Мълчанието на МВР за убийството в парка

От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Как по ДНК анализ се разбира, че си се гаврил с някой, след като той/тя е починал/а? Това недоумявам. Иначе не оспорвам съпричастността на заподозряния към престъплението.
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Като останат косми по жертвата, например.
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

"Гавра с труп" знаеш ли какво означава?
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

"Гавра с труп" знаеш ли какво означава?
Трябва ли да го описвам тук? Намерили са веществени доказателства и са си направили констатациите експертите.
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Почвам да се повтарям, но според мен "най-вероятно" изключва категорична констатация и издава несигурност :) Толкова от мен по темата.
 
не съм чел членове от закона но логично ми звучи за гавра с труп се лежи по малко отколкото за съучастие в убииство затова така разправя този хванатия

а другия го наредиха така като изверг за да го накарат да се предаде да докаже че не е такъв прекалено малко криминани сериали гледате
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Те могат да бъдат съдени, ако напишат " той се е гаврил с нея", но чрез "най-вероятно се е гаврил с нея", журналистите си оставят вратичка - така хем казват истината, хем са чисти пред закона.
 
От: Re: Мълчанието на МВР за убийството в парка

маи за гавра с труп се лежи по малко отколкото за съучастие в убииство затова така разправя този хванатия

Може и ухажване на мъртвец да го пишат накрая.
 
От: Re: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Може и ухажване на мъртвец да го пишат накрая.

Хахахах, съжалявам просто не се сдържах :D
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Ексклузивно: Хванаха убиеца на Яна!

Злодеят от Борисовата градина Николай Русинов беше заклещен от полицията. Следобед и привечер униформените обкръжили убиеца на Яна.
Мъжът заплашил със самоубийство, ако полицаи се приближат към мястото, където се укрива, пише вестник "Всеки ден".

Чеци нито веднъж не звъннал на близките си, защото по филмите бил виждал как хващат убийците, засичайки местоположението им при телефонен разговор.

Николай Русинов не помнел почти нищо от нощта на убийството, но бил твърдо убеден, че не той е убил Яна. След секса с нея заспал и когато се събудил тя била мъртва.
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

"Фанахме убиеца, ама то не било убиец и не сме го хванали, а сам дойде." :D
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Хахаха, той не се е крил, просто е напуснал България, за да почива в Турция. И съвсем случайно, когато разбира от виден онлайн вестник за случилото се, хваща първия полет за родината. И той не, че не е искал да се предаде, ама те са го задържали преди това.. еее, кое не стана ясно?
 

Горе