Продава се: Мобилни аксесоари на заводски цени.

jufo

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Здравейте , преди време се занимавах с продажба на мобилни аксесоари и имам доста неща който искам да разчистя.



USB кабел за зареждане и прехвърляне на данни за iPhone 5/5s - 1лв. на брой (имам останали около 100 броя +-) Цената важи , ако закупите всички наведнъж
iphone_5_usb_iphone_6_usb_kabel_iphone_5c_usb_kabel_original_-4a643e83.jpg




USB кабел за бърз трансфер на данни и зареждане - дължина 1 метър. 1лв. на брой (пак имам около 100+-) И цената отново важи ако вземете всички наведнъж.
71906_kabel_za_telefon_(7)_big.jpg


Имам и калъфчета и т.н.

Може да ме потърсите в скайп или тук на ЛС.
 
От: Мобилни аксесоари на заводски цени.

Сложи и другите неща, които имаш или поне марки и модели, за да се ориентираме по-добре.
 
От: Мобилни аксесоари на заводски цени.

Сложи и другите неща, които имаш или поне марки и модели, за да се ориентираме по-добре.

Незнам за кой модели имам.. трябва да ровя много. За сега само това предлагам, тези дни може да кача и другите.. Пролетно разчистване ще направя.
 
От: Мобилни аксесоари на заводски цени.

0000001.jpg


PowerBank Преносима батерия 2600 mAh с включен Micro USB Кабел в комплекта.

Цена : 5лв. на брой (минимална поръчка 10бр.)
 
От: Мобилни аксесоари на заводски цени.

Като качество как са тези PowerBank и колко бройки имаш.
 
От: Мобилни аксесоари на заводски цени.

Като качество как са тези PowerBank и колко бройки имаш.

Имам от тази и я използвам от 2 месеца , за сега няма никакви проблеми. Стига за едно зареждане на телефона. И бързо зарежда. Много добро качество бих казал.
Бройки имам мисля ,че към 30.
 
От: Мобилни аксесоари на заводски цени.

То си зависи и от капацитета на батерията като цяло. Ако е от леновотата с по 4000+ mAh батерии и за едно няма да стигне.
Има и едни китайски боклуци уж с капацитет 10 ампера, а и за половин зареждане не стигат, не знам за какво лъжат хората с тях.
 

Горе