Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

rombeca, не бе ти не разбраш даваш 150 кинта вадиш двама баламурници и тогава имаш 11 кратно увеличени в "златен сертифакт", който магически превръща 150 кинта в 7к, а стойността на златото е константа - това е много сложно финансово инжинерство - само тази руската компания ги знае, ама това е пазена тайна, просто се изисква да водиш баламурници и като дойде периода ще имаш 7к :D ама в банката - та се пита кво е общото със златото освен като няква проекция на инвестиранеото, със същата сила може и инвестриане във всичко квото ти дойде на ума, стига да можеш позлваш германското име и унгарската банка която улесенява транзакциите и да нямаш никаква регулация, а само да има хора с кинти - :D
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

rombeca, не бе ти не разбраш даваш 150 кинта вадиш двама баламурници и тогава имаш 11 кратно увеличени в "златен сертифакт", който магически превръща 150 кинта в 7к, а стойността на златото е константа - това е много сложно финансово инжинерство - само тази руската компания ги знае, ама това е пазена тайна, просто се изисква да водиш баламурници и като дойде периода ще имаш 7к :D ама в банката - та се пита кво е общото със златото освен като няква проекция на инвестиранеото, със същата сила може и инвестриане във всичко квото ти дойде на ума, стига да можеш позлваш германското име и унгарската банка която улесенява транзакциите и да нямаш никаква регулация, а само да има хора с кинти - :D

Да бе и аз се зачудих, що па точно злато. То по същата схема може да ми продадат и инвестиционна употребявана тоалетна хартия, която да държат в едни други хранилища.
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Да бе и аз се зачудих, що па точно злато. То по същата схема може да ми продадат и инвестиционна употребявана тоалетна хартия, която да държат в едни други хранилища.

Защото златото е по-примамливо, психологически привлича, като събужда алчността в хората.
 
Последно редактирано:
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Само защото мнението ми е по-различно от общото ли направихте този извод?
Не е необходимо човек да е завършил някоя специалност, занимаваща се с анализ на текст и психология, за да разбере, че в двата профила пише един човек.

Администраторите на форума много лесно могат да кажат дали това е втори профил.
Ако имаш в предвид IP - това го може всеки приличен спамер. Само преди десетина дена метох форума от две спам теми. Написани от един прякор, един имейл и две IP - дори едното принадлежеше на някакъв научен институт в Германия.
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Всеки който иска може да си отвори форекс акаунт с някой от водещите брокери на форекс пазара(оналй форекс пазара).FXCM,FOREX.COM и още куп други и по този начин да си търгува злато,петрол, валута,но като цяло ви казвам като човек,който е печелил и губил от този вид пазари,че не си заслужава много риска,освен ако не инвестираш пари,които си готов да загубиш.

А относно златото през 2007ма,когато започнах да се занимавам с форекс беше около 800 долара кроса XAU/USD а сега е много повече отгоре,двойно.Ако бях си купил малко злато тогава досега да съм много напреде :).Но със сигурност няма да продължава да върви много нагоре,все трябва да се спре някъде :)
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Иванов с първата част от написаното съм съгласен - ама с втората хич - колко злато да си си купил например 100 000 сега да са 200 000 - дубъл за четири години разбирам да се ядосваш че не си купил ябълки преди две иди доди. Ама да се ядосваш че си изпуснал да си удвоиш парите за 4 години мисля че не си струва
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Иванов, казвам ти го като човек дето доста пропуснати ползи е имало по ред причини, не се ядосвай винаги има възможности - концентрай се върху инвестициите - а за златото аз леко страня, не че не съм про инфалционно настороен и от там про злато, но в момента е доста обръкано в момента има яка логичност - но бих заложил на златото, така че ако се отркие сигнал действай ;)
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Я да видим правилна ли ми е математиката.
Значи аз "предплащам" 150 евро.
Водя двама шарани... опа реферали да дадат по 150 евро.
Получавам правото да купя злато за 7000 евро.
Така...
Може да ми се изкупи обратно. За колко? Може би за 7000 евро? Или за 200? 150?
Или ще ми се предложи "изгодната" оферта да закупя още злато с "натрупаната печалба"?

Щото ако е последното и аз имам една оферта:
Айде аз да ви продам малко злато за по 100 евра на двамата хубавци дето пишете, което ще държа в моето тайно хранилище наречено "виртуална маза".
И като ми доведете реферали да си "купят", ще ви дам възможност да удвоите спечеленото. Което също ще се намира в виртуалната ми маза.
За сметка на това имате сигурни по 7 евра на шаран, който вашите шарани са довели. Ще ви ги дам, честен кръст.

Този пост вече ми хареса (без всякакъв сарказъм).
Стига вашата "виртуална маза" да има серификатите като Pro Aurum и да издържите на конкуренцията (а в Германия има няколко интернет-магазина за злато), може би щяхте и вие да станете собственик на подобен бизнес...
Иначе такава виртуална маза има и в България и тя работи на абсолютно същия принцип: продава ви инвестиционно злато, но ако искате да съхраните възможността си да го продадете обратно - златото не трябва да е напускало трезора!
То затова се нарича инвестиционно злато, а не бижутерско.
(Само дето нашите цени са близо двойно неизгодни - но и това, както някои биха казали, не е търсене на балъци: който иска - ще работи и с нашата банка, който не иска - няма)

А цените по които се купува-продава стоят в сайта на магазина - всеки може да ги види: това е най-обикновен интернет-магазин. Влизаш, разглеждаш, ако не ти харесва - напускаш. Никой не може да те накара да купуваш насила.

Всъщност, като оставим настрана недоверието, а може би точно заради него, сайтът на ProfitRevolution е възможно най-доброто решение за запознанство, преди въобще да си влязъл в сайта на Emgoldex (макар че: не виждам какво толкова страшно има да влезеш в интернет-магазин).
Всеки може да се регне в него, да разгледа абсолютно всичко, да вземе участие в онлайн-конференциите и там да зададе въпросите си ... и в крайна сметка щом реши, че искат да го заблудят - да забрави, че го е посещавал.
Този сайт е само спомагателен, чрез него се набират реферали по две програми и всичките действия на който и да е посетил го не са обвързващи по никакъв начин с нищо. Сайт като сайт: в него не ти искат никакви данни. Единственото неудобство за чужденците е, че той е направен за рускоезичните клиенти.
Немците, унгарците и чехите не го използват.

Така че: тук не става въпрос за вкарване някого в заблуждение - всеки може да се запознае абсолютно с всичко, без всякакво обвързване, а дали ще реши да натисне бутона "Правя поръчка" си зависи единствено от него...

Иначе: Играта във Форекс за незапознати-аматьори е много рискована: за там се иска доста обучение, преди да започнеш да влагаш реални пари.
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

@Tergo, покажи какво си спечелил от тази пирамида.
Защото това не е MLM, а пирамида!

http://tkviptrans.ru/?p=50
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Днес се регистрира и веднага почна да търсиш балъци, не знам как не си почервинял още.
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Аз навремето съм играл на безплатната версия на trader.bg за търговия с валути. Тогава си имах трик за генериране на почти абсолютно сигурна печалба, но проблемът беше, че печалбата беше малка, а този вариант на trader.bg тъй като е безплатен целта му беше максимална печалба и затова го зарязах. Така и не се престраших за реална търговия с валути.
Разликата е, че там никой не се занимава с реферали, които да вкарва в заблуждение и от това да трупа изгода (имотна облага). Между другото, това е описанието на престъплението "измама" в Наказателния кодекс, за което се лежи от 1 до 6 години в затвора (за справка: чл. 209 от НК). Самият факт, че фирмата е регистрирана в държава не от Европа или САЩ/Канада и най-вече не в Германия, където е регистрирана фирмата майка, е достатъчно подозрително за да откаже всеки сериозен инвеститор. За да съм сигурен, че парите ми отиват в неизмамна схема гледам къде е регистрирана фирмата.
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Унвизе - Тука няма никаква измама момчето много ясно го е написало в заглавието

Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Както много добре знаеш в една пирамида първите лапат другите го духат :)
 
От: От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Иначе: Играта във Форекс за незапознати-аматьори е много рискована: за там се иска доста обучение, преди да започнеш да влагаш реални пари.

Та викаш за това да вкарват хората реални пари в измамни схеми :D

Тука стана голям съботен базик, само не разбрах коя е банката и още повече не разбрах какво продавате реално, е разбира се освен едно голо общеание.

Я кажи колко пари забута и колко реферала ти трябват, за по лесно ?

A това с германия, споко бе и аз имам трезор в UBS и Credit Suisse, там най-добре се пази всичко, с ефтини трикове само ефтина плява, толкова ли си го закъсал
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Днес се регистрира и веднага почна да търсиш балъци, не знам как не си почервинял още.
В постовете си никъде не съм започвал да давам линкове към мой профил, отговарям съвсем спокойно.
Ако има някой да е "почервинял" - не съм аз. Поне десет човека не просто почервеняха - те станаха пурпурни, но това не се отнася до мен.:-o
Във всеки случай, аз поне се опитвам да отговарям на коментарите, колкото и саркастични и слобни да са - но не видях и грам аргументи, само епитети.
Какво означава постоянното плачене: "търсиш балъци" - опитвам се да водя дискусия.
Да съм накарал някого насила да плати по мой реферален линк?

Ако някой не желае да се занимава с нещо, той не го прави... и никой не може да го накара насила!
За да критикуваш нещо, обаче трябва поне да се запознаеш с първоизточника...

Ако въобще някой беше накаран да се захване с бизнеса, без да му се обясни същността - тогава разбирам упреците.

Но, няма проблем: в края на краищата ако човек не желае нещо да му бъде разяснявано, не си заслужава въобще да го занимаваш...

Ама то като гледам: май освен злоба и сарказъм тук друго не се лее: интересната тема "Има ли почва интернет-бизнеса у нас" също е залята от подобен род постинги и зарязана...

Ако пък администраторите смятат, че постовете ми не отговарят на тематиката на сайта и с нещо обиждат (или заплашват останалите посетители) - нямам нищо напротив: изтрийте ми профила и си лейте злобата по други ...
И без това тук дискусия не може да се води...
Говоря за нормална дискусия, а не за това да се съгласявате с мен или с човека пуснал темата.

Пък и щом смятате, че сте балъци - не си заслужава!
Вас дори в класически MLM бизнес да ви поканят, пак ще кажете, че са измамници - но ваше си право...

Та викаш за това да вкарват хората реални пари в измамни схеми :D

Не, това ти го казваш, аз такова нещо не съм твърдял.
На мен поне ми стигна акъла да не започвам да се занимавам с Форекс, преди да съм изучил тънкостите там
Но пък е показателно за начина на общуване тук...:confused:
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Дали си заслужава въобще да се уточняват такива термини като :"европейски езици"? Авторът дали знае, че в езикознанието съществува термин "индоевропейски езици", а унгарският все пак е такъв...

ами не, не си заслужава... щот явно не си чувал за урго- финска езикова група :)

И какво толкова Ви харесват тея схеми тип "пре*би другарче" не мога а разбера...
 
От: От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

НЕщо се е скапал текстовия редактор на форума! :twisted:

Аз имам контра предложение за инвестиция.
Не съм смятал ефекта. Сега тук, пред всички, ще го сметна.
Предлагам да инвестирате в семена от домати. Продавам 13 семена от домати за два лева. Статистически 2 не никнат(макар че понякога никнат 14, защото се промъкват 2 слепени), и едно не се развива нормално. Остават 10. От всяко от тях след определен дефлационен период време, берете по 5 кг домати (Ако си закупите Е-книга с технологията за правилно отглеждане срещу 150 лв ще наберете и повече килограми). Тези домати имат висока продажна цена. Средно, през август, по 2,60 лв за килограм.
От тринадесет семки за два лева продавате 50 кг (10 растения по 5 кг). 50 кг по 2,60 прави 130 лв.
130 лв доход делен на 2 лв инвестиция прави 65 пъти повишение на активите. Ако сте lucky man и ви поникнат 14 растения, и сте foresighted investor и си закупите Е-книгата, и multiply your investment, ще получите коефициент на възвръщаемост повече от 100 пъти.
Какво тук значат някакви си 11 пъти, па макар увити от мармот със чисто злато, и подсигурени с two sucker.
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Ne moga da rasbra kak tolkova mnogo nezapoznati s programata na Emgoldex hora se iskasvat kompetentno.

Vsicki rasbiraci sa se sabrali da umuvat .
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Привет на всички дами и господа!
Четох доста по темата за Емголдекс на най различни езици и форуми. Навсякъде има най различни компетентни мнения - и положителни и отрицателни...
Е, сега бих искал и аз да изразя своето мнение тук:
Включих се в Емголдекс през март месец, много скоро слизам на второ ниво, а до по малко от месец излизам на плащане.
Много съм впечатлен от компанията - изключително коректна и точна, на всеки мой въпрос получавам отговор до 2 часа; от нашият екип вече 5 човека получиха своя бонус от 3 500 евро, а след около две седмици още няколко човека ще получат своя бонус.
И в тази връзка, имам няколко въпроса към ,,компетентните експерти" във форума:
След като твърдите че това е пирамида, възможно ли е според вас 200 000 клиента на компанията по света да са останали излъгани и за компанията да няма никакви последствия до момента?
Познавате ли пирамида, която да ви дава гаранция за вашите пари които сте инвестирали, като ви ги връща след като не сте покрили изискванията?
Как според вас, с всеки изминал ден в България постоянно (впредвид кризата) се включват нови хора?
Заслужава си да помислите и проучите добре всичко (особено бонус програмата), преди да пишете отново негативни коментари и да ставате за смях...
А към новите членове на форума - ако имат желание да научат повече за компанията и възможността, нека се видят с партньор на компанията който да им разясни абсолютно всичко; все пак това е сериозен бизнес и изисква сериозно отношение!
Успех на всички! :)
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Благодаря много,
най- после да прочета нещо смислено и вярно, освен това, което е написал Тома. Не го познавам, но поне е проучил Емголдекс и бизнес програмата им.

Аз вече получих бонуса си от тях !
Толкова коректна фирма скоро не бях срещала.
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Грррррр, вие да не сте сектанти?!?!?
 

Горе