Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Ей хора, не се ли научихте, че тук такива оферти не виреят. Идваш значи, с две мнения до момента и ни предлагаш супер яка оферта, от която всички ще сме доволни, та и чак 11 -торна печалба предлагаш. Тука доматите не ги ядем с колците, нито сме от вчера запознати с тия "невероятни" оферти. Нищо де, ще се научите всички вие, хората които споделят как останалите да станат богати без никакъв риск, работа и познание.
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Аз не уча никого как да печели пари, нито пък ям доматите с колците ;)
Споделям мнението си че съм изключително доволен от компанията, както и че това е по лесен начин за печелене на пари, отколкото ,,бачкането като луд" в продължение на 45 години и накрая оставаме без пукната пара... Е, не благодаря - такъв живот не желая!
И що се касае за риск, работа и познание - наистина няма риск (това беше част от моята мотивация да се включа), защото ако в рамките на две седмици не изпълним условията на компанията, тя ни връща пълната сума от 540 евро, а след тези две седмици - само 500 евро, защото 40 евро се удържат за разходите по онлайн офиса ни. Работа - все пак безплатен обяд в този живот няма; а познание - в началото разбира се че няма как да знаете всичко и именно затова имате човек до себе си, който да ви обучи както трябва (нарича се спонсор)
Ето ви и ОФИЦИАЛНИЯ И РЕАЛЕН сайт на компанията Емголдекс:
www.emgoldex.com
Още едно много важно нещо: този форум е създаден с цел да се споделят мнения за Емголдекс, както и да се обсъждат всякакви въпроси и теми, а не да забраняваме или учим някого на нещо, така че нека спазваме добрия тон :)
Успех на всички!
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Грррррр, вие да не сте сектанти?!?!?


Кой както иска да ни приема, докато вие се чудите ние печелим:D.
Аз съм много благодарна, че научих за Emgoldex и бонус програмата, която предлагат. Вече имам своя първи бонус, а това стана за месец и половина. Не мога да разбера, какъв ви е проблема! Дали някой от вас е прегледал и проучил добре преди да бълва небивалици и да слага етикети? Необходимо е не само да прочетете, но и да се опитате да разберете.
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

как съм изтървал далаверата и аз не знам, пък на тоя колко регистрации са му нижни да ни обясни за нея :lol:
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Хаха, каква полза от хиляда регистрации и обяснения, при пълна липса на адекватно мислене от коментиращите....
Да ви благодаря - докато вие коментирате и бълвате пълни глупости, без да знаете дори що е бонус програма, всъщност ни правите добро - давате ни още по голямо предимство да вървим бързо напред заедно с хората, на които им е писнало да чакат да държавата да им помогне...
Чакайте си, няма проблем :)))))))))
УРАА!
 
Последно редактирано:
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

След последния коментар, още трима човека излязоха на плащане и получиха бонус от 3 500 евро!
Честито, продължавайте в същия дух!
Скоро още няколко човека излизат на плащане :)))
 
От: Re: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Всички Вие всезнайковци,
Не е уместно да правите коментар за нещо, което не сте проучили.
Ние които повярвахме в идеята може и да не сме много умни, но вече сме малко по-богати. Това може да не е най-важното, но пък защо да пропускаш добрата възможност да те подмине.
Много информация, много знания не е зле, но явно понякога пречи.
Благодаря, че не блестя с прекалено много ум, който да ми попречи да видя възможност.
 

Горе