Ненормалната Европа

От: Ненормалната Европа

Простотия,диващина,тесногръдие.липса на всякакъв помен от съчувствие, съпричастност и човещина.
Жалка и срамна картина.
11 възрастни и 6 деца,бежанци които плащат наем от 1200 лв на месец в това шибано село
Простотия съчетана със злоба и завист...
Нелегални имигранти, незнайно от къде, никой не е известил хората, нито ги е информирал за пристигането им. Нито кметицата знае, нито куките, никой. Не смяташ ли, че когато някой става част от малка и затворена общност, то общността трябва да е съгласна да го приеме? В крайна сметка, не говорим за нормални и добре изглеждащи хора, а говорим за тотално различни във визуално и културно отношение хора. На село така се разрешават проблемите, вдигат се всички и изселват този който не им харесва или ги затрашава по някакъв начин.
 
От: Ненормалната Европа

Най-искрено желая на селяните от Розово така да посрещат в чужбина децата им емигранти. Със скандирания за външния им вид и националната им принадлежност. Пред дома им. И да ги гонят наемодателите. С активната намеса на кметовете и местните мутри.
Безмилостен псевдопатриотизъм и ксенофобия. Редръм в действие.... Като гледах беззъбия грък се сещах за него... не знам що...
 
От: Ненормалната Европа

Това не са емигранти, а НЕЛЕГАЛНИ имигранти. Тези хора нямат документи и никой не ги знае какви са, от къде идват, колко ще останат. От какво ще живеят в това село, от въздуха ли? Откъде имат пари, с какво се занимават? Имат ли някакъв статут, бежанци ли са, сирийци ли са? Как се отнасят в Европа, в ЦИВИЛИЗОВАНА ЕВРОПА, с катунарите? Не ни ли ги връщат със самолети, не им ли разрушават палатковите лагери? Какво значи безсмислен патриотизъм и ксенофобия, поредните балончести думи. Хората се защитават и действат превантивно. И правилно. Нямат това право ли, за да може ти от 1000 км. да им държиш сметка?

Не ви ли прави впечатление, че масово има жени с деца сред тия нелегални имигранти. Вие имате ли си и най-малка представа как една жена, мюсюлманка, ще тръгне някъде сама, без мъжа си. Къде са им мъжете, замисляте ли се? Защо ги няма тук? Аз ще ви кажа, щото се бият срещу АСАД, за това. Да пусна ли клипове какви ги вършат мъжете им в Сирия, как ядат сърца, как изнасилват, как извършват масови убийства, как разрушават църкви?

В България има стотици бедстващи хора, стотици болни дечица надяващи се на смси, стотици бездомници - цигани, българи, турци. За тях не съм видял да ревете, що така?
 
От: Ненормалната Европа

Аз не пиша в тоз раздел, но ако пишех щях да вметна, че са имали редовни документи и визи- не са бежанци заселени там. Забравихте колко българи прескачаха оградите нелегално в чужбина. Но нали не пиша тука вие си дискутирайте. :D
 
От: Ненормалната Европа

Те прост ли си или само се правиш? Искаш да вмениш, че тия хора са тръгнали ей така на разходка? То дом така се напуска. Трябвало е да изчака може би Асад да им издаде международни паспорти по надлежния ред? И не ги бъркай с катунари - тия хора плащат НАЕМ.
Баси късмета - от война да се натресеш на нашите селяндури, дето още с потурите ходят и след баня си честитят.
 
От: Ненормалната Европа

Искам да вменя, че тия хора са от семейства на престъпници, има голяма вероятност ТЕ самите да са вършили престъпления и да бягат от правосъдието. Не ме интересува, че са си напуснали дома, не съм им длъжен с нищо. Нито аз, нито обществото ни. Другият вариант е просто да са си дигнали чукалата и да си търсят късмета, както правят хиляди които не са от Сирия, а от Алжир, Мароко, Нигерия, Конго, Афганистан и прочее.

Имаме си достатъчно местни проблеми, за да се грижим за цялото потенциално нещастие по тая земя. И какво като си плащат наем, откъде имат пари? От какво ще живеят в селото, като им свършат парите? Защо никой не е информирал хората, що никой не е информирал кметицата, местните власти?

А нашите селяндури преди година някъде бяха пребили няколко френски командоса, така че не ги подценявай ;)
 
От: Ненормалната Европа

Престъпник по подразбиране? Някой трябва да те информират, че си е наел дом? Някой е длъжен да ти каже от къде има пари? Някой е длъжен да ти снася инфо какво възнамерява да прави в бъдеще? Съвсем се смахна, върви се прегледай.

А това, че някой е набил командос - чужденец... пак псевдонационален повод за радост... БУЛГАААР!!! БУЛГАААР... да ти е познато?
 
От: Ненормалната Европа

Специално за Реда,

[video=youtube;GtGJnXB972I]https://www.youtube.com/watch?v=GtGJnXB972I[/video]

Голяма гордост да ги нагърмиш, чудно ми е какво ли щеше да бъде ако тези ти ми командоси не са имали заповед, ако нещо се скофти да го играят само боксува круша, че иначе ще стане международен конфликт ....
 
От: Ненормалната Европа

Престъпник по подразбиране? Някой трябва да те информират, че си е наел дом? Някой е длъжен да ти каже от къде има пари? Някой е длъжен да ти снася инфо какво възнамерява да прави в бъдеще? Съвсем се смахна, върви се прегледай.

А това, че някой е набил командос - чужденец... пак псевдонационален повод за радост... БУЛГАААР!!! БУЛГАААР... да ти е познато?
Всеки, който е преминал НЕЛЕГАЛНО границата е закононарушител. Тези дори не са бежанци, защото по закон бежанец е човек имигриращ в съседна на неговата държава при военен конфликт. И разбира се, че трябва да информират общността, че ще им натресат чужди в културно отношение, различно изглеждащи хора, с които евентуално може да се случи конфликт на етническа основа. И разбира се, че трябва да докажат, че имат доходи и могат да се самоизхранват, защото в противен случай не им остава друго, освен да крадат. Ти като толкова много ги обичаш, що не приютиш няколко у вас? Нали си много либерален и широкоскроен, или само форумно си солидарен?

А това, че някой е набил командос - чужденец... пак псевдонационален повод за радост... БУЛГАААР!!! БУЛГАААР... да ти е познато?
Много ясно, че се кефя, че трима неуки селяни бачкатори са пребили елитни френските спечасти. Смешно ми е дори :D
 
От: Ненормалната Европа

Престъпник по подразбиране? Някой трябва да те информират, че си е наел дом? Някой е длъжен да ти каже от къде има пари? Някой е длъжен да ти снася инфо какво възнамерява да прави в бъдеще? Съвсем се смахна, върви се прегледай.

А това, че някой е набил командос - чужденец... пак псевдонационален повод за радост... БУЛГАААР!!! БУЛГАААР... да ти е познато?
Тео, чудя ти се на търпението ! Аз отдавна се отказах да споря с ред. Искам само да вметна, че НАЙ-МАНГАЛСКАТА НАЦИЯ си позволява ксенофобия и расизъм - това е ужасно ! Тия дето гонеха сирийците бяха грозни и мръсни мангали, ама със самочувствието на чисти арийци, като почти всички Ганьовци, дето се правят на патриоти ! За да имаш национална гордост трябва да имаш и културата да я осъзнаеш, а не на гол тумбак пищови и да се правиш на ''чиста кръв'' !
 
От: Ненормалната Европа

Най-мангалската нация? Ако баща ти е циганин, не говори за всички. Това, че не познаваш българската култура или не си знаеш родословието си е твой проблем. Ние сме вековна нация, с богата култура, първите заселници на Балканите, дали на света две писмености и безброй изобретения. С теб спор не може да стане, защото си неграмотна, като повечето либерасти.
 
От: Ненормалната Европа

А някой нациоАНАЛисти като ги питаш БГ е най-най, най-гостприемната - срам като цяло за селяните .....
Това е ебати ксенофобията - само за дето си различен, под ножа.

Добре, че турците навремето не са ни изклали до крак, че нямаше да има такива видни националисти-ксенофоби .....

На никой ли не му иде на акъла, че нещата са огледални и нещата се помнят:

Евреите ни, още са благодарни за спасяването на 50 хиляди души от явна смърт, тогава сме били толерантни състрадателни, човечни и т.н. Сега при равни други условия, ако не дай си Боже в БГ стане фал и се наложи да бягаме, дано да не паднем, на други такива ксенофобии ....
 
От: Ненормалната Европа

Добре, че турците навремето не са ни изклали до крак, че нямаше да има такива видни националисти-ксенофоби .....
Айде да почетеш малко история, пък пак да пишеш по темата? 15 000 души са изклани само в Стара Загора, майки са им разпорвани коремите, бебета са набучвани на шиш. Добре, че са били нашите деди да се бият с цената на живота си, за да можеш ти да философтваш сега.

Всеки има право да решава в каква среда иска да живее. Като сте големите хуманисти, вземете си по едно семейство нелегални имигранти у вас.
 
От: Ненормалната Европа

Айде да почетеш малко история, пък пак да пишеш по темата? 15 000 души са изклани само в Стара Загора, майки са им разпорвани коремите, бебета са набучвани на шиш. Добре, че са били нашите деди да се бият с цената на живота си, за да можеш ти да философтваш сега.

Всеки има право да решава в каква среда иска да живее. Като сте големите хуманисти, вземете си по едно семейство нелегални имигранти у вас.

Аде не връщай назад лентата, че преди турско по-големи разбойници по нашите земи от българите не е имало. Да не мислиш, че сме били на три морета след дипломатически преговори?!
Всъщност човека си е взел емигранти у тях - решил е в каква среда иска да живее, ти що скачаш?

@nandibandi не мога в една къща(форум) да седя с подобна грешка и да си мълча :). Знам, че трол нахранване няма...
 
От: Ненормалната Европа

преди турско по-големи разбойници по нашите земи от българите не е имало
Това са твои свободни интерпретации, за които нямаш доказателства. По твоята логика аз мога да твърдя, че не е било така. Но всъщност забравяш, че говорим за различни епохи. Аз говоря за края на 19 и началото на 20 в., ти ми говориш за 9-10 в., нелепо е сравнението. В 9-10 в. нравите са били едни, обаче в началото на миналия век турците извършват етнически прочиствания, които са осъдени от целия цивилизован свят ;)

Всъщност, човекът може да дава имота си пода наем на който си иска, но съседите на тия наематели могат да предприемат ответните действия. Аз скачам срещу българофобските ви писания, както си личи жителите на с. Розово нямат нужда от моята помощ.
 
От: Ненормалната Европа

http://www.vbox7.com/play:fe63e7f4dd ето това за френските командоси. Тук подкрепям ред за френските командоси. Имали били заповед- чуйте човека какво казва, че са тръгнали да ги газят


А пък за сирийците и селяните - то си казаха, че са с документи и напълно легитимно тук, все пак си мисля, че селяните прекаляват и не трябва чак пък така.
 
От: Ненормалната Европа

Добре бе герой, ти дето си почитател на Царска България, коментирай това тогава:

Българско управление във Вардарска и Егейска Македония и Западна Тракия (1941 - 1944)
Политиката по отношение на местното гръцко население обаче е коренно противоположна и цели пълното експулсиране на гърците от региона. Българската държава налага политика на българизация над местното не-българско население, затваряйки гръцки училища, забранявайки изучаването на гръцки език и дори изтриване на гръцки надписи по гробовете. Гръцките кметове, учители и други официални лица са депортирани или убити. Българската власт конфискува всичката собственост на гръцкото население и я прехвърля на българското. В резултат на действията на българите, гръцки партизани и цивилни организират Драмското въстание в края на септември 1941. Въстанието е потушено, като 3000 въстаници (от които 1000 невъоръжени) са убити, а в следващите седмици българската армия убива 15 000 гърци, като в някои области са разстреляни цели села. Българската окупация е най-смъртоносна за гръцкото население — българската армия избива общо 40 000 гърци, докато Германия екзекутира 21 000, а Италия — 9000.
 
От: Ненормалната Европа

Айде да почетеш малко история, пък пак да пишеш по темата? 15 000 души са изклани само в Стара Загора, майки са им разпорвани коремите, бебета са набучвани на шиш. Добре, че са били нашите деди да се бият с цената на живота си, за да можеш ти да философтваш сега.

Всеки има право да решава в каква среда иска да живее. Като сте големите хуманисти, вземете си по едно семейство нелегални имигранти у вас.

Що така не хвана защо писах миналият ми пост. Ти нали четеш, казах "Добре, че турците навремето не са ни изклали до крак", знам историята не по-малко от теб, а и сигурно сме в гледали и чели в даскало едни и същи книги и филми за него време.

В случаят, тази ксенофобия на псевдо-националистите ми иде повече.

Това, че ти не си хуманист, не означава че другите на са. Както и че не си толерантен към всички различни освен БГ. Виждаш имало е човек, който им е дал подслон срещу заплащане, всички са били с документи и не са правили грам проблем. Просто с тази заигравка за етническото нагнетяване, го отнесоха тези в Резово. После, що света ни гледа на криво, виновни сме си самите ние с такива изцепки ...
 
От: Ненормалната Европа

Това са пълни глупости. Какъв е източника на тази информация, някакъв си "Miller (1975), стр. 127", как се казва книгата, кой е тоя Милер? Имаш ли представа какво правят гръцките чети от началото на 20 в. и как тормозят българското население там? Ако ще ми говориш за история, не ми цитирай уикипедия, несериозно е. Чувал ли си гръцкия призив "Вулгарос нами мини" (Българин да не остане)? Давам ти да прочетеш нещо за отношението на мирните гърци към българското население, барем ти влезе нещо в кратуната:

Гръцки пропаганден плакат от 1913:
2.jpg


ГРЪЦКИ САМОПРИЗНАНИЯ И САМОХВАЛСТВА ЗА ГЕНОЦИДА НАД БЪЛГАРИТЕ В ЕГЕЙСКА МАКЕДОНИЯ ПРЕЗ 1913 Г.


Българин да не остане...

Не отричам Драмското въстание на гръцките комунисти. ОБАЧЕ, цифрите далеч не са 40 000 жертви. И ако прочетеш горните статии, ще видиш, че българите по тези земи са имали какво да си отмъщават и не са били инициаторите на конфликта.
 
От: Ненормалната Европа

Що така не хвана защо писах миналият ми пост. Ти нали четеш, казах "Добре, че турците навремето не са ни изклали до крак", знам историята не по-малко от теб, а и сигурно сме в гледали и чели в даскало едни и същи книги и филми за него време.

В случаят, тази ксенофобия на псевдо-националистите ми иде повече.

Това, че ти не си хуманист, не означава че другите на са. Както и че не си толерантен към всички различни освен БГ. Виждаш имало е човек, който им е дал подслон срещу заплащане, всички са били с документи и не са правили грам проблем. Просто с тази заигравка за етническото нагнетяване, го отнесоха тези в Резово. После, що света ни гледа на криво, виновни сме си самите ние с такива изцепки ...
Светът щял да ни гледа накриво. А ние как го гледаме света, като цяла Европа ги ограничава да пътуват и да се заселват свободно в която си държава искат? Ние резерват ли сме? Длъжни ли сме да се грижим за тия хора, които въобще не трябва да се допуска да минават границата? На мен пък ми идва вповече българофобията.
 

Горе