Медицинската марихуана

@nandibandi е непоправима и "не разбирам". Нанди, помниш ли, имаше един кратък форумен разговор за старите хора, за старческите домове и ти и аз казахме, че никога не бихме го направили. Е, аз наистина няма да го направя. Но имам този проблем... Пак явно "не разбирам".

Не бих казал, че е странно в един форум да гледаш по определен начин на някой, да си изградиш някаква представа и тя да не може да се промени особено. Ти така и не успя да промениш моята представа за теб - "непоправима".

Нок, ами аз съм писал като копирайтър преди доста години, та чак ми е втръснало.

Ммм, какво друго да кажа - не не съм нарушил правилата, бан-а който поисках беше за да се успокоят някои хора, но това не се случи.. Втори бан няма да искам, и ако някои хора продължават така, аз ще поискам бан за някой друг, макар че никога не съм го правил. Не , спокойно няма да искам бан на никой. :)
Relax бе хора.
 
То хубаво ама копирайтърското съсловие са най-скучните професионалисти.

Не съм чувал някой да е вкарал жена в леглото си посредством копирайтинг.

Виж, да си поет или писател вече е друга работа.
Примерно тоя Калин Терзиев(Терзийски?) - несресан и алкохолизиран пропадняк без пари, обаче човекът книга написал (или повече?) и изрина всичкото лични моми на републиката!
 
Очевидно не разбираш, че проблемът е в теб/вас, а не в конкретния потребител. Няма как да подредите вселената по свой вкус, щото животът предлага от всичко. И на мен не ми харесват хората, които слушат чалга на високи децибели, но не мога да ги банна от света. Опитвам се да се абстрахирам и да ги избягвам, доколкото мога. Когато нещо не ти харесва е по-лесно да направиш възможното да спреш да го виждаш, отколкото да се опитваш да го заличиш от света.

Сам виждаш, че временният бан не даде ефект, а перманентният ще има същата успеваемост. Човекът просто ще си направи нов акаунт и ще продължи старата практика. Ако никой не му обръща внимание, може би (може би!) ще се кротне..

Не искаш да имаш потребители в игнор листа си, а в същото време се дразниш на нечия активност??? Това е като да отказваш да си сложиш пердета/щори на прозорците, ама да мрънкаш, че комшиите гледат как мандръсаш госпожата. :) Имаш опции за защита на личното си пространство, но не искаш да се възползваш от тях. Е, никой не може да ти помогне в тоя случай. Светът не е създаден само за твой или мой кеф. Адаптираш се или умираш. :)
Аз проблем с него нямам, не мисля, че е нужно да имам. Имам проблем с пищящите около него. Грам не ми пука - преживял съм и А.А. и Цецо кукуото, този тук е на светлинни години от тях. Не знам ти от кога се подвизаваш в интернет, но съм виждал много по-големи хаховци. Временният бан не дава резултати, защото човека умишлено си е спрял хапчетата. Вече няма админ на света, който да пребори това, щом химията не е успяла. Остава му хирургическата намеса, но щом смята, че няма проблеми, не мисля, че ще се подложи. Блазе им на хората около него и тези, които му се връзват, като @PavelAndreev , който явно мисли, че форума ще пострада от една откачалка. Пич, само за твое сведение, виждам, че си от 2015-та тук, в епохата преди 2010-та имаше повечко, и то на по-малко потребители. За сега е добре, ако ме питаш.
 
То хубаво ама копирайтърското съсловие са най-скучните професионалисти.

Не съм чувал някой да е вкарал жена в леглото си посредством копирайтинг.

Виж, да си поет или писател вече е друга работа.
Примерно тоя Калин Терзиев(Терзийски?) - несресан и алкохолизиран пропадняк без пари, обаче човекът книга написал (или повече?) и изрина всичкото лични моми на републиката!
Твоя работа е дали ще ми повярваш, но ме разсмя, което е голяма рядкост напоследък. Но да не коментирам, че госпожицата пак, ще се засегне.
 
Имам проблем с пищящите около него.
Демек с Павката Андреев и тези, които го тагват във всяка нова тема на Дефа. Ясно. ;)
 

Горе