Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

Ако не 18+ и някой реши може да ти съдере гъза по съдилищата ;]

то че не може да забрани не може ..като няма на какво основание

и за какво ще го съдят ...че не може да понася децали :)то това излезе от това което писа ...
дразнят го тези душички дето си искат тяхното ..миличките :)
 
Последно редактирано:
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

Мани, че ще се сформира една вълна от наборци, деца, които ще пораснат и след това няма да посещават магазина ти, когато точно от тях имаш нужда, хахах
 
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

Сига... фашташ две тръби.
тръбъ номер 1 я заваряваш някак пред магазина заедно със синджири и нашийници;
тръбъ номер 2 под щанда и а е влязло някое чаве - мозакъ му отива в ъгъла, а главата - в другия ъгъл...


п.п. сериозно - от това, което прочетох до тук това с табелата е най-куул. Намеква че детето е идиотче, на майката и става притеснено, изчервява се и му шибва два шамара да седи мирно. И от друга страна намеква че и майката е идиотка щото не го е възпитала и е налага да й сочиш табелата. :mrgreen::wink:
 
От: От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

п.п. сериозно - от това, което прочетох до тук това с табелата е най-куул. Намеква че детето е идиотче, на майката и става притеснено, изчервява се и му шибва два шамара да седи мирно. И от друга страна намеква че и майката е идиотка щото не го е възпитала и е налага да й сочиш табелата. :mrgreen::wink:

Майка му ако е идиотка ще вдигне една патардия, съмнява ме да се усети, че за такива като нея и лигнята и се отнася.:)
 
От: От: От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

Майка му ако е идиотка ще вдигне една патардия, съмнява ме да се усети, че за такива като нея и лигнята и се отнася.:)

Е то е почти задължително че ако се наложи да сочиш табелата че майката ще е идиотка...
ама поне е някак по-цивилизовано от това да и викаш "фАни си чавето мАаааа.."... тъй де :mrgreen:

А какво ти пречи да наслагаш няколко вибратора насам натам и малко розова светлина като декорация и да пляснеш че е забранено под 18 и толкос... въпроса е че губиш майките с деца, но ще компенсираш откъм тийнейджъри.:mrgreen:
 

Горе