Конкурс за: Лого по ваше въображение

Малко загадъчност...
8GDe7OZ.png
 
Давайте предложения
Изчислете корен кубичен от номера на вчерашния ви трамваен билет и участвайте с него в лотарията. (ако резултата е цяло число, печелите незабавно!)
 
Едно готово лого, ако сайта ще е за зърнени закуски Нестле.

Logo_en1.png
 
Интересни предложения, пак да напомня не е задължително да има някакъв знак в логото, възможно е и само текст да бъде. Възможна е заигравка с цветовете и общо взето каквото се сетите.
 
Въпреки, че считам предното ми предложение за доста добро (мога да се аргументирам), не мога да пренебрегна идеята ми от днес... просто се появи осмецата като bg...


8-3.png
 
  • Like
Реакции: red
Страхотни предложения, очаквам включвания. Можете и с по 2 концепции да участвате.
 
Много малко разпознаваеми и четими "осем" в предложенията до тук, което според мен е грешка.
Обосновка: всеки посетил сайта за първи път трябва да схване "идеята/логото" без да е необходимо от допълнителни обяснения.
 
462c2bd898963639.jpg

Нещо просто и ефектно според мен. 8-мицата се чете веднага и може да се ползва като отделен символ за социалните мрежи или като favicon-ка.

4435148a4002bc7d.jpg
 
Последното предложение не се показва. На колегата EGraphix най-много ми харесва предложението, изчистено и приятно.
 

Горе