Мъже срещу жени

Мъже срещу жени

  • Аз съм мъж

    Votes: 175 75.4%
  • Аз съм жена

    Votes: 57 24.6%

  • Общо гласове
    232
От: Мъже срещу жени

на колко си ?

На 7, а ти?

И без това е море от простотия напоследък...
Една детска тема, какво ти пречи?

Да, и на мен ми е интересно от последния път, когато правехме такава статистика.

П.П: Можеше и една графа за хемафродити да има. :)

Много мислих дали да не сложа "неопределен", но ми се стори,че ще има сърдити:lol:
 
От: От: Мъже срещу жени

Летя сс колата, летя с колата... :D
Само гледай да не удариш някоя гарга! :D:D
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Мъже срещу жени

От време на време някой форумци прилагат педераски номера, така че наистина щеше да е добре да има и трети избор "Педал (по душа или просто гей)"
 
От: Мъже срещу жени

Разбира се, че трябваше да има и трети избор.
И също така анкетата не трябваше да е анонимна - туко виж сме научили нещо ново...
 
От: Мъже срещу жени

леле...много жалка цифра сме!

надявам се, че ще навлизат все повече и повече момиченца в сферата :)
 
От: Мъже срещу жени

Че съм жена, жена съм. Ама дали трябваше да гласувам, при положение, че съм от около час тук и дори не мога да попитам, това, което искам:confused:
 
От: От: Мъже срещу жени

Че защо да не гласуваш?
Нали вече си член на форума?

Добре дошла и приятно прекарване.

Блинки закъсняваш...

Че съм жена, жена съм. Ама дали трябваше да гласувам, при положение, че съм от около час тук и дори не мога да попитам, това, което искам:confused:
 
От: От: Мъже срещу жени

Че съм жена, жена съм. Ама дали трябваше да гласувам, при положение, че съм от около час тук и дори не мога да попитам, това, което искам:confused:
Добре си ни дошла. Не виждам причина да не гласуваш - тук си, играеш. :) Това е принципа.

Блинки закъсняваш...
Мерси, че ме изпревари, това е само плюс. И естесвено минус за мен де, но тя не ме познава, така че тук сън на чисто. :)

Искам да кажа, че по принцип статистиките в USA са други. Поне последно като гледах. Там семейните жени, които гледат децата си се занимават или с онлайн маркетинг и/или с някакъв мултилевъл маркетинг или друг начин за докарване на допълнителни доходи. Това в случай, че майката иска де. А тук е обратното - мъжете са по-големия процент. Ама кой да седи във форума на мамата и да свалят големи банки с глупостите си. Като овци без сенджир - изтърваната работа. Седи и пише глупсоти по форуми, вместо да направи нещо да засили семйния бюджет. Абе живи да са. :)
 
От: От: Мъже срещу жени

Жените били голям дефицит в тоя форум! :)

Искам да кажа, че по принцип статистиките в USA са други. Поне последно като гледах. Там семейните жени, които гледат децата си се занимават или с онлайн маркетинг и/или с някакъв мултилевъл маркетинг или друг начин за докарване на допълнителни доходи.

Тука жените си изкарват парите като се хващат с мъже с пари, ще ти се занимават с маркетинг и простотии като могат да си хванат някой балама. :wink: Само се качете в една кола за на 100к и гледайте какво става, като на концерт на Backstreet Boys, ще се избият! :D
 
Ако позволите да ви поправя, Гангстер, концерт на Бекстрийт бойс, ама през 90те... сега мисля, че по-скоро на такава публика ще се радват неща като Justin Timberlake/ BEP

Между другото и аз гласувах... Забавно е да се правят такива статистики. После може някой истински предприемлив съфорумник да напише книга за развитието на двата пола и различните възрастови групи по отношение на интернет бизнеса... А може и аз да го направя... Слагам копирайт на идеята ей ся и ей тук!
 
От: Мъже срещу жени

Къде са 6те мадами?
Не пишат...

Аз така и си мислех,че ще бъде 35 на 5...(е, аз мислех,че само Izida е жена в тоя форум) :))
 
От: Мъже срещу жени

ти верно на колко казваш че беше? :)
 
От: Мъже срещу жени

Ако позволите да ви поправя, Гангстер, концерт на Бекстрийт бойс, ама през 90те... сега мисля, че по-скоро на такава публика ще се радват неща като Justin Timberlake/ BEP

Така е лафа. Пак никой не ми схваща базиците, няма да се базикам вече. :wink:
 
От: Мъже срещу жени

ти верно на колко казваш че беше? :)

Eee, горе написах !
Що да повтарям ;)
И между другото това е доста банално: "на колко си"... Обичам нови изрази ! Помогни на детето да си обнови речника с думи!
Може да си на 40 и да пишеш като мен "празни" теми. Може да си на 10 и да пишеш като 40 годишен... ;) (дано схвана иронията)
А тоя форум си е яка къртечница на спам...какво точно те възмущава?
 

Горе