Мисля, че е редно да го помним.

OOxenri

Active Member
vasil-levski-23964.jpg
 
От: Мисля, че е редно да го помним.

Така е, ако всички българи бяха като него, нямаше да се на това положение сега.
 
От: Мисля, че е редно да го помним.

Иначе, сапунки без озвучаване, направо в оригинал.
 
От: От: Мисля, че е редно да го помним.

Иначе, сапунки без озвучаване, направо в оригинал.
знам, държавата отново успя да засенчи случая с глупостите си. а това касае всички занимаващи се с онлайн бизнес. кофти е.

Но едно е Важното - заради българи като Васил Левски все още ходиме с горно вдигнати глави.
 
От: Мисля, че е редно да го помним.

да... а 137 години по-късно из форумните подписи се мяркат и подобни цитати:

moiatnarod.jpg


http://blog.chiliev.com/?p=3659

п.п. шареното оформление е от мен
 
От: Мисля, че е редно да го помним.

Предпочитам да мисля за Родина, отколкото за нещо несъществуващо от много време.За да видя положителното в другата тема, искрено се зарадвах, че всички станаха съпричастни и помагат с каквото могат, това идва да рече, че това място от форум, се превръща в общество, което си е супер :).Предполагам, че всичко накрая ще има положителен развой.
 
От: Мисля, че е редно да го помним.

Определено ще има, това е оснавната цел на едно общество - да оцелява и да се развива. Ако ние не го правим, значи някой ни пречи, следователно спира и собствения си растеж. Нека си го говорим в очите - ние сме част от по-голямо общество.

А това, че Левски е наш пример, дано и за напред управляващите слагат народа и родината си пред личните интереси и други маниполации идващи от трети страни. Защото ако нямаш самочувствието, това което е имал Апостола, значи има сериозен проблем и той ще породи и други.
 

Горе