Конкурс за: Лого на магазин SilverSense.bg, Награда: 200лв

Много благодаря на всички за предложенията - от последното ми включване концепциите са станали точно такива, каквито търсим, а именно лого, което се запомня дори когато се използва без да е изписано името.

Предложението на @s.graphic.design , първото предложение на @DreamDevise и тези на @petya77 (вариациите със S и бранда в кутийка) и @xland (може би ако е една идея по-фино ще пасне много добре) към момента се доближават напълно до това, което очакваме.

@ctc Бих се радвал да видим логото върху едноцветен фон - тъмен или светъл, за да го разгледаме в повече детайли, ако не представлява проблем. Иначе концепцията е интересна и наистина създава усещане за лукс.

@Виктория Христова има интересни предложения, но повечето са фокусирани върху буквата S, а това не е точно начинът, по който бихме искали да се презентира бранда

Благодаря и на всички останали участващи!
 
Прегледах по диагонал предложенията и много малко от тях стават за сайт, по скоро са илюстрации и свободни съчинения.
 
Прегледах по диагонал предложенията и много малко от тях стават за сайт, по скоро са илюстрации и свободни съчинения.

Чети по-горе, "логото не е за сайт, то е за камиони, влакове, бутки за вестници.. и прочие" :love::love::love:
Дизайнери бате, дизайнери..некои (малко все пак) са и веб текиви :)
 
ZWc.jpeg
Идеите ми не са инспирирани от това и мисля, че е напълно ненужно да се подигравате по този начин с моя труд. Ако имате по-добри идеи , споделете ги. Има хора, които ще оценят предложенията ни.
 
@ctc Бих се радвал да видим логото върху едноцветен фон - тъмен или светъл, за да го разгледаме в повече детайли, ако не представлява проблем. Иначе концепцията е интересна и наистина създава усещане за лукс.





 
Последно редактирано:
Здравейте,

Идеята ми накратко:

- Символа: Две стилизирани горни части (без завършека) на буквата "S" оформящи корона, символизираща връх, идентификация и разграничение, поддържана от стилизирана форма на скъпоценен камък/диамант, който символизира лукс.

- Текста: Леко увеличеното междубуквено разстояние и акцента на буквата "R" имат за цел да персонализират тайпото, за да му предадат известна индивидуалност.

- Цвят: Светло сиво в духа на среброто, но той подлежи на промяна по ваше желание.

silver-sense-logo.jpg
 

Прикачени файлове

  • sliver-sense-pres1.jpg
    sliver-sense-pres1.jpg
    346.7 KB · Преглеждания: 32
  • silver-sense-pres2.jpg
    silver-sense-pres2.jpg
    233.3 KB · Преглеждания: 33
  • silver-sense-pres3.jpg
    silver-sense-pres3.jpg
    222.6 KB · Преглеждания: 23
Последно редактирано:
Здравейте ! Ето ги и моите предложения !
4 разновидности на идеята!
Игра с двете "S" оформящи форма на сърце !
 
Последно редактирано:


Концепция 1: Butterfly Effect / или как едно малко бижу може да промени посоката на целия ти живот/
Две букви S преплетени под формата на пеперуда



Концепция 2: Timeless Beauty
Буквата S е пясъчен часовник, който е два диаманта обърнати един към друг.
 
Замисъла е, като се вгледате да откриете съвкупност от буквата S /пръстен или брошка от преплетени елементи/сърца.

iS4vewP.jpg


Още една разновидност на концепцията

IqLDGH3.jpg
Трудно беше да се избере от толкова добри предложение, но решихме да изберем концепцията на @DreamDevise за победител в конкурса. Преценихме, че тя най-добре припокрива това, което търсим, а именно лого, което да не е силно зависимо от изписването на името и същевременно да е изчистено, без излишни елементи.

Честито на победителя и благодаря на всички, които се включиха с добрите си предложения. С изключение на спамерските коментари, този форум е изключително добро място за конкурси и предложенията по нищо не отстъпват на тези от форуми като 99designs.
 
Не ми се смята ама сигурно адаша вече има 18 години и си личи напредъка
 

Горе