Линк в фейсбук страница 60 000+ почитатела (туризъм)

Fighting_Fish

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
Колеги, предлагам линк в голяма и силно таргетирана фейсбук страница за туризъм.
Ако искате да си увеличите продажбите и посещенията на вашия сайт за туризъм, може и на друга тема може да се възползвате от моята оферта на линк или на пакетна такава.
На линк се правят средно между 20 и 40 000 посещения, зависи от темата на линка.
Изключително активни потребители и готови за всякакви оферти.
Подробна статистика предлагам на лично при интерес.
Гарантирам успеваемост на 100 % на всеки линк публикуван, защото до сега не са пускани рекламни линкове, на ден ще има ограничения от два максимум три линка.
Благодаря предварително за проявения интерес!
Поздрави,
 
От: Линк в фейсбук страница 60 000+ почитатела (туризъм)

40 000 импресии - да, но посещения е друго.
 
От: Линк в фейсбук страница 60 000+ почитатела (туризъм)

Точно така, в момента говоря не за импресии а за посещения, не знам защо ти дойде на ум за импресии?
Изпращам и подробна статистика на предишни линкове да се види реално посещенията!
Поздрави,
 
От: Линк в фейсбук страница 60 000+ почитатела (туризъм)

прати ми на ЛС ако може скрийншот.
 
Последно редактирано:
От: Линк в фейсбук страница 60 000+ почитатела (туризъм)

Със сигурност няма да са 40 000 посещения :D.
А да попитам, може ли да е друга тематика освен туризъм или само туризъм линковете приемаш?
 
От: Линк в фейсбук страница 60 000+ почитатела (туризъм)

Няма проблем и други линкове да са, стига да не са в разрез с правилата на фейсбук.
 
От: Линк в фейсбук страница 60 000+ почитатела (туризъм)

дай и на мен цена за 1-5-10 линка както и статистика на предишни линкове
 
оф какви неща ме карате да правя почистени са два рейтинга итреидъра не е за това

ти смяташ несърфъра
Внимание!!!
Иска да държи монопол във форумите с неговата фейсбук страница и слага отрицателни рейтинги на потребители, които предлагат същите услуги като неговите. Внимавайте, ако предлагате рекламни линкове във вашите фейсбук страници, защото задължително ще ви пише да види, коя е вашата страница и ще я докладва, като вредна и има опасност да ви я баннат. Ако ви пише не му отговаряйте !!! Поставя отрицателни рейтинги без никакво основание, само за да може да ви намали продажбите на линкове.
Не се занимавайте с този човек, може много да ви навреди!!!

тои смята че след като си му пратил картинка на среден пръст си мошенник

спретналисте си страхотна сапунка

какво е соломоновото решение маханв и итрейдърите и на двамата

а понеже него го знам отдавана а теб не толкова добре може да верифицираш страницата която имаш като драснеш някои ред в нея за форума и мия покажеш или ако някои по стар потребител ползва ревю коипие и потвърди че всичко е ок ще ти поствя и +че репутация
 
От: Линк в фейсбук страница 60 000+ почитатела (туризъм)

Каквото и да се докладва, не може да ти баннат страницата ей така, особено ако е голяма. А и да я баннат може да се оплачеш и да ти я върнат.

На линк се правят средно между 20 и 40 000 посещения, зависи от темата на линка
Това обаче е невъзможно и невероятно. Какво, пускаш 10 линка днес и правиш 200 000 посещения? :shock: Аз ако съм на продавача няма да ги продавам тия линкове.
 
От: Линк в фейсбук страница 60 000+ почитатела (туризъм)

Писах ти лично съобщение на 27-10-11 и все още нямам отговор. Ако предлагаш сериозно тази услуга е неетично най-малкото.
 

Горе