Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

ReminD

Well-Known Member
Некадърността им се изразява не само в управлението, но и в изказванията - забелязвам, че от известно време си правят редовно видео харакири като това: ( нека, нека тъкмо хората започват да виждат що за мухльовци ги управляват)
www.novanews.bg/news/view/2012/11/1...rce=index&utm_medium=link&utm_campaign=accent
линк 2 : http://vbox7.com/play:25ea5f5f96
Попринцип тоя мухльо не ми прави особено впечатление, но това изказване според мен е изключително нагло.



Изказване на Пламен Орешарски относно глупостите на дянков www.novanews.bg/news/view/2012/11/1...rce=index&utm_medium=link&utm_campaign=accent - Слушайте Орешарски какво казва, хитър и умен човек.
линк 2 : http://vbox7.com/play:c0d27d46aa
 
Последно редактирано:
От: Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

Тебе да не са почнали да ти плащат от опозицията :lol: Че гледам си много активен га става въпрос за сребърници :rolleyes: Те на всеки ДОКЛАДЧИК дават по некоя сребърна парица..белким му задоволи дребна душица...
 
От: Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

Давай да обсъдим видеото, а пък колко ми плащат БСП - мнооого пари - ужасно много пари, да те е яд, до 10-то число на месеца си получавам 4 цифрения хонорар задето пускам теми в предприемач,а пък задето нося господин Станишев на аватара - 500 лева отгоре - вчитай!
 
От: Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

Тебе да не са почнали да ти плащат от опозицията :lol: Че гледам си много активен га става въпрос за сребърници :rolleyes: Те на всеки ДОКЛАДЧИК дават по некоя сребърна парица..белким му задоволи дребна душица...

@waldes Сваляй гащите, стига ми хейти хванах ме та!!!! :twisted:
 
От: Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

Видеото...си е просто едно ВИДЕО, и такова ще си остане...както и сребролюбците си остават просто СРЕБРОЛЮБЦИ :D
 
От: Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

Ще си остане, но във видеото има министър, който е такъв наглец, че аз който попринцип хич не му се връзвам на тоя мухльо, успя да ме ядоса, определено има какво да се чуе или по-точно да се види що за банда са.
 
От: Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

Ами тогава...бегай го докладвай бърже на гугал...белким го скрие в индекса да нИ тИ дразни толкоз :lol:
 
От: Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

Валдесе, стига си тролвал от друг акаунт, дискутирай по темата.
 
От: Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

Ами тогава...бегай го докладвай бърже на гугал...белким го скрие в индекса да нИ тИ дразни толкоз :lol:

Не мое съм сбъркал, за туй ли ти текна ме....со?
 
От: Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

Дойдох, видях, постнах и повече никога няма да се върна в този форум.
 
Последно редактирано:
От: Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

Не мое съм сбъркал, за туй ли ти текна ме....со?

Тебе па кой те пита...пътувай там с умрелият си ноУтпад и не се обяснявай толкова гъзолизец сплескан
 
От: Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

И какво точно те изнервя в това изказване? Аз лично бих се ядосал, ако той беше заявил, че ще има 13-та заплата за страшно некадърната ни държавна администрация, която постоянно ми къса нервите.

Попринцип ме изнервят простаци като дянков, а това му изказване е меко казано малоумно - с това си изказване излиза, че никога държавен служител не би получавал бонус или 13-та заплата при управлението на ГРОБ. Наглост! ЪБсурди! - само не знам "лошите" и крадливите от БСП как намираха пари за бонуси и коледни надбавки, а ти ще си изключително просто момче, ако си мислиш, че тея пари няма да влязат пак в бюджета, които се раздадат. Но нека, нека да се дънят - така искам, да се дънят от ГЕРБ, електората им полека- лека разбира що за боклуци са избрали.
 
От: Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

Тебе па кой те пита...пътувай там с умрелият си ноУтпад и не се обяснявай толкова гъзолизец сплескан

Теби ся кво яд та чи ни лижат твоя ли? :D
 
От: Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

Некадърността им се изразява не само в управлението, но и в изказванията - забелязвам, че от известно време си правят редовно видео харакири като това: ( нека, нека тъкмо хората започват да виждат що за мухльовци ги управляват)
www.novanews.bg/news/view/2012/11/1...rce=index&utm_medium=link&utm_campaign=accent
линк 2 : http://vbox7.com/play:25ea5f5f96
Попринцип тоя мухльо не ми прави особено впечатление, но това изказване според мен е изключително нагло.



Изказване на Пламен Орешарски относно глупостите на дянков www.novanews.bg/news/view/2012/11/1...rce=index&utm_medium=link&utm_campaign=accent - Слушайте Орешарски какво казва, хитър и умен човек.
линк 2 : http://vbox7.com/play:c0d27d46aa

Всички лъжат! Това е пълна демагогия!
Истината е, че за пенсионерите пак няма да има пари, но това не е само сега, а и при предните управления
За държавните служители пак ще намерят начин да ги поощрят, не им вярвам, че няма да им дадат пари
Изказват се така, за да се оправдаят за пенсиите
Всяко правителство обещава намаляване на бюрокрацията, но като дойде на власт я увеличава
А Орешарски е изпечен демагог, гледа да извлече политически дивиденти, това е

Проблема в България е че няма осъдени политици, уж се сменят партии, па те едни и същи
На тези политически игри за пред медиите, ама хич не им вярвам
 
От: Наглеца Дянков - чак аз се ядосах от това му изказване

eee772eecb5edba3b995f6a7d10d74bd.jpg
 

Горе