30 лева на година (2,50/месец)
банер1: 72 лева на година (6,00/месец)
банер2: 60 лева на година (5,00/месец)
Не ми се занимава за поръчки под 20 лева просто.
банерите може да ги разцепим за по 6 месеца на 36 и 30 лева съответно.

Дайте оферта с желани цени ако не ви харесват тези.


Тези дни ще сменям дизайна и за този банер1 няма да има място. Ще стане по малък или ще се измисли друг вариант. Линковете в новия дизайн най вероятно ще са в сайдбара. Като ъпдейтна ще сложа скрийнове кое къде ще бъде.
 
Последно редактирано:
От: Линкове, банери, рекламни статии

Напсувайте ме ако е скъпо! Поне някакъв фийдбек дайте, скъпо ли е или просто няма желаещи?
 
От: Линкове, банери, рекламни статии

Мога да предложа и цена на импресии специално за банерите ако има желаещи. Примерно 1.50лв на 1000 импресии.
 
От: Линкове, банери, рекламни статии

Цените са премерени. Както виждаш, когато човек работи си цени труда.
Не разбирам само защо не може под 20 лева.
 
От: Линкове, банери, рекламни статии

Цените са премерени. Както виждаш, когато човек работи си цени труда.
Не разбирам само защо не може под 20 лева.

Щото двайсе лева не са нищо което да ме заинтригува, ама ако имаш интерес казвай какво желаеш. Не е проблем и за под двайсе лева при такъв нулев интерес.
При интерес мога да дам и достъп до външен брояч (w3counter), но там само за потребители с поне 200 мнения и rep от 4 нагоре примерно. Както и на някои други които са ми симпатични. Просто там не мога да сложа readonly логин и затова.

Сайта се развива доста добре, ръста на посещенията е около 15-20% на всеки месец

Днеска пуснах опция за смс реклама с максимум 5 линка. Цена 6.00лв с ДДС. Срок два месеца!
В този случай линковете които предлагам на месец извън смс рекламата ще се добавят ръчно в базата. Показването на линкове няма да е като другите сайтове. Всеки линк от SMS ще има трайност 2 месеца. Ако се прати линк при вече запълнени позиции, той се нарежда на опашката от други линкове и при първа възможност (освободена позиция поради изтекъл срок), ще се покаже в карето за срок от два месеца!. В момента преработвам готовия модул на Мобио за смс реклама за тази цел. Едва ли ще си играя да изкарвам статистика кога е следващата свободна дата при заети позиции. Единствено тук може да се поръчат линкове за по дълъг период и смятам така да си остане.
Мисля че по този начин всички ще са максимално доволни. Хем няма да има прецакани платили едни пари и стояли само 3 дена примерно в рекламното каре, хем всичко е точно и ясно. Мисля че цена от 6 лева за два месеца е доволно добра цена. Пък аз колко ще взема си е друг въпрос, ама поне да си избива парите това блогче, че не ми се хвърля на боклука.
 
Последно редактирано:
От: Линкове, банери, рекламни статии

Банер 1 последно остава 468х60, поради смяна на визията.
4 линка са продадени. Последно остава:
1 х Банер 468x60 - 1 месец: 10лв / 3 месеца: 27лв / 6 месеца: 48лв / 9 месеца: 63лв / 12 месеца: 72лв
2 х Банер 250х250 - 1 месец: 8лв / 3 месеца: 22,50лв / 6 месеца: 40лв / 9 месеца: 52,50лв / 12 месеца: 60лв
1 х Линк във футъра - 1 месец: 4лв / 3 месеца: 10лв / 6 месеца: 18лв / 9 месеца: 24лв / 12 месеца: 27лв

Втори вариант за банерите: 10,000 импресии: 15лв / 30,000 импресии: 30лв / 100,000 импресии: 80лв / 150,000 импресии: 100лв.

Бонус: допълнителни отстъпки при покупка на повече от един линк/банер
Всичко е на 100% ротация

Офертата 2 линка за статия все още важи!
 
Последно редактирано:
От: Линкове, банери, рекламни статии

Току що ъпдайтнах информацията тук: Диетична реклама
За момента смс рекламата не бачка и затова съм махнал номера. Така и така остана само един линк за продан, вероятно ще ме домързи да натъманя смс модула...

Посещенията могат директно там да се гледат. Показва за текущият месец само.
 
Последно редактирано:
От: Линкове, банери, рекламни статии

Аз искам линка! Интересува ме офертата и за статия срещу линк. Мога да публикувам статия в мой сайт за рецепти (от подписа, PR 4 средно 3 500 / ден) срещу линк за период 1:1
 

Горе