Любопитно ми е само.. малко за Loop by Mtel..

От: От: Любопитно ми е само.. малко за Loop by Mtel..

Мерси човек,

караш ме да се чувствам кух.:)


:) изобщо нямам такива цели, а ти трябва да нямаш такива усещания

ресурса който веселин даде е як, да
тия неща все си викаме че са талаш, ама...
накрая щот се е талаш и се прецква нещо.

Айде малко да разпуснете и да внимават пушачите, щото...

htmlnik.jpg
 
От: Любопитно ми е само.. малко за Loop by Mtel..

ето къде бил ключа от палатката :d
 
толкова могли толкова направили нали до скоро в бг битуваше мнението че сео не съществуава достаъчно е само да пишеш уникален контент... та обсъждат се неща дето ги няма затова екпаир -1 :p
 
От: Любопитно ми е само.. малко за Loop by Mtel..

coolice, бате, викаш тия теми са като НЛО-то. Много хора вярват в извънземните ама си говорим за несъщестуващи фикции. :)
 
От: Любопитно ми е само.. малко за Loop by Mtel..

със сигурност това са чели те ми...
 
От: Любопитно ми е само.. малко за Loop by Mtel..

Защо въобще сте задълбали на ботовете?
Цялата еквилибристика е направена заради юзерите и браузерите им - всеки път да "дърпат" последната версия на страницата.

ПС: Конкретно при ЛООП.бг мисля че е най-вече заради малоумната им промоция: "хепи ауър" - която всяка седмица се променя (като времево разпределение)
 
От: От: Любопитно ми е само.. малко за Loop by Mtel..

ПС: Конкретно при ЛООП.бг мисля че е най-вече заради малоумната им промоция: "хепи ауър" - която всяка седмица се променя (като времево разпределение)


мерси takamаto за обективното обяснение. :eek:
по повече от седмица ли кешират юзърските браузъри? Бая време
 
От: Любопитно ми е само.. малко за Loop by Mtel..

За потребителите? :lol::lol:
 
От: Любопитно ми е само.. малко за Loop by Mtel..

Ами елементарна е идеята - всеки път браузера дърпа последната версия и не си ползва кеша.... Кое му е забавното :)
 
От: Любопитно ми е само.. малко за Loop by Mtel..

<META HTTP-EQUIV="Pragma" CONTENT="no-cache">
<META http-equiv="content-language" content="en">
<META NAME="description" CONTENT="LOOP.BG by M-Tel. Порталът на най-младата мобилна мрежа в България. Portal of the youngest mobile network in Bulgaria. ">
<META name="keywords" content="LOOP.BG, LOOP, LOOP 5, M-Tel, Mobiltel, youngest mobile network, loop-ers, blog, cloop, tariff plan, web portal, най-младата мобилна мрежа, М-Тел, Мобилтел, ЛУУП, лупинг, промоция, промоции, LOOP-ър, луупъри, 0883, тарифен план, портал, кино, филми, видео, концерти, блог, парти, приятели, запознанства, тийнеджъри">
 
От: Любопитно ми е само.. малко за Loop by Mtel..

към veselin.us - може би не си ме разбрал както трябва, но това не значи, че веднага трябва да се присмиваш!!! Да речем, че имаш страничка с някаква оферта, която е валидна за 15 дни, слагаш тоя мета таг expires и после се пише датата, в която вече офертата няма да е валидна. Схващаш ли ми тъпата мисъл?

# <meta http-equiv="expires" content="Thu, 10 Oct 2002 13:45:50 GMT" />

Този МЕТА таг показва на браузъра, че информацията в страницата не е актуална след указаната дата - в случая след 13:45:50 ч. на 10 октомври 2002, четвъртък

сега стана ли ти по-ясно?
 
От: Любопитно ми е само.. малко за Loop by Mtel..

уау.. пич сигурен ли си за тази рабоата?
Това важи ли ако имам новинарски сайт и да сложа expire примерно 2 дена и после новините да стават старини, да знаят хората, че и е истекло новото?
 
От: От: Любопитно ми е само.. малко за Loop by Mtel..

към veselin.us - може би не си ме разбрал както трябва, но това не значи, че веднага трябва да се присмиваш!!! Да речем, че имаш страничка с някаква оферта, която е валидна за 15 дни, слагаш тоя мета таг expires и после се пише датата, в която вече офертата няма да е валидна. Схващаш ли ми тъпата мисъл?



сега стана ли ти по-ясно?

Колега не се присмивам, просто ми стана интересно бате... Тоя таг не важи вече за браузарите, нито за търсачките... Ефекта е нулев. До толкова колкото съм експериментирал и съм чел - всичко потвърждава това твърдение. Единственото за което служи е хора като мен и теб да го обсъждат по форуми. (При ie 4.0 може и да работи не съм сигурен, но ме съмнява)
 
От: Любопитно ми е само.. малко за Loop by Mtel..

бали го - действа или не - той си е реалност... все трябва да има някаква функция... radev долавям иронията...
 

Горе