Може ли да ми кликнеш рекламка?

spy

Active Member
Току що някакъв тип ме попита в Скайп може ли да му кликна рекламка на сайта.
За съжаление го блокирах преди да разбера Сайта. Но и да го бях разбрал нямаше да го постна, че току виж генерирал някой клик.

Поне да си беше сложил снимка на готина мацка, а той се снимал пред някъв таралясник тип "Аз вече си имам BMW и е само на 16 години, брато ... колкото гаджето ми"
 
От: Може ли да ми кликнеш рекламка?

Страхотни идеи идват на хората за изкарване на пари от адсенс :D:D:D
 
От: Може ли да ми кликнеш рекламка?

ЩО НЕ напраите една страница у фейса- да направим гогле мулти милиардери :)
и да съберете сички фенове със задача на ден по 100 клика на реклама:)
 
От: Може ли да ми кликнеш рекламка?

толкова ли та мързи да направиш един скрипт с automouse да му кликнеш рекламата 500 пъти на ден
 
От: Може ли да ми кликнеш рекламка?

Днес един мангал ми писа в скайп. Естествено гледах хронологията и видях, че съм го срещнал в предприемач-а. За съжаление не мога да видя юзърнейма, нали ЛС-тата се затриха преди известно време.

Код:
[19:25:15 | (19:25:16 — редактирано)] fly society: tuk l si
[19:26:33] <(") Пепи: da
[20:38:35] fly society: moje li da mi klikne6 na reklama v saita
[20:38:37 | (20:38:38 — редактирано)] fly society: za 2 sec
[20:52:38] <(") Пепи: koi e saita
[21:03:22] fly society: http://chrisbrown.log.bg/article.php?article_id=77680

Аз поради някои причини в петък вечер съм заклещен пред компютъра и малко скука. Викам си я да се направя малко на луд. Който му е интересно да види какво става нататък, прикрепям целия чат.

П.С.: А вие, продавачи, вземете си поука! Вижте как момчето продава сайт изкарал 1000лв за 15лв. И забележете - ЗАЕДНО С ПОТЕНЦИАЛА! :D
 

Прикачени файлове

  • New Документ на Microsoft Word.doc
    36.5 KB · Преглеждания: 57
Последно редактирано:
От: Може ли да ми кликнеш рекламка?

много интересен разговор, как не съм се сетил да карам мама, тате и бате да ми кликат на рекламите

м др сайтът го има в предпримач
 
От: От: Може ли да ми кликнеш рекламка?

Днес един мангал ми писа в скайп. Естествено гледах хронологията и видях, че съм го срещнал в предприемач-а. За съжаление не мога да видя юзърнейма, нали ЛС-тата се затриха преди известно време.

Ето това е човека бе :) Само че го блокирах много бързо, ти си проявил завидно търпение, но виж каква сделка си барнал. За 15 лева сайт с печалба 1000
 
От: Може ли да ми кликнеш рекламка?

Дева аз откога чакам някоя руса пикла да ми пише в скайп с въпрос - може ли да ми бръкнеш в дупето...
 
[21:16:31] <(") Пепи: бааа, мн ве
[21:17:53] <(") Пепи: ми можеш ли да ми го продадеш тоя сайт ве
[21:18:00] fly society: kolko pari dava6
[21:18:20] <(") Пепи: ддз, един ваучер за 5лв мога да ти купя
:D:lol: Това с ваучера беше добро! :D:D
 
От: Re: Може ли да ми кликнеш рекламка?

Абе честно казано това хич не е за смях. Fozzy e прав и то много, заради такива малки душички нещата не вървят в БГ. И лошото е, че това е във всички сфери.
 

Горе