Мнение за ns1.bg

Interserver не стават - бавни процесорчета, неотговарящи на цената.
 
Interserver не стават - бавни процесорчета, неотговарящи на цената.
Щото блухост стават. :)

@Pin2 , къде го намери този списък? Остава да сложиш и хостгатор и ще запълниш с какво не трябва. ;)
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
Щото блухост стават. :)

@Pin2 , къде го намери този списък? Остава са сложиш и хостгатор и ще запълниш с какво не трябва. ;)

Имам активен хостинг в Godaddy, NameSilo и Namecheap ... мизерен план от който също искам да се отървя.
Съпорта е ужасен. Много трудна връзка с часове. За 90% от нещата не го търся, но наложи ли се ми се скапва деня.
Това е нещо, което ми хареса при NS1

Приятел ме посъветва да погледна по-малки и по-не комерсиални компании.
Акционното им повишение на пазара, говори, че хората имат доверие в подобни. Затова се изстрелях на там.
Все пак благодаря, ще игнорирам Interserver и bluehost
Относно Джъмп .бг ... не знам за по-малко от 10г. как се справят на пазара и дали борбата им за "място под слънцето" няма да стане така, че да вдигат цените рязко и двойно

Моля да не се отклоняваме от NS1.
 
Последно редактирано:
Точно затова в момента се оглеждам.
На практика нямам толкова нужда да от подобна услуга, но когато взех плана беше доста достъпен.
При NS ползвам 6 сайта, но са от типа "визитки" Общо имат не повече от 150-200 уникални на ден.
В момента се замислям над хостинг фирми като : fastcomet .com ; chemicloud .com ; bluehost .com ; a2hosting .com ; interserver .net вероятно и някои други.
За сега мисля да пиша на тези и да работя с някоя, която ме вдъхнови по един или друг начин.
Не знам защо ще се буташ при някой от тези, особено пък A2... Тези малки сайтчета ще ги държиш на 5 лева хостинг!
 
Не знам защо ще се буташ при някой от тези, особено пък A2... Тези малки сайтчета ще ги държиш на 5 лева хостинг!
И аз не мога да разбера какъв VPS се е юрнал да ползва за споменатите си сайтове. Какво да не се отклоняваме, нали искаш алтернатива. За да не се отклоняваме, просто или вземи някой Шер или мести другаде из продуктите им. Факт е, че когато си толкова голям и бюджета ти за реклама може да налее много нови, малко започва да не ти пуска за малките клиенти, или такива, които имат изцяло проблеми с нещо при тях, а и в много случаи са прави хората. Търсиш съпорт като имаш проблем с хоста, а не със сайтовете си. Винаги съм твърдял, че най-добрите хостинги са малките и тези, на които не им търсиш съпорта. За другото си плащаш някой да ти оправя бакиите. Не защитавам големите, но е смешно да търсиш някой от спорта им, за да ти оправя сертификати, бекъпи да връща, пощи да ти настройва. Някой ще съдействат, разбира се, най-вече малките, но като цяло, при големите, на опашката имат още няколко хиляди тикета, и то за акаунти, плащащи доста по-големи суми на месец от теб. Сам се сети колко си спешен. ;)
 
Здравейте, тъй като обмислям да пусна Wordpress сайт се чудя дали е добра идея да си наема споделен хостинг от ns1.bg и домейн за една година. Може ли някой, който е работил с тях или има някакъв опит да си даде мнението.

Edit: Тъй като съм нов във форума и не знам темата дали е за тук, моля да бъде преместена в правилния раздел.
Здравей,
ще ти споделя моя опит. Понеже не мисля да уча всичко а и не е нужно ако има кой да ти го направи безплатно. Аз сега ще се прехвърля на хостинг компания, на която в момента цените са и на промоция тази промоция включва освен намаление на цената за хостинг и напълно безплатна WP поддръжка. Ако желаеш пиши на лична да ти кажа повече.
 
И аз не мога да разбера какъв VPS се е юрнал да ползва за споменатите си сайтове. Какво да не се отклоняваме, нали искаш алтернатива. За да не се отклоняваме, просто или вземи някой Шер или мести другаде из продуктите им. Факт е, че когато си толкова голям и бюджета ти за реклама може да налее много нови, малко започва да не ти пуска за малките клиенти, или такива, които имат изцяло проблеми с нещо при тях, а и в много случаи са прави хората. Търсиш съпорт като имаш проблем с хоста, а не със сайтовете си. Винаги съм твърдял, че най-добрите хостинги са малките и тези, на които не им търсиш съпорта. За другото си плащаш някой да ти оправя бакиите. Не защитавам големите, но е смешно да търсиш някой от спорта им, за да ти оправя сертификати, бекъпи да връща, пощи да ти настройва. Някой ще съдействат, разбира се, най-вече малките, но като цяло, при големите, на опашката имат още няколко хиляди тикета, и то за акаунти, плащащи доста по-големи суми на месец от теб. Сам се сети колко си спешен. ;)

Извинявай, но не можах да се фокусирам идеално върху това, което написа, поради честата и не правилна употреба на запетайки.
Това, което казваш за съпорта съм склонен да се съглася, но не и когато проблема е счупен не от мен. Също така друго за което съм ги търсил е spam protection на мейла. Нещо, което нямаше до скоро на тяхната система SPanel.
Категорично търся алтернатива, но определено не съм голяма компания и не държа на сериозно наблюдение. Проблеми към съпорта никога не са били критично спешни и вярвам, че е включено в цената, дори и на план 4€.
Нищо лично, просто търся алтернатива на същата цена.
Не съм против NS1, просто не е за малки частни лица като мен.
 
Извинен си. Запетайките не са само припинателни знаци, те отделят мисълта в едно изречение. Като минеш някъде някой курс, пак почни да критукуваш. Ти, използващия толкова добре запетайте, не успях в няколко твои поста да ти разбера болката, освен ако не са за няколко къси кинти.
 

Горе