Мнения за сайт/дизайн

Коя версия е по-хубава

  • Старата

    Votes: 1 4.5%
  • Новата

    Votes: 8 36.4%
  • И двете стават

    Votes: 1 4.5%
  • Прави нова :)

    Votes: 12 54.5%

  • Общо гласове
    22
  • Poll closed .
От: Мнения за сайт/дизайн

За пидесетях лъва просто ти писах каква е практиката. Практиката е такава, че каквото и да тръгнеш да продаваш, точно дизайна никога няма да избиеш... :wink:

Готови теми читави има само за врътпрес, а това кога тръгне на врътпрес - малко в сверата на научната фантастика :D Такова само къстъм би вървяло както трябва, никакви цмс (освен хупса с бая условия) няма да го направят по-функционално

Иначе тия слова "не си ПРЕДПРИЕМАЧ ако не се набуташ" са по-скоро за някой регнат от вчера :twisted:

Но в общи линии съм съгласен с теб за дизайните...в крайна сметка нали за това опитах нов...
 
От: Мнения за сайт/дизайн

За пидесетях лъва просто ти писах каква е практиката. Практиката е такава, че каквото и да тръгнеш да продаваш, точно дизайна никога няма да избиеш... :wink:

Готови теми читави има само за врътпрес, а това кога тръгне на врътпрес - малко в сверата на научната фантастика :D Такова само къстъм би вървяло както трябва, никакви цмс (освен хупса с бая условия) няма да го направят по-функционално

Иначе тия слова "не си ПРЕДПРИЕМАЧ ако не се набуташ" са по-скоро за някой регнат от вчера :twisted:

Но в общи линии съм съгласен с теб за дизайните...в крайна сметка нали за това опитах нов...

Т'ва да платиш нормална сума за свестен дизайн "набутване" ли е според теб? Ако не можеш да извадиш 300 лева за да инвестираш в реклама и развитие на бизнеса си, си точно "предприемач", подобно на останалите такива, които мислят че 50 лева за лого са много щото се рисува за 5 минути, шляпваш 2 картинки с "пейнта" и имаш дизайн вече...

Читави теми има за всички CMS-и, просто трябва да се бръкнеш 50-60 лева за нещо по-издържано - цък

А и между другото, това ще тръгне на WP, и на всякакъв друг CMS, нищо особено... каталог с курорти и хотели...
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Хех е как да платя за нещо, което най-вероятно ще е много по-зле :) За кви инвестиции ми говориш, кво предприемачество. Предприемач е този, който УМЕЕ да предприема, а не тоя който прави това, което му казват :wink:

И това посмъртно няма да върви на вп, твърде много модули са, динамичен контент, много е тежко. И при положение, че в момента няма нищо... вп ще умре на вторият месец още. Дай покажи поне един подобен на вп!??

И като искам критики, те тряба да са конкретни (както направиха други в тая тема) а не надуФки от сорта на "кой си ти бе, а кой съм аз" :)

Дай да видя твои (правени лично от теб сайтове), че май взе да преиграваш? Интересно ми е да видя как седят нещата в действителност
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Значи, не съм сигурен колко много по-зле може да е. Така де, спирам да споря, понеже е ясно колко носиш на критика. Относно конкретни примери, дизайнер съм, не програмист, така че няма как да ти покажа такъв сайт правен от мен, мога да ти покажа обаче дизайн за сайт за хотели, който съм правил: https://dl.dropboxusercontent.com/u/18757952/banff4.png Не е същото но е със сходна тематика.

Относно WP, правех сайтове преди известно време, това е нещо правено началото на 2012: http://radiostation.org/ Както казах не съм програмист, но успях да сглобя сайт с 15000 радиостанции + коментари и карта за всяка с ограничените си познания по HTML, CSS и PHP. Дизайнът там естествено не е нищо особено, но тогава не бях на това ниво на което съм днес.

Не съм ти се надувал, просто не съм съгласен с твоята идея за "предприемане", добрият предприемач не прави което му казват, обаче умее да се учи и да види кое върви и кое не и оценява всяко мнение, без значение дали е положително или отрицателно :) Другото което е - ако правиш някакъв бизнес все някога ще работиш и с други хора, колкото и да не ти се иска, не може да си правиш всичко сам :)

Айде със здраве! ;)
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Значи не си правил сайт, но ми казваш как се прави сайт??

Вие тука сте страшни всичките - ВЕЛИКАНИ :D
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Значи не си правил сайт, но ми казваш как се прави сайт??

Вие тука сте страшни всичките - ВЕЛИКАНИ :D

Правил съм, даже ти пуснах линк в предния пост, толкова си го и прочел ^^
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Както и да е... друг път като ходя в обществената баня ще си взимам течен сапун :D
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Не видях линкове и сайтове, затова ще бая на кафе:

Края на 2013 скалъпването на приличен сайт да ти е проблем (липса на умения или финанси), а да искаш някакви успехи в онлайн бизнес или подобно:

1. Или се приготви да спринтираш и да догониш за няколко седмици/месеца това дето останалата част от света го прави от 10+ години.
2. Или зарежи всичко и се насочи към коренно различна среда.

Интернетът се развива прекалено бързо и е прекалено достъпен. Всяко манго и всеки пъпеш прави онлайн бизнес под някаква форма. Ако основни неща като стъкмяването на приличен сайт е спънка или дилема, значи образно казано си някъде на опашката за социални помощи, а пред тебе има десетки милиони необразовани, но гладни и мотивирани човешки единици.

Тънките лайсни не работят. Приготви се или да се съдереш от бач, или да разтвориш широко някой дебел портфейл.
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Сайтове скалъпвам от 3 години и вече със затворени очи. Обаче искам да избягам от калъпа в убитите готови вп теми, на които нормалните вебмастери ПРАВЯТ БЛОГОВЕ, не сайтове, а БЛОГОВЕ - добре го запомнете :)
Та, може би и да се опитван, но предпочитам да се занимавам вече с МНОГОФУНКЦИОНАЛНИ сайтове, а не ученически блогчета :wink:

Иначе и нокито е от пищялките дето на думи знаят твърде много, даже чак им идва в повече :lol:
Ноки, я дай да видя пък ти колко си добър :) Неска нема да ви бавя, да си знаете :twisted:
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Е къф е тоя многофункционален сайт дето не може си изкара парите за дизайна? :)
Ти дизайнер ли си че приемаш толко вътрешно фийдбеците?

Дай да видим и ше дадем диагноза.
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Той може да си ги изкара и 20 пъти, това не значи че трябва да се дадът, още повече на някой дет е най-добрия само на думи.... после кво праиме - че го връщам да ми праи 5 пъти сайта ли?? А и аз не съм плащач! Да плащат балъците :twisted:

С диагнозите приключихме :) Там къде не могат да ми дадът меродавно мнение - повече не търся такова :beer: Както казах - вече че се разхождам из форума само с течен сапън :D Имайте го на идея от тук на сетне :wink:

Иначе и аз чакам линк от теб...да видя като какъв въобще изгаряш да дадеш мнение :p
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Трябваше да си посочиш в заглавието на темата, че търсиш мнения само от професионални уеб мастъри като теб, с цели 3 години опит зад гърба си и поне 10 мултифункционални сайта, които да дават за пример.

Пускаш тема, търсейки мнения, ама да са само хубави ако може. Давам мнение и акъл за "дизайн", както си написал горе в заглавието, понеже от това разбирам и с това се занимавам. Ти реши да ни нахраниш всичките щото сме ти давали негативни мнения за сайта :D И пример ти дадох, ти ми отговори с "Както и да е" :D

И що си махна линка от първия пост, дай да видят хората за кво спориш и за кво ни храниш тука ^^
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Той може да си ги изкара и 20 пъти, това не значи че трябва да се дадът, още повече на някой дет е най-добрия само на думи.... после кво праиме - че го връщам да ми праи 5 пъти сайта ли?? А и аз не съм плащач! Да плащат балъците :twisted:

С диагнозите приключихме :) Там къде не могат да ми дадът меродавно мнение - повече не търся такова :beer: Както казах - вече че се разхождам из форума само с течен сапън :D Имайте го на идея от тук на сетне :wink:

Иначе и аз чакам линк от теб...да видя като какъв въобще изгаряш да дадеш мнение :p
Ама верно си поел нещата на на личностна основа :) .
Нали бизнес прайм, какви са тия емоции тип ощипана мома?

Туй предприемачите много чувствителни станали ей.... :D
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Питането ми беше много просто - коя от двете версии е по-добра... Защото имах истински съмнения, че първата нещо и куца (освен скриин оптимизацията й) нищо, че на мен лично ми харесва повече от новата. Никъде не помолих да си изсипете дизайнерските предразсъдъци отностно втората - новата. И така, нито анкетата, нито коментарите ви ме ориентираха сега аджеба старата ли да оставя или новата. Ако ви питам, вече разбрах - нито едната :) Но не това ви помолих да коментирате, точно за това и ви споменах за течният сапун :wink:
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Трябваше да си посочиш в заглавието на темата, че търсиш мнения само от професионални уеб мастъри като теб, с цели 3 години опит зад гърба си и поне 10 мултифункционални сайта, които да дават за пример.

Пускаш тема, търсейки мнения, ама да са само хубави ако може. Давам мнение и акъл за "дизайн", както си написал горе в заглавието, понеже от това разбирам и с това се занимавам. Ти реши да ни нахраниш всичките щото сме ти давали негативни мнения за сайта :D И пример ти дадох, ти ми отговори с "Както и да е" :D

И що си махна линка от първия пост, дай да видят хората за кво спориш и за кво ни храниш тука ^^

След толкова СЕРИОЗНИ критики, наистина е много важно да знам кой ги дава :wink: Нали разбираш, че след като всичките ми приятели и познати го харесват, и изведнъж тук някой го сваля до ниво фронтпейдж, би трябвало да се заинересувам отностно меродавността на мненията. Тоест, след като си толкова добър и си действително разбирач, трябва да имаш най-малкото, минимум поне един сайт, който да е много по-добър от този за който потърсих мнения
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Нали си сложил и опция "Прави Нова", която е събрала най-много гласове? Другото което е, от познати и приятели обективна критика не търси, аз не е имало момент да съм питал някой приятел за нещо дали му харесва и да ми е казал, че не го кефи ;)

Прави каквото си знаеш, всеки ти дава мнение което цели да ти каже какво според него не е наред и как мисли, че би било по-добре. Това е с цел да ти се помогне на тебе, не да ти се смъкне достойнсвото, все ни е тая колко пари ще изкараш и дали ще ти е вървежен сайта. Въпроса е ти да си направиш изводи от това което виждаш като мнения, дали ще ги оцениш си е твоя работа ;)
 
От: Мнения за сайт/дизайн

И па не става :) Ако гледам анкетата и същевременно коментарите, се получава така, че повечето харесват повече новата версия, но в същото време я оплюват като фронтпейджа на шестокластник :D

Е кое е меродавното???

А четвъртата опция я дадох за злобарите, на всеки му е ясно :wink:

И така - коя от двете да оставя??????????????? колкото и да е супер-мега безмислен този въпрос в предвид видяното от КОЛЕГИТЕ до тук ;)
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Ти да не си madgooglebot-a м/у другото?
Не бях се зачитал у форума от месеци и сега нещо не мога си припомня кой къв беше :) .
 
От: Мнения за сайт/дизайн

Аз съм гинка от 6-ия етаж забрави ли :D

Иначе праим са 3та версия - ей така да ви е яд :twisted:
 

Горе