Моята програмка

despart

New Member
Здравейте всички като вече съм стнал досаден да продължа да досаждам и тук с моето сайтче.
Ето предложението понежe сайта бавно набира клипове реших малко да го спонсорирам и да платя за качването на клипове.
Ето условията.
1. Регистрация в сайта
2. Качване на виде клипове свалени от всякъде и тематиката не важна важното е да няма клипове 18+ расова дискреминация и насилие няма ограничение за врметраенето на клипа може да е 30 секунден може да е и 20 минутен има ограничение в големината на фаила не трябва да е по голям от 200 MB
3. Добро описание на клиповете.
4. Заплащане за 100 качени клипа плащам по 2 лева.
5. Как ще си получа паричките? след като се регистрирате във сайта се свържете с мен на лично или по skype както ви е удобно трябва да знам с кои ник сте се регистрирали и как искате да си получите паричките плащам чрез epay.bg плащам веднага щом качите 100 клипа.
6. Програмата е ограничена като броика потребители които искът да качват и във времето тоест. Броиките за желаещите са ограничени, Програмата няма да продължи вечно.
7. линк на сйта http://clipcheta.com/
 
От: Моята програмка

2 лв. за 100 клипа успех... преди време имаше сайт който даваше по 0.25 лв. на клип за 4 вечери едва изкарах 70лв... с 0.02 лв. на клип не знам как ще е :D

Е вярно, че този сайт май фалира...
 
От: Моята програмка

Не гледаме лесните парички, а си ценим труда. Нима очакваш някой да отдели има няма 3-4 часа от времето си за 2 лева? Ще ме прощаваш, ама роби търси в Алжир.
Редакция: И ще ти кажа защо написах това. Мога да се хвана на бас, че ако взема *.worpdess.com, отделя 3 часа за да добавя 100 клипа от ютюб и 1 час да избера тема, ще изкарам 10 лева за месец (всеки месец), и то при положение, че съм отделил същите тези часове работа. Крайно време е да започнете да цените труда на работниците си. С волни подаяния няма да стане.
 
От: Моята програмка

Добре ktomov приемам облога ти ако ти изкараш 10 лева за един месец аз ще добавя още 20 лева от мен но при следните условия.

1. Общо отделените часове труд за саита да бъдат 5 часа
- 3 часа за добавяне на клипчета
-1 час за избора на темата
- 1 час за кафе или кавото решиш.
2. без никакво време за оптимизация и реклама и ли кавото и да е там. Без размяна на линкове и други неща нищо просто чист сайт като си го казал в поста.

Кажи дата на старта и точно след 30 дена показваш резултати че си изкарал 10 лева независимо в кава валута преравняваме да са 10 лева или повече но да не са по- малко български пъри.


Кои ще стане арбитър на баса.
 
Последно редактирано:
От: Моята програмка

Казах, че мога да го направя, а не че ще го направя. Както казах по-горе ценя времето си и имам доста по-важни задължения да изпълнявам, както и работа за вършене :)
Явно не си разбрал какво исках да ти обясня в по-горната си публикация, но не мисля да ти разяснявам допълнително. Успех с намирането на балъци, но ти давам гаранция, че в този форум няма да ги намериш.
 
От: Моята програмка

Разбрах много добре каво искаше да кажеш в горня пост. И затова те предизвиках ама явно те е страх че ще загубиш. И много добре знам че в този форум няма балъци. А има сериозни хора затова и аз съм тук.
 
От: Моята програмка

Виж сега, че ме е страх, страх ме е. Но не си разбрал от какво точно ме е страх. Всъщност отново показа, че не си разбрал както трябва нещата.
Та да ти дам малко разяснение. Не ме е страх, че ще изгубя бас или пари - падал съм и отново съм ставал. Страх ме е, че ще загубя ценно време в опити да доказвам качествата си, тезата си и факта, че се подиграваш с хората които четат темата, ти с предложените 2 стотинки за клип. Времето е безценно и за съжаление не можеш да го върнеш.
Другото основно нещо - защо едно от условията ти е да не се отделя време за реклама? Защо не определиш и нишата? А съдържанието? Абе защо не хванеш ти да направиш блога, пък аз само да разположа рекламите? :) Пич, не схвана това което се опитвах да ти кажа и въпреки, че доста непохватно ти го обясних, мисля че на доста други хора им стана ясно какво имах предвид. Факт е, че при 4 вложени часа в един собствен блог, от колкото 4 вложени в твоя сайт при тази себестойност на едно клипче, ще ми докара повече девиденти, както за един месец - така и за дългосрочен план. Опитваш се да събереш съдържание, но след като нямаш нужния капитал да инвестираш - прави го сам. Основната идея е, че на собствен сайт, ще можеш да изкарваш тези 2 лева от тези 100 клипа не еднократно, а всеки месец :)
Разбираш ли, проблема не е в това какво аз мога и дали ще го направя - проблема е в това какво ти можеш :)
Който иска нека ми нацвъка червните точки, за това че не съм приел предизвикателството, но имам по-забавни и полезни начина да изкарам 30 лева, а и не мисля, че е нужно да се доказвам, макар че ме съмнява да се появи някой който да не е съгласен с тезата ми.
А по въпроса за балъците - ами приятелю, ти принизяваш всеки потребител четящ темата ти с балък, при подобни оферти. Закачих се в тази тема, не защото искам персонално с теб да се заяждам, но с такава оферта и чистия сарказам, който показа в "Какво да се прави всеки гледа лесните парички.", аз лично се почувствах обиден за това, че прочетох първата ти публикация.

П.П. пъри!=пари; ползвай повече Й :)
 
От: Моята програмка

Не му се обяснявай, виж че те тролва само...
 
От: Моята програмка

Както и да е важното е че вече офертата е невалидна в сайта вече има линк за директно сваляне от youtube.com просто поставяш линка и готово клипчето се сваля автоматично така че до тук с качването на клипчета и плащането за тях. Другото въведение че можите да печелите. Във профила на всеки ще бъде добавен линк или номер като искате тако го разбираите важното е че всеки ще може да си постави адвансет номера и неговите реклами ще се вътрят пред неговите клипчета които е качил, и ако някои гледа ваше клипче което сте качили ще му се показват вашите реклами от гогле и ако кликне на тях вие ще си получите паричките за това. А за предизвикателството не е важно не е жадължително някои да ти дава червени точки. Е вече можиш да пичелиш вечно от мен докато сайта е жив и твоите клипчета стоят при мен. Успехи на всички.



P.S. Това за предизвикателството го направих нарочно защото прочетох един пост във форума които гласеше че има саит които дава награди за най много качени клипчета. Наградата беше някъде към 200 долара но за да спечелиш трябваше да качиш най малко 1600 клипа, за да имаш някакъв минимален шанс за класиране и навсичкото отгоре за да качваш се искаше да пуснеш SMS със надута стоиност маи беше 1.20. И то само за да качваш и да се бориш за награда която може и да не спечелиш никога а и да си платиш отгоре на всичко. Това не го разбирам, а аз давах реални пари за съвршена работа и то гарантирани бях си заделил специален бюджет за това. Просто в монта в които ми кажихте, че са качени клипчетата на минутата щях да платя. Ама изглежда не е било писано. Както и да е важното всичко вече свърши продължаваме напред със новите неща .
 
Последно редактирано:

Горе