Моята малка виртуална империя

Като ви чета двамцата и не ми става 100% ясно храните ли се или се сваляте пред всички?

Ако ше се храните, правете го като хората, т.е. с големия черпак.

С тия противоречиви сигнали дето си пращате се чувствам все 1 ви надничам в спалнята и ми става 1 такова неудобно.
 
Да усещам дерзанията ти, мечтииии, па роб, па черен, па с огромен, па и да е зад теб постоянно ахаха е много претенции братче :D
 
Блинки чак към 10 вечерта ше логне пак, тъй че...
 
Че то наистина всичките са само домейни? Къде са сайтовете
Ще чакам кога и дали ще ги направят, евтиното излиза по-скъпо по принцип, та незнам, те са повечето такива, че потребителя сам ще си качва нещата. Аз, иначе не бих се занимавал, като е готов шаблона или както и да е термина, чак тогава. Така, че трябва да са готови платформите или както и да се нарича на професионален език.

P.s. townportal.one логично е портала (между другото .one скочиха доста и още ще скача цената според мен). xtrait.one си е за модната линия, той е полустатичен. За някои както казах няма проблем да ги издам за какво са, що са. Но не и какви ще са като интерфейс и изпълнение.
podpravka.net е свързан с готварство.
barter.bid е трейдърския сайт
.бг е малко по-елитен и той е напълно статичен сайт:)
.com ни е рекламното лице така да се каже :)
listovka.info отчасти се досещате какво е, и те са свързани така, както на диаграмата, това е знак за двупосочна връзка, само съм пропуснал да сложа между podpravka и listovka
 
Последно редактирано:
Какво да е името на сайт за споделения?
basi majkata
Всички ми известни форумни познайници да се чувстват поканени за изява в новия ми сайт, който ще ви го дам като се сменят днс-ите. Тези, с които съм имал някакви форумни взаимоотношения, каквито и да са били. Ако наредя по моя приоритет, ще има засегнати, затова само ще кажа кои бих се радвал да се включат:

@Blinky
@John Galt
@nandibandi
@pepo_999
@Noke
@slavchev
@biaaro
@ReminD
@madgooglebot
 
Последно редактирано:
Това, което си цитирал е много добро, смятам. :)
 
Всички ми известни форумни познайници да се чувстват поканени за изява в новия ми сайт, който ще ви го дам като се сменят днс-ите. Тези, с които съм имал някакви форумни взаимоотношения, каквито и да са били. Ако наредя по моя приоритет, ще има засегнати, затова само ще кажа кои бих се радвал да се включат:
Ей с един екзиф си попилях шанса у живота! :cry:
 
Ей с един екзиф си попилях шанса у живота! :cry:
Не бе, всички са поканени, това имах в предвид.
 
Кво стана с dns-те ? Айде че полудех и не мога да си намеря място от нетърпение :)
Изчисти кеша, че ако чакаш да видиш нещо, мое да отидеме каде Коледа :D
 
Кво стана с dns-те ? Айде че полудех и не мога да си намеря място от нетърпение :)
Изчисти кеша, че ако чакаш да видиш нещо, мое да отидеме каде Коледа :D
Преди малко се прибрах, въобще. Трябва да пиша на съпорта, или да разгледам по-подробно менютата, защото дава грешка при добавяне. Регистрацията е различна от хостинга. Добавян е като аддон на друг план при същите. Но не му е качвана информация онлайн, няма нищо в базата слагано. От много време за хостинг ползвам само неймчийп, но те имат различни днс-и за различните планове. Подобен проблем имам и с друг домейн при тях, който обаче беше пускан като сайт и не беше аддон, също домейна е ригистрирван при тях.
 

Горе