Линк в 65 блога

От: Линк в 65 блога

Адски некоректен!!!

Миналата седмица се разбрахме, в понеделник му преведох 25лв. за 2 и половина години - и започнах да напомням, че и той трябва да извърши неговата част от уговорката. Сряда ми обеща, че ще ги сложи на следващия ден...и от тогава постоянно го засичам ОНЛАЙН, но нито си прави труда да каже защо не е добавил нито един линк, нито отговаря на съобщенията ми!
 
От: Линк в 65 блога

Адски некоректен!!!

Миналата седмица се разбрахме, в понеделник му преведох 25лв. за 2 и половина години - и започнах да напомням, че и той трябва да извърши неговата част от уговорката. Сряда ми обеща, че ще ги сложи на следващия ден...и от тогава постоянно го засичам ОНЛАЙН, но нито си прави труда да каже защо не е добавил нито един линк, нито отговаря на съобщенията ми!

Абсолютно същото и при мен, само че аз му платих 10лв. за 1 година миналия петък.
 
  • Like
Реакции: Stop
От: Линк в 65 блога

Ами на мен това ми е първият път от който ме прецакат тук.

След като не съм единствен искрено се надявам модераторите да се погрижат.

На всеки се случва да бъде възпрепятстван, по някаква или друга причина - но след като влиза онлайн ежедневно, този вариант отпада!
 
От: Линк в 65 блога

Ами на мен това ми е първият път от който ме прецакат тук.

Нито ти, нито колегата "manofrespect" ще бъдете прецакани.Регистриран съм от няколко години тук и смея да твърдя, че не съм прецакал нито един потребител, като вие няма да сте първите.Просто имах известен проблем и нямах възможност да добавя линка на време.
 
От: Линк в 65 блога

Списък и на мен на лично, както и статистика на посещенията (на топ5 по посещения)
 
От: Линк в 65 блога

Аз държа да отбележа че ВСЕ ОЩЕ нито парите съм си получил нито линкове 2 седмици, по-нагъл тип не съм виждал, УЖ има проблеми, пък влиза тук всеки ден, на личните съобщения не отговаря....само пише в темата, че няма да прецака никой, но аз все още се чувствам прецакан и започвам да се дразня!!!

Тук няма ли МОДЕРАТОРИ, или ще изчакате да завлече още някой.
 
От: Линк в 65 блога

Работил съм и преди с пича и според мен е сигурно че ще си свърши работата. Човека се бави много по някаква причина, но мисля че няма да излъже никой.Аз също чакам за тази услуга в момента...Да се надяваме че проблеми няма да има
 
От: Линк в 65 блога

Нито ти, нито колегата "manofrespect" ще бъдете прецакани.Регистриран съм от няколко години тук и смея да твърдя, че не съм прецакал нито един потребител, като вие няма да сте първите.Просто имах известен проблем и нямах възможност да добавя линка на време.

Намери време да си дадеш сметката за да ти преведем парите, а не можа да драснеш един ред, че имаш проблем и че ще има забавяне.
 
От: Линк в 65 блога

Абсолютен наглец. И отново апелирам към модераторите, като виждат, че с всеки ден се нареждаме повече на опашката ДОКОГА ЩЕ ЧАКАТ, за да предприемат някакви действия.
 
От: Линк в 65 блога

Принципно си нямам представа защо колегата @Stop още пише, че е измамен, след като линковете са сложени.
 

Горе