Най-посещаваните държави в света.

Невероятни приключения споделяш всеки път!
Не разбирам как може ежедневието ти да е наситено с толкова много куцузлуци o_O

Или си някакъв статистически парадокс в човешки облик, или е крайно време да отидеш при някоя баба да ти лее куршум, респективно да ти махне черна магия :oops:
Карма му се вика.
 
Невероятни приключения споделяш всеки път!
Не разбирам как може ежедневието ти да е наситено с толкова много куцузлуци o_O

Или си някакъв статистически парадокс в човешки облик, или е крайно време да отидеш при някоя баба да ти лее куршум, респективно да ти махне черна магия :oops:
И аз това съм се питал неведнъж. Но не се оплаквам, иначе няма да има какво да разказвам на внуците и другите дядовци като остарея един ден. :)
Пък и нали казват, че трудностите каляват човека. Значи трябва вече да съм станал е**аси коравото коп*ле. Хаха.

// Православен християнин съм и в неща като карми, кармични кръгове и прочее не вярвам.
 
В Рим единствено ми направи впечатление един сервитьор, който реши да почерпи мен и жената с десерт и аператив, след като си говорихме малко с него. Беше впечатлен, че съм ударил 4 уискита и искаше да изпивам бутилката (някакво 20 годишно) 😂

В България просто няма как да сс случи сервирьор да те почерпи нещо 😄
 
ще ви пусна утре снимки от посещението ми в Чечня, Армения и Грузия да видите какво се казва чистота и отношение на хората. За Грозни - столицата на Чечня е най чистото място на света! Други традиции и манталитет. Естествено и от Питерь и Москва където разликата от Европа е от земята до следващата галактика! Уникални места с много туристи и различно отношение към хората! Дори в Рим, Милано и Монако няма толкова скъпи коли на куп колкото в Москва!
 
Това е абсурдна класация.
Няма методика по която да се изготви такава.
 
В Рим единствено ми направи впечатление един сервитьор, който реши да почерпи мен и жената с десерт и аператив, след като си говорихме малко с него. Беше впечатлен, че съм ударил 4 уискита и искаше да изпивам бутилката (някакво 20 годишно) 😂

В България просто няма как да сс случи сервирьор да те почерпи нещо 😄
В България сервитьора гледа как да ти впише още нещо в сметката, че после да си го дръпне безплатно иззад бара. Но пък и в Истанбул малко по-надолу от Св. София сервитьор сръбски турчин ни черпи затова, че сме от България и се заинтересувахме от живота му в Истанбул и връзката със Сърбия. Станало му топло на сърцето като чул българска реч на човека.
Отделен е въпроса, че като почерпиш един-два пъти и/или покажеш отношение, клиента има голям шанс да се върне, да поръча повече, да остави по-голям бакшиш който да надхвърли стойността на почерпката. Начин на правене на бизнес и градене на име е - все неща, които българския търговец няма шанс да проумее скоро.
 

Горе