Конкурс за: Лого ForexAlerting.com

FOREX ALERTING - НЕ Е НЕОБХОДИМО ДА СИ БОГАТ, ЗА ДА ЗАПОЧНЕШ ДА ИНВЕСТИРАШ! (IT IS NOT NECESSARY TO BE RICH TO START INVESTING!)

design3-1.jpg

design3-2.jpg
 
FOREX ALERTING - НЕ Е НЕОБХОДИМО ДА СИ БОГАТ, ЗА ДА ЗАПОЧНЕШ ДА ИНВЕСТИРАШ! (IT IS NOT NECESSARY TO BE RICH TO START INVESTING!)
design3-3.jpg

design3-4.jpg
 
FOREX ALERTING - НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ПАРИ ИМАШ, А КАКВО ПРАВИШ С ТЯХ! (IT DOESN'T MATTER HOW MUCH MONEY YOU HAVE, BUT WHAT YOU DO WITH IT!)
design4-1.jpg

design4-2.jpg
design4-3.jpg
 
Хрумна ми една идея за мото.
"Make money while you sleep."
Реших да се включа в моя собствен конкурс :).
За да бъде честно, моля някой от админите да определи победителя за мото. Дата 01/02/2020.
Благодаря.
 
Хрумна ми една идея за мото.
"Make money while you sleep."
Реших да се включа в моя собствен конкурс :).
За да бъде честно, моля някой от админите да определи победителя за мото. Дата 01/02/2020.
Благодаря.
Не знам за мото, ама печелиш конкурса за оригиналност.
 
Получих това съобщение в понеделник.
Искам само да покажа, че всъщност не ме интересува. В правилата на конкурса не съм писочил логото да е уникално, а и разбирам, че за 100лв. не мога да искам повече от това което получих до момента.
Благодаря на всички участници за превъзходните лога.
Остават само 2 дни до края на конкурса, ако някой е забравил да публикува логото си сега е момента. Няма да има одължаване на конкурса, най-много 1/2 дена за да реша кое би подхождало на сайта.
 

Прикачени файлове

  • 20200129_094834.jpg
    20200129_094834.jpg
    107.8 KB · Преглеждания: 50
Последно редактирано:
Край на конкурса за лого на ForexAlerting.
Скоро ще обявя печелившите.
Благодаря на всички участници за страхотните предложения.
 
Здравейте,
Дойде време да обявя и победителите в конкурса.
Първо място:
DreamDevise - лого Forex+Alerting+вълк.

Второ място:
stoineff - лого A+F+бик+ връх+ стрелка

Трето място:
Pronax - лого номер едно.

Ще помоля някой от администраторите да обяви победител за мото, понеже аз лично не мога да реша, а и честно казано никое от предложените не ми допада, но правилата са си правила и трябва да се спазват.

Благодаря на всички участници за страхотните предложения.

Моля победителите да изпратят PayPal email за да получат наградите си.
 

Горе