Личната карта - 3 в 1

От: Личната карта - 3 в 1

Оставам старомоден, родил съм се на границата... Бях свидетел на технологичният процес...

Имах приятел с Правец на който играехме някви чудесии и се радвахме на клавиатурата - Чудо !!!
Нинтендо/ терминатор.

Импулсният интернет, Мобифоните...
Цветният телевизор, стереоуредбите...

Газовият котлон, смесителите за баня...
Хладилниците които правят лед...

Като се сетя какъв бум са все още и гумените женки, изкуствените пу*ки и чепове.... представям си.. Секса ще е революцията на роотите.

Днес много хора го правят Виртуално, като във Филма Разрушителят с Уесли Снайпс - (Женката искаше да чука добряка, онзи разбираш ли от миналото и мисли че ще топи чушката... оная му сложи устройството и си седнаха удобно и се издумкаха в мислите си...) Точно както днес - Интернет-а

Да но човек има нужди, не може все ръкоделие и фантазии - Ето го робота за който говориш.


Игрите еволюираха в много измерения, филмите те пренасят в странен свят, музиката те манипулира незабелязано с разликата във херцовете на слушалките Бийтс бай Дре...
Телефоните се превърнаха в машинките от Стар Уорс + Холограмата.
Вратите около нас се превръщат в ония автоматично отварящите се в Стар Трек...

Един ден Индиана Джоунс ще търси следи от хората може би :)


Роботи - НЕ !!!

Само добрият стар Арни - Т101


(андроидите ни превзеха, вече сме неразделни с тях!)
 
От: Личната карта - 3 в 1

Оставам старомоден, родил съм се на границата... Бях свидетел на технологичният процес...

Имах приятел с Правец на който играехме някви чудесии и се радвахме на клавиатурата - Чудо !!!
Нинтендо/ терминатор.

Импулсният интернет, Мобифоните...
Цветният телевизор, стереоуредбите...

Газовият котлон, смесителите за баня...
Хладилниците които правят лед...

Като се сетя какъв бум са все още и гумените женки, изкуствените пу*ки и чепове.... представям си.. Секса ще е революцията на роотите.

Днес много хора го правят Виртуално, като във Филма Разрушителят с Уесли Снайпс - (Женката искаше да чука добряка, онзи разбираш ли от миналото и мисли че ще топи чушката... оная му сложи устройството и си седнаха удобно и се издумкаха в мислите си...) Точно както днес - Интернет-а

Да но човек има нужди, не може все ръкоделие и фантазии - Ето го робота за който говориш.


Игрите еволюираха в много измерения, филмите те пренасят в странен свят, музиката те манипулира незабелязано с разликата във херцовете на слушалките Бийтс бай Дре...
Телефоните се превърнаха в машинките от Стар Уорс + Холограмата.
Вратите около нас се превръщат в ония автоматично отварящите се в Стар Трек...

Един ден Индиана Джоунс ще търси следи от хората може би :)


Роботи - НЕ !!!

Само добрият стар Арни - Т101


(андроидите ни превзеха, вече сме неразделни с тях!)

Ех сега като каза Правец... Аз имах Правец-16 за 8-мия ми рожден ден :) Играех на змията и шаха. :) После започнах да уча DOS, и програмиране на Pascal, Assembler, Fortran и Kobol. Ех спомени... :) През 1992 г. имах вече NINTENDO, с братчеда по цели нощи правехме мисии на CONTRA, а нашите родители пък играеха на ICE CLIMBER :)

Между другото на далавера ти е жена-робот, нито храна иска, нито златни скъпи бижута, нито капризи, нито ще ти мрънка - даже ще ти казва че си мъж-мечта :) Само е опасно когато лягаш да спиш - трябва да я изключваш, за всеки случай. Все пак това е компютър с крака и ръце :wink: Поне аз така ги намирам роботите - компютри с крака и ръце, или ходещи компютри. Иначе цената на такава жена-робот била 17000 $, но за държави от източна Европа щяло да има намаления и промоции. "Венчавката" се извършвала при самата покупка, програмирват я да познава само теб. Давали им 10 години гаранция като я закупиш. Ако стане нещо, до като е в гаранция - връщаш я в Япония с някоя международна куриерска фирма, и от там с каталог ти предоставят възможност да си избереш нова "съпруга". :)
 
От: Личната карта - 3 в 1

Чудо :) ...
 

Горе