Можем ли да правим пари онлайн в Индия?

marioeet1

New Member
Не говоря за свободна практика. САЩ и Канада имат уебсайтове като VipKid, където могат да правят 15-20 долара на час, преподавайки английски. Има сайтове за анкети, където ви плащат на анкета, но заплащането не е толкова голямо Speed Test https://vidmate.bid/

Има ли нещо, което можем да направим онлайн в Индия, за да спечелим прилична сума, като прекараме няколко часа, без да се ангажираме с работата?
 
Последно редактирано:
Разбира се, че може. Свързваш се с някоя голяма фирма за порцелан, правиш онлайн магазин и почваш да продаваш тоалетни. Това е огромна ниша в Индия, тъй като все още почти половината нямат такива.
 
Аз също имам интерес към Индия, но имаме ли изобщо шанс? Те индийците вече са заели всички онлайн ниши и в Европа и САЩ. Какво остана да се вредим в самата Индия да ги конкурираме.

Някой има ли идея какво се търси там?
 
Аз също имам интерес към Индия, но имаме ли изобщо шанс? Те индийците вече са заели всички онлайн ниши и в Европа и САЩ. Какво остана да се вредим в самата Индия да ги конкурираме.

Някой има ли идея какво се търси там?
Може би нещо, което го нямат. Например бял фонд дю тен. :) Или аудио касети с чист бритиш инглиш. :)
 
Може би нещо, което го нямат. Например бял фонд дю тен. :) Или аудио касети с чист бритиш инглиш. :)
Може и касетки на Шкумбата 😂
 
Може би нещо, което го нямат. Например бял фонд дю тен. :) Или аудио касети с чист бритиш инглиш. :)
Да, определено в Индия ще бъдат екзалтирани от нещо "инглиш".
Най-голямото масакре в новата история.
Няма да го забравят никога.
 

Горе