Моля коментирайте относно следния текст:

Статус
Not open for further replies.

harkon

New Member
BATTLEFIELD PREDPRIEMACH:


Моля коментирайте относно следното съдържание на блог:

"Внимание! Слънцето се наблюдава само при изгрев и залез. За изгрева използвайте случай, когато сте на море от момента, щом то току що се подава от хоризонта, до издигането му, но не и когато вече пусне лъчите си."
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Източника на гениалните мисли: http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=4402
Който иска може да си поръча сходно съдържание. Пригответе и пари!
 
Последно редактирано:
От: Моля коментирайте относно следния текст:

звучи като мантра, направо ще си го запиша над компютъра.

тая мисъл за пускането на лъчите най ме изкефи

само едно нещо не ми дава мира: ти как го изкопа при условие, че вече го няма дори в кеша
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

толкова безмислено изречение може да е само ако е от превод
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

Представете си само,че този блог е вече продаден, а продавача и купувача твърдят, че няма проблеми с този текст. По-късно ще ви кажа и от къде е,макар че някои хора от форума вече знаят.
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

Ху да фак ис Алис?

Гугъл транслейта се е изгаврил с някой блогър. :)

Въобще не е гавра. Погледни този разгорещен спор : http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=4402
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

harkon дори и да си прав не ти е в полза да си създаваш врагове онлайн .........забранено е да се заяждаш по форумите .. и тук така направи но попадна на хора и стана човек :)
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

harkon дори и да си прав не ти е в полза да си създаваш врагове онлайн .........забранено е да се заяждаш по форумите .. и тук така направи но попадна на хора и стана човек :)

Сега вече ще бъде по-строг към твоя блог и ще нанеса поне 50 корекции. :)
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

Ейй не е истина просто
@харкон яко те пари главата няма съмнение

Хора защо си мислите, че се губи смисъла?
Ето тук прочетете цялата статия http://healthbg точка blogspot точка com
Първата публикация -----Хигиена на очите----- просто няма за какво да спорите защото който и да съм питал ми отговаря че статията е написана правилно и дори и да си малоумен пак ще разбереш за какво става на въпрос.

Колеги погледнете просто на какви обиди бях подложен в уебмастера без никаква причина това момче @харкон нещо не е в час има сериозни отклонения, трябва да ходи да се прегледа.
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

какво сега тука ли ще продължавате че оттатък набързичко ви заключиха темата и не можахте да си довършите ...
 
Последно редактирано:
От: Моля коментирайте относно следния текст:

Аделинче, не искам да продължавам разбираш ли ама просто тоя само спами по блоговете и не уважава труда на другите, кажи ми ти виждаш ли някаква нередност в блога?
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

блога е продаден и купувача едва ли го интересува какво мисля аз така че не се меся в чужди работи :wink:
 
Последно редактирано:
От: Моля коментирайте относно следния текст:

Ето това е отговор
Ще помоля модераторите да заключат темата плс
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

харкон бате ти имаш много сериозни проблеми, наистина отиди при специалист :/
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

Sammy прекаляваш
 
От: От: Моля коментирайте относно следния текст:

От линка към thread-а се вижда кой започва да обижда пръв:
Какво толкова не можеш да го схванеш
Имам много полезна публикация в блога за това, че прекаленото стоене пред компютъра води до затъпяване, на теб горещо ти я препоръчвам да я прочетеш
Разчиташе на познати съфорумници да те подкрепят пред някого регистрирал се днес в webmasterbg. При мен тези не вървят. Малко позакъсня с коментара си тук. Хората вече дадоха безпристрастно мнение.
Относно причината- грешен и безсмислен текст е достатъчна причина за мен да коментирам.

Ейй не е истина просто
@харкон яко те пари главата няма съмнение

Хора защо си мислите, че се губи смисъла?
Ето тук прочетете цялата статия http://healthbg точка blogspot точка com
Първата публикация -----Хигиена на очите----- просто няма за какво да спорите защото който и да съм питал ми отговаря че статията е написана правилно и дори и да си малоумен пак ще разбереш за какво става на въпрос.

Колеги погледнете просто на какви обиди бях подложен в уебмастера без никаква причина това момче @харкон нещо не е в час има сериозни отклонения, трябва да ходи да се прегледа.
 
От: От: Моля коментирайте относно следния текст:

Аделинче, не искам да продължавам разбираш ли ама просто тоя само спами по блоговете и не уважава труда на другите, кажи ми ти виждаш ли някаква нередност в блога?

В случай ,че не си забелязал тя вече даде мнението си. Ставаше въпрос за малка част от блога. Не е нужно хората да четат целия. Аз лично не съм си направил труда. Стигнах само до 'лъчистата' мисъл и се отказах.

Сега пък искаш да затворят thread-a... Ами какво друго ти остава след срама?

Blinky даде най-точния и кратък коментар: Who the fuck is Alice?(Ху да фак ис Алис?)
 
От: От: Моля коментирайте относно следния текст:

Ейй не е истина просто
@харкон яко те пари главата няма съмнение

Хора защо си мислите, че се губи смисъла?
Ето тук прочетете цялата статия http://healthbg точка blogspot точка com
Първата публикация -----Хигиена на очите----- просто няма за какво да спорите защото който и да съм питал ми отговаря че статията е написана правилно и дори и да си малоумен пак ще разбереш за какво става на въпрос.

Колеги погледнете просто на какви обиди бях подложен в уебмастера без никаква причина това момче @харкон нещо не е в час има сериозни отклонения, трябва да ходи да се прегледа.

Аз значи съм малумен, защото чак от втория път сванах за какво става въпрос...

П.С. А кой си питал?
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

Абе още ли не сте заключили тази тема, тука модератори няма ли ? ? ?

@realdark има такива които загряват по бавно, но важното е че си разбрал за какво става на въпрос.
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

Не затваряйте темата. Нека се вижда от къде и как долнопробно съдържание наводнява интернет.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе