Много изоставени колички и изчерпан бюджет за реклама

Сложи hotjar... също така виж ip адресите, това са супер прости стъпки, може да имаш проблем с магазина, 80% от магазините в България не стават, защото собствениците решават сами да си правят магазина или да намерят някой за 1000 лв-2000лв, накрая излиза някаква js грешка след 9 месеца работа на магазина....
 
Гоосподин разбирам от всичко @$INeed$ благодаря за съвета, но когато не мога да помогна на клиента е излишно да го разпитвам!
Имам приятел в НСС който винаги казва - информация се събира и не се затрива, НО това важи за ченгетата а не за мен!
Ама ти на никой няма да можеш да помогнеш и в бъдеще, ако не ровиш и не разпитваш. :) Нищо, всеки с бизнес модела си.
Аз пък имам друг тип приятели, които са на мнение, че информацията е най-ценното нещо на света.

По темата, защо не ползваш и Conversion campaigns? А не на клик? За да допълня колегите, добър инструмент е Clickcease, който ще ти даде опция да блокираш този тип трафик - невалидния.
 
Ама ти на никой няма да можеш да помогнеш и в бъдеще, ако не ровиш и не разпитваш. :) Нищо, всеки с бизнес модела си.
Аз пък имам друг тип приятели, които са на мнение, че информацията е най-ценното нещо на света.
Ти тъп ли си или така си роден? или си просто олигофрен? Чети преди да се правиш на велик - ние не се занимаваме с реклама че да търся как да помагам!
 
Ти тъп ли си или така си роден? или си просто олигофрен? Чети преди да се правиш на велик - ние не се занимаваме с реклама че да търся как да помагам!
Все ми е едно с какво се занимавате. И си спести обидите, жалкар.
 
Клиента реши, че няма да дава пари на вятъра.
И само да уточня, че ние не му движим рекламата а само изграждаме сайт и ситеми за вътрешна употреба.
@$INeed$ човека точно и ясно е казал че не се занимават с рекламата а ти най безобразно го нападаш и обиждаш! Явно си форумния гений разбиращ от всичко :D
 
@$INeed$ човека точно и ясно е казал че не се занимават с рекламата а ти най безобразно го нападаш и обиждаш! Явно си форумния гений разбиращ от всичко :D
Както ти писах, проследи с пълна концентрация диалога. Попитах с най-добри чувства защо не е го е попитал.
Ти тъп ли си или така си роден? или си просто олигофрен? Чети преди да се правиш на велик - ние не се занимаваме с реклама че да търся как да помагам!
Ето ти кой първи започна с обидите. Или си му адвокат, второто по има смисъл. ;)
 

Горе