Национализацията е Противоконституционна

mantaman

Well-Known Member
Като разправях преди половин година на надъханите гербаджийчета, че Национализацията на частните Пенсионните фондове е немислим политически и икономически ход, съпоставим само с национализацията след 1944г. ми неверваха
Явно трябва Конституционният съд да се произнесе : Национализацията е Противоконституционна та белким самозабравилите се управляващи разберат че честната собственост трябва да е неприкосновена (за държавната няма смисъл да им се казва защото нея отдавна си я чувстват като тяхна)
 
От: Национализацията е Противоконституционна

Мантаман,получи ли отговор на въпроса ти,какво направиха герберите за бизнеса,че последно време не следях темите обстойно?:)
 
От: Национализацията е Противоконституционна

Отговора на въпроса е : Нищо положително! Тези се опитват всячески да унищожат дребния бизнес.
 
От: Национализацията е Противоконституционна

Всъщност имам неприятното чувство,че зад прословутата Панда стои Тежката ръка на ББ или мисля в грешна посока?:mrgreen:
 
От: Национализацията е Противоконституционна

Пандата по мяза на закачките на оня непослушко Дянков. ББ го очаквам да въведе новия алгоритъм Гризли.
 
От: От: Национализацията е Противоконституционна

Пандата по мяза на закачките на оня непослушко Дянков.
Може да мяза на закачките на Дънков,но определено не можете да отречете,че личната му ''постна пица'' вече е далеч по-мазна,отколкото са си представяли и най-близките му безнес-партньори:)
 
От: Национализацията е Противоконституционна

Национализацията на частните Пенсионните фондове е немислим политически и икономически ход,
ъ защо да е невъзможна?
 
От: Национализацията е Противоконституционна

Написал съм Немислим - в смисъл че на нормален човек не може да му мине и през ум тая работа. А за възможно е възможно преди 50 години национализираха цялата държава та сега ученика на Правешкия хитрец ако не може един фонд да национализира значи залудо му е масажирал ушите.
Добре че все пак Конституционният съд се намеси да им го каже че не може като след 44-та
 
От: Национализацията е Противоконституционна

Добре че все пак Конституционният съд се намеси да им го каже че не може като след 44-та

Конституционния съд е назначен от тези които национализираха след 44 година, така че какъв е мотива му да се намеси е обект на сериозен спор.

Аз все още недоумявам защо Мухобойко не свали Гоце Трипера чрез импийчмънт и не измете целия съдебен червен боклук назначен директно от него или индеректно чрез тройната коалиция чиито идеолог е пак той.
 

Горе