Мнение за дизайн на сайт

Freak

New Member
Я вижте сайта на Випуск 2010 МГ "Гео Милев" гр.Плевен и ми кажете какво мислите за този сайт. Все още няма лого, снимката на училището не е хубава и стои тъпо и доста неща не са завършени, но това ми е един от първите проекти (само на 15 съм все пак) и става малко по-бавно :? Но все пак работи системата за новини, входящата кутия, изпращането на лични съобщения, профила, а сега работя по завършването на личните съобщения. Тествал съм сайта в по-новите версии но Мозила и всички Интернет екплоръри, ама прави един лег бъг с бекграунда в Опера :roll: Айде приятно разглеждане и ще се радвам повече на критики отколкото да си кривите душата Smile :)
 
Виждам един дизайн баш като темплейт от мрежата и без никакъв хедър / лого / текст в хедъра. Освен това по нищо не се разбира, че това е училищен сайт.

Виж тук примерно как използват снимки, за да подскажат веднага, че става въпрос за училище.

Оправи си и заглавието.
 
Е то не е сайт на училище ами на випуск. Все пак като сложа лого то ще подсказва за какво става на въпрос. Има снимка на училището и текст до нея, който ориентирва за какво става на въпрос :wink: Аз още в началото казах, че не е завършен сайта и оценявайте това което има. Но все пак си вземам забележката и ще се опитам да го преправя :!:
 
И на мене ми харесва сайта. Ще чакаме да го завършиш.

Диди усещат доза завист в поста ти.
 
Яко сайтче бате. На мен ми харесва. 100% скоро ще придобие много повече контент и всичко останало.
Измисли си добър хедър, и пула. Иначе ако ти идват повече идей - може да си ги направиш. Гледам че тамплейта ти може да добие много добър вид в зависимост от това какво целиш. Успехи бате. :wink:
 
Ама това не е темплейт - всичко аз съм писал с HTML, CSS, PHP, SQL и малко JavaScript. Само съм си взел малко от идеята на един друг сайт, но не съм му копирвал кода, а сам съм си го писал :wink:

П.П. Това беше във връзка с
Гледам че тамплейта ти може да добие много добър вид в зависимост от това какво целиш.

@Blinky съжелявам ако не съм те разбрал
 
Freak каза:
Ама това не е темплейт - всичко аз съм писал с HTML, CSS, PHP, SQL и малко JavaScript. Само съм си взел малко от идеята на един друг сайт, но не съм му копирвал кода, а сам съм си го писал :wink:

П.П. Това беше във връзка с
Гледам че тамплейта ти може да добие много добър вид в зависимост от това какво целиш.

@Blinky съжелявам ако не съм те разбрал
Ако е наистина така - Браво от мене :)
 
Познавам Freak - идеята я взе от друг сайт но реализацията си е напълно изцяло негова - сам си пише и CSS , и HTML , и PHP-то ;)
Иначе той моето мнение за сайта го знае ;)
 
Митака каза:
Имаше една приказка...

Изобретателност е умението да гледаш от другите и добре да го прикриваш.
:wink:
Значи съм страшно изобретателен :p
 
Freak каза:
няма да ви се сърдя ако дадете малко критика :wink:

на тоя етап критиката ти е дадена в по предните постове. довърши го и ще се постараем да намерим косури :p
 
Имам предвид че дизайна позволява адване на различни елементи в зависимост от това какво искаш да има на него, пложа с която разполага е голяма и възможностите са адване да допълнителни неща от тук разстат. Това целях да споделя. Но аз малко трудно глаголя. :)

И както Anabel каза - да ни покажеш крайната фаза на сайта ти, а той е колкото гледам повече любителски отколкото комерсиален (да се печели от него).
Успехи с проекта, бате. :wink:
 

Горе