НАП Архива хакнатия - Download ?!

Ivan Damyanov

New Member
Има ли от някъде да смъкна хакнатия архив на НАП да видя какво пише за мен там и каква информация е изтекла?!!
 
 
Пише че си продал малко китайско карго, нищо съществено:)
 
  • Like
Реакции: xvi_
Ти па нямаш търпение някой да напише коментар и да се метнеш. За 100 лв. ще си сменя личната карта, ама няма ти ги дам :)
 
Добре де, намирането на архива отнема 10 секунди, ако изобщо си нямаш понятия какво да търсиш, ще ти отнеме 1 минута. За времето, за което драсна 2та поста да си започнал свалянето. Никой не иска да си вкарва таралеж в гащите като се има предвид, че явно това дело ще е делото на живота на Гешев, все пак главен прокурор ще става.
 
Добре де, дай вече да не пишем във форума, щото всичко го има в нета. Аз ще си го намеря, но очаквах някой ако го има, да ме улесни.
 
Добре де, дай вече да не пишем във форума, щото всичко го има в нета. Аз ще си го намеря, но очаквах някой ако го има, да ме улесни.

1. Отваряш Google. Пишеш:
site:dnevnik.bg anonfile
2. намираш линка във резултатите и паролата.
3. Пиеш бира
 
Е, аз тула си знаех, ама не съм си правил труда да търся архива. После видях, че е пълно с коментари с линка из всички водещи сайтове и из други форуми го имаше.
 
Е, аз тула си знаех, ама не съм си правил труда да търся архива. После видях, че е пълно с коментари с линка из всички водещи сайтове и из други форуми го имаше.
Ако случайно си пропуснал и другата, по-голяма тема, по въпроса: https://www.predpriemach.com/thread...милиона-българи-и-фирми-изтекли-от-НАП.81790/

Иначе олигофрения до шия. Но това е следствие от няколко неща и ще продължава за жалост да се случва. А именно:

- Ниски заплати и явно не много големи специалисти в IT сектора на държавната администрация
- Поръчки, даващи се на приближени фирми за милиони, от които до изпълнителя стига не много задоволителна сума, имайки предвид комисионерите по веригата
- Никакви иновативни миграции и внедряване на новости в тези системи и инфраструктура

И резултатите не закъсняха, разбира се. За съжаление това е нивото и няма преспектива да се оправи докато не се промени нещо по споменатите от мен причини. Поне аз съм а това мнение.
 
Не им работи добре търсачката на бивол. Нещо гнило има и там.
 
Добре излиза от бивол - Gamon Player май е ако играеш в букмейкъри и пише, че трябва да си смениш картата, че я има снимана.
 
Добре излиза от бивол - Gamon Player май е ако играеш в букмейкъри и пише, че трябва да си смениш картата, че я има снимана.

И при мен е така :), но чакам да видя от НАП като пуснат за проверка приложението, че даже и не помня какви букмейкъри може да съм играл, а и да съм то е било мнооого отдавна и вероятно данните са от предишната ми лична карта.
Според НАП и последното инфо което е тук:

"След допълнителни проверки се установи, че данните на 189 души от незаконно разпространените през миналата седмица, включват комбинация от имена, ЕГН, адрес, номер, валидност и издател на валидна лична карта. "

"Спечелилите" ще бъдат уведомени до края на деня по майл и/или телефон.
 
Последно редактирано:
Ако сте в GAMON бързо да си сменяте кво-що имате, че ще ви шибаме после със заеми и бели карти.
 

Горе