Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

smart_deal

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
искам да предложа 100лв. на някой от хората в форума който направи най добро лого " pregledai.me"
срок до 25.11.2012г.
Очаквам вашите предложения колеги .:twisted:
 
От: Награда за най - добро лого

Колеги !?!?? май всички сте заети с всякакви дейности и нямате мотивация и време за допълнителни доходи.
 
От: Награда за най - добро лого

Колеги !?!?? май всички сте заети с всякакви дейности и нямате мотивация и време за допълнителни доходи.
По-скоро няма чак толкова много малоумници да участват в конкурси на новорегистрирани "колеги".
 
От: Награда за най - добро лого

ами смятам, че в форума винаги има нужда от нови членове, който също могат да изразят мнение ... независимо какво е то и дали имате интерес от темата !
 
От: Награда за най - добро лого

Дай предварително парите на някои доверен колега от форума и след това ще има включвания, какво ти пречи да получиш едно безплатно лого като новорегистриран потребител с 13 поста.
 
От: Награда за най - добро лого

Няма безплатно лого, нали ще му го пратят маркирано :wink:
Учудвам се, че още няма предложения. 100лв са си 100лв
 
Re: От: Награда за най - добро лого

Няма безплатно лого, нали ще му го пратят маркирано :wink:
Учудвам се, че още няма предложения. 100лв са си 100лв

Може би, защото хората които биха участвали в конкурса на ползват бутона "What's new", а влизат в правилната секция от форума?
Темата е за Freelance секцията на пазара.
 
Re: Награда за най - добро лого 100лв.

И цената е пропуснал да напише в заглавието а си е маркетингов трик :)

едит и датата за да се придаде спешност на обявата...
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Ми направи жест и я премести в правилният раздел, вярвам, че има способни фриита дет ще се зарадват на едни 100лв в тая суша :wink:
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Добре , колеги ще имате тази гаранция . обаче от сега да ви кажа правилата . поне всичко е честно и лоялно , защото аз държа на това .

* В логото да присъства името на сайта; pregledai.me
* Дизайнът на логото трябва да е авторски, да не копира или напомня на съществуващи лога, да е съвременен, лесно разпознаваем и привлекателен;
* Победителите в конкурса трябва да предоставят проекта си в изцяло векторен вариант в един от следните формати: eps или cdr;
* Участниците в конкурса трябва да са носители на авторските права и на правата за публикация на проектите си;
* Организаторите си запазват правото да не допускат до участие в конкурса проекти, които не отговарят на темата на конкурса;
* Всеки участник в конкурса приема изброените по-горе условия за участие;
* Проектите си може да публикувате в темата в сайта тук или на моя емайл [email protected]
* Изпратените варианти трябва да са в черно-бял и цветен вариант. Към проекта, по желание участниците може да приложат примерно разположение на знака върху пощенски плик, фирмена бланка, визитна картичка;
* Проектът за лого трябва да бъде изпращан в един от следните формати: png, gif, jpeg, jpg с резолюция минимум 300 dpi;
* Проектите трябва да бъдат придружени с описание на идеята, електронен или пощенски адрес на автора, както и трите му имена;
* Всеки автор може да участва в конкурса с неограничен брой предложения;

Благодаря ви за вниманието .
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Удължавам срока с още 5 дни до 30.11.2012г. че да имате време да повярвате на нов член в форума и все пак не забравяйте, че и вие сте били нови като мен, но май в България без да гарантира някой за теб... другия вариант е ти да се докажеш, че имаш сериозни намерения. Желая ви успешна седмица колеги.
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

само тук ли си пуснал обявата?
със сиг ли ще избереш едно от предложенията или няма гаранция за това? утешителна награда

малко offtopic: домейна не е добър (все едно е за болница), оправи си малко и сайта преди да стартираш - става въпрос за onpage seo -
<title>pregledai.me</title>
<meta name="keywords" content="" />
<meta name="description" content="" />

и т.н.
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

няма смисъл да търся на хиляда места , а пък тук има достатъчно умни кадри, който тази задача е като детска игра. утешителна награда , няма - всеки да има стимул да бъде най - добър в идеята си
 
От: От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Благодаря ти за съвета
 
От: Re: Награда за най - добро лого 100лв.

И цената е пропуснал да напише в заглавието а си е маркетингов трик :)

едит и датата за да се придаде спешност на обявата...

:) Истинските продавачи,първо спечелват доверието на клиентите и след това само им съдействат. така би трябвало да изглежда и нашия бизнес
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Малко извън темата, но този домейн pregledai.me нещо не ми се връзва със сайта. Идва ми асоциация за лого с медицинска сестра :)
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Малко извън темата, но този домейн pregledai.me нещо не ми се връзва със сайта. Идва ми асоциация за лого с медицинска сестра :)

Ъхъм, и аз си помислих че става въпрос за медицинска тематика /евентуално някакъв адюлт :) /
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Ами нали се досещате,че много неща не са това което бяха ии идва момента който една дума я свързваш с много други думи в едно .. :)
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Аз пък и за миг не си помислих, че може да е свързано с медицински прегледи :) Веднага захапах, че става въпрос за оферти
 

Горе