Най-добрите хостинг компании за 2021 година

отКоя е най-добрата хостинг компании за 2021година според вас?

  • Arvixe.com

    Votes: 0 0.0%
  • BlueHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • CBOX.biz

    Votes: 0 0.0%
  • Gesbg.com

    Votes: 0 0.0%
  • Hostasset.net

    Votes: 0 0.0%
  • Hostgator

    Votes: 0 0.0%
  • Hostline.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Hostq.com

    Votes: 0 0.0%
  • Scaleway.com

    Votes: 0 0.0%
  • RAX.bg

    Votes: 0 0.0%
  • StableHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • VPS.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Еtnhost.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Powerhost.bg

    Votes: 0 0.0%
  • ABSCloud.eu

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    67
  • Poll closed .
Много знаеш какъв е конкретния случай.. Къде виде гриинбара да споменава, че използва хостинга за БИЗНЕС.. мое да си качва снимки на котката там, или шотове с глупости от предприемач.. :) Още не мое да вденеш, че има и хостинг и хостинг. До като разсъждавате на принципа "за всяко дърво - брадва" нищо няма да направите ;)
 
Предполагам, ако искаш питай, сигурен съм, че е нещо с бизнес. Ако беше това, което описваш, отдавна да го е оте*ал. За другото, ще ти пиша като почне да ми пука кви ги пишеш. ;)
 
А п а, ако си мислиш, че мноо ме боли дедовия кво ШЕ ми напишеш - ми пиши бре пищенгяс :D

Важното е, ЧЕ СЕ МЕСТИ, нали тва смяташе за неразумно/некоректно/нелицепроятно/непредприемаческо/небизнеско/нелоялно/неразумно/самоубийствено/неНИИД$$ко.. и так далее, да не вада прашлясалата торба под бюрото :p
 
Важното е, че фащам Челси в редовното, и са ше ги фана и като краен...щото мога да си го позволя. :) а ти яко бач и после яки пози в ползУ бачА :p
 
Някой може ли да каже коя е българската фирма посредник за CooliceHost?
Искам да се свържа с тях и евентуално да използвам тяхната услуга за хостинг. Знам, че има български посредник, но коя беше фирмата?
Който знае - може да ми пише на ЛС, ако трябва да не се разгласява.
 
От съвсем скоро съм клиент на coolice и спокойно мога да кажа, че нямат конкуренция по качество, цена и скорост. Не съм опирал до съпорта, но смятам, че ще е на ниво. По принцип съм фен на live chat-а или някаква бърза връзка с работещите в една компания, но наистина няма да сгрешите с тях.
 
От съвсем скоро съм клиент на coolice и спокойно мога да кажа, че нямат конкуренция по качество, цена и скорост. Не съм опирал до съпорта, но смятам, че ще е на ниво. По принцип съм фен на live chat-а или някаква бърза връзка с работещите в една компания, но наистина няма да сгрешите с тях.
Благодарско много за думите. Няма чат или бърза връзка, защото чата го ползват повече за селс въпроси, нещо, което смятам, че може да не е толкова ефективно дори, ако някой иска да те препрати от там на тех съпорт. Доста пишат тук, на мен на лични, но с тикети се получава доста по бързо.

Гаранция, че ако допреш до съпорта, ще останеш доволен, но това не го пожелавам на никой, дори да не касае само CooliceHost. :)

Скоро ще имаме изненади, по-скоро новости около нас. Следете тук и във фейса, но най-вече на блога на компанията. :)
 
Мога да потвърдя положителните мнения за Coolicehost. От над 8 години ги ползвам и винаги са били точни и съпортът им е на ниво. Скоро ще пускам нов сайт и отново ще ги ползвам за хостинг.
 
Мога да потвърдя положителните мнения за Coolicehost. От над 8 години ги ползвам и винаги са били точни и съпортът им е на ниво. Скоро ще пускам нов сайт и отново ще ги ползвам за хостинг.
Благодаря много за думите. Наистина значат много за нас. :)
 
Благодаря много за думите. Наистина значат много за нас. :)
така ли, замесен ли си ? На истина не знаех... май ще сменим нейм чиип, скоро....;)
Аз, като НЕ разбирач съм малко объркан от различните планове, мога ли да се обърна за съдействие и съвет в бъдеще ?
 
така ли, замесен ли си ? На истина не знаех... май ще сменим нейм чиип, скоро....;)
Аз, като НЕ разбирач съм малко объркан от различните планове, мога ли да се обърна за съдействие и съвет в бъдеще ?
Винаги можеш, дори малко съм обиден, че не си го направил до сега. :) Имаше една песен на шамара, че се сетих като го каза "Още съм замесен". :)
 
Винаги можеш, дори малко съм обиден, че не си го направил до сега. :) Имаше една песен на шамара, че се сетих като го каза "Още съм замесен". :)
Плановете наистина са много объркани, досега на който съм пратил все нещо не разбрал
 
Плановете наистина са много объркани, досега на който съм пратил все нещо не разбрал
Мерси за фидбека. Какво точно обърква хората? Явно като си го знаеш, може да не поглеждаш през очите на другите. Кое води до неяснота, наистина ще е добре дошло да се подобри. ;)
 
Последно редактирано:
Обикновено потребителите са свикнали като видят shared hosting и тези другите ги затрудняват. Лично аз препоръчвам cloud hosting-а на coolice и го ползвам за всякакви сайтове и големи и малки. Истината е, че litespeed е бъдещето и няма да сгрешите ако се преместите.

Друг е въпроса обаче, че освен Blinky едва ли ще видите друг съпорт за малките проблеми и може би трябва да се мисли в насока от тях да разширят екипа си, защото това е единственото от което не съм доволен.
 
Обикновено потребителите са свикнали като видят shared hosting и тези другите ги затрудняват. Лично аз препоръчвам cloud hosting-а на coolice и го ползвам за всякакви сайтове и големи и малки. Истината е, че litespeed е бъдещето и няма да сгрешите ако се преместите.

Друг е въпроса обаче, че освен Blinky едва ли ще видите друг съпорт за малките проблеми и може би трябва да се мисли в насока от тях да разширят екипа си, защото това е единственото от което не съм доволен.
Мерси много за думите. Не съм само аз. Доста се помага с каквото може. То реално ако клиентите нямат бизнес, никой няма бизнес. Не е клише, а самата истина за всеки един бизнес. Малките проблеми са като цяло проблеми на всеки един доставчик и тяхното естество е супер индивидуално. В доста случаи се решават с къстам решения, такова, каквото наскоро ти предложих. Като имаш време и желание ще направим това. :) Благодарско за съвета, ще го имаме в предвид, наистина. ;)
 
Мерси много за думите. Не съм само аз. Доста се помага с каквото може. То реално ако клиентите нямат бизнес, никой няма бизнес. Не е клише, а самата истина за всеки един бизнес. Малките проблеми са като цяло проблеми на всеки един доставчик и тяхното естество е супер индивидуално. В доста случаи се решават с къстам решения, такова, каквото наскоро ти предложих. Като имаш време и желание ще направим това. :) Благодарско за съвета, ще го имаме в предвид, наистина. ;)
По принцип за моите сайтове cloud-а си е супер. Купих си няколко хостинг плана от различни доставчици тези дни, за да тествам моя проблем и го няма, но скоростите наистина нямаха нищо общо и все още съм ваш клиент.
 
От няколко месеца съм на CooliceHost и бих могъл да кажа само Най-доброто за тази компания. Качеството е на много високо ниво, а цените са в пъти по-ниски от тези при българските оператори. Специалистите от поддръжката на Coolice ми направиха прехвърлянето на домейна на новия хостинг напълно безплатно - комуникацията с тях е на български. Преди това бях на SuperHosting на максимален план и маскимална скорост на зареждане ( и максимална цена), а сега при CooliceHost съм на един от най-евтините планове със същата скорост на зареждане.
 
Последно редактирано:
Здравейте, за да не отварям нова тема искам да попитам по запознатите тук. Имам сайт който е на споделен хостинг при суперхостинг, но напоследък имам проблем с процесорното време. Интерсува ме, ако си закупя от CooliceHost Cloud - 4G план, дали има ограничения в процесорното време и дали сайта ще зарежда по бързо отколкото при споделения хостинг? Кой VPS хостинг е по-добър - на суперхостинг или CooliceHost?
 
Здравей, @bad_boy . Може да ми пишеш на лично, ако решиш или да пуснеш запитване тук. Но отговора е по принцип е ДА, но без повече информация, не мога да ти кажа на 100% дали е така. Само от случаите, които сме имали в подобен сценарии вадя изводите си. Зареждането на сайта зависи и от самата система и нейната оптимизация, хостинга също е важно перо, разбира се.
 

Горе