Конкурс за: Лого ForexAlerting.com

stelt88

Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Здравейте,
Пускам конкурс за лого на forexalerting.com. Сайта все още е в процес на изработка и промени по-дизайна.
Логото трябва да е във формат png, с прозрачен фон. Основните цветове трябва да са зелено и червено.

Награда, първо място 100лв.
Награда, второ място 20лв.
Награда, трето място 10лв.

Награда, мото на сайта 20лв.


Победителя ще получи правото да изработи няколко банера и cover за Facebook страницата. За цената ще се разберем допълнително.

Начало на конкурса 06/01/2020
Край на конкурса 31/01/2020
Запазвам си правото да удължа с една седмица времето за изпълнение, при липса на достатъчно желаещи.
Изплащане на наградите PayPal.

Запознат съм с правилата.
 
Последно редактирано:
Може ли повече детaйли относно темaтa нa сaйтa?

Цялата идея е продаване на форекс сигнали. Не съм сигурен колко от вас са запознати с този вид търговия.
Най-вероятно ще прозвучи малко глупаво, но в гугъл има много информация.
 
Идеята на логото за сайт провайдър на форекс сигнали е: стремил съм се концепцията да отговаря на изскването за цветове, да са зелено и червено, да е съвкупност от буквите F (Forex) и А (Alerting), да има интегрирана графика и стрелка (която символизира намирането на надежден източик на информация и напредъкът от правилното му използване в търговската стратегия), балон за съобщение (че изпраща известие, дава съвет). Ако сайтът беше форекс трейдър, бих направил нещо с вълк (вълкът от уолстрийт, предприемача който не се спира пред нищо), мечка символизираща (продавачите) или бик (купувачите) и други.
Предложение за слоган, примерно - (The Market Wizards), (Over The Top)

forexal-v1.jpg3dfa.jpg
 
Последно редактирано:
11M46Si.jpg

ji86Pmi.png

Zod2uVn.png

Цвета на лого-то ,може да се редактира.
 
Последно редактирано:
Нека да направим конкурса още по-интересен.
Давам още 20лв. на този който измисли някое хубаво мото за сайта.
 
Всеки трейдър трябва да знае, какво означава идването на биковете "бичи пазар". Не напразно из фондовите борси има мечки и бикове.

A+F+бик+ връх+ стрелка =

forex.png
 
Всеки трейдър трябва да знае, какво означава идването на биковете "бичи пазар". Не напразно из фондовите борси има мечки и бикове.

A+F+бик+ връх+ стрелка =

forex.png
Много ми харесва, браво.
 
Втори вариант
Forex+Alerting+вълк (предприемача който не се спира пред нищо, вълкът вие - известява, дава информация) + стрелка (успех, изкачване нагоре).
Стрелката може да се направи със зелен цвят или други вариации.
В крак с тенденциите на 2020г. за лого дизайн с интегрирани послания и значения в буквите.
forexal_v2.jpg
 
Последно редактирано:
Втори вариант
Forex+Alerting+вълк (предприемача който не се спира пред нищо, вълкът вие - известява, дава информация) + стрелка (успех, изкачване нагоре).
Стрелката може да се направи със зелен цвят или други вариации.
В крак с тенденциите на 2020г. за лого дизайн с интегрирани послания и значения в буквите.
Виж файлът 18438
Просто нямам думи, браво.
Конкурса започва да става много интересен.
 
Страхотни предложения! Хич не го знам автора на темата как ще избере! :)
 
Буквално нямам думи, не съм си и представял да бъдат направени толко хубави лога.
 

Горе