Линк Директории и Гугъл

alexhara

New Member
Знам, че звучи обратно на това което се говори, но в колкото повече директории съм субмитнал сайта ми, толкова по-малак ми става трафика. Help
 
От: Линк Директории и Гугъл

Знам, че звучи обратно на това което се говори, но в колкото повече директории съм субмитнал сайта ми, толкова по-малак ми става трафика. Help

Не се надявай на голям трафик от дирз... По-добре заложи на социални мрежи - от там може да ти идва трафик и ако ти е добър сайта може да превърнеш част от трафика в редовни посетители. Но най-вече пиши колкото се може по-редовно интересни, уникални статии и се погрижи за прилично seo и няма да ти се налага да събмитваш където и да е било :)
 
От: Линк Директории и Гугъл

Знам, че звучи обратно на това което се говори, но в колкото повече директории съм субмитнал сайта ми, толкова по-малак ми става трафика. Help
Аз мисля,че има предвид за трафика от Гугъл.И при мене е така.Дори много от директориите от които имах баклинкове в Гугъл вече ги няма.Просто сменяш стратегията за изграждане на линкове.
 
От: Линк Директории и Гугъл

Да, директориите са само за линкбилдинга, трафика от дирецтории не е кой знае колко голям, даже хич. Но ако си направиш контента уникален и прибавяш от време на време още - ей тогава ще може да гледаш драстично покачване в трафика особедно след индексирането на страниците на които е той (ако вече не са сложени на индексирани страници).
 
Знам, че звучи обратно на това което се говори, но в колкото повече директории съм субмитнал сайта ми, толкова по-малак ми става трафика. Help

бг сайт или саит на англииски?
 

Горе